مک کانل: روسیه نباید بستری برای G-7

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOn پول: فرمانداران تجدید نظر در افتتاحیه رستورانها در میان سنبله در COVID-19 موارد | خونتان موارد تهدید شکننده بهبود اقتصادی | دیوان عالی مصرف کننده و مدیر دفتر می تواند از کار اخراج خواهد یک شبه مراقبت های بهداشتی: دیوان عالی کشور اعتصاب کردن, لوئیزیانا, قانون سقط جنین | فرمانداران تجدید نظر در افتتاحیه رستورانها در میان COVID-19 سنبله | که مدیر هشدار همه گیر ‘سرعت’ یک شبه انرژی: کاخ سفید تهدید به وتو در دموکرات .5 تریلیون طرح زیرساخت | دیوان عالی کشور را نمی شنوند مرز دیوار چالش | شاهدان توصیف ‘از نیروی بیش از حد’ استفاده می شود با اجرای قانون در میدان لافایت بیشتر (R-Ky.) گفت: روسیه نباید مجدد به گروه هفت (G-7) شکستن با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTop مقامات اطلاعاتی انتشار اظهارات انتقاد نشت روسیه نعمتهای اطلاعات روسیه فضل اینتل گنجانده شد در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه توجیهی روزانه: گزارش سناتور دسترسی به اطلاعات در نعمت بر ما نیروهای بیشتریکه بارها شناور داشتن مسکو حضور در این گروه نشست.

پرسید: اگر روسیه باید اجازه بازگشت به اقتصادی, گروه, مک کانل گفت: “البته که نه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه گذشته که او می خواست برای گسترش این گروه از کشورها که بخشی را برای جلسه بعدی از جمله دعوت از روسیه است. رئیس جمهور در گفتگو با رئیس جمهور روسیه , ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinTrump چهره هر دو حزب خواستار پاسخ در روسیه ارائه شده نعمت روسیه تست تهمت واکنش تهمت ادعای اینتل در نعمت تلقی شد نه معتبر بیشتر در اوایل این ماه که, با توجه به کاخ سفید بازخوانی آنها “مورد بحث و بررسی پیشرفت نسبت به برگزاری G7.”

تبلیغات

روسیه سرنگون شد از آن گروه هشت در سال 2014 برای مجازات مسکو برای الحاق کریمه و حمایت از جدایی طلبان حامی روسیه در شرق اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را گرمتر و بلاغت به سمت مسکو شده است چندساله سردرد برای خود و جمهوری خواهان. کنگره با تصویب تحریم های جدید بر روسیه در سال 2017 با وجود مقاومت مواجه از کاخ سفید است.

مک کانل گفت: قبلا در سال 2018 است که روسیه نباید اجازه بازگشت به گروه اقتصادی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شناور اجازه می دهد آن را به عقب.

ارتباط با مسکو بازگشته است در کانون توجه در پی گزارش های متعدد که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیدند ماه پیش که یک واحد در GRU نظامی روسیه آژانس اطلاعات مخفیانه ارائه شده پرداخت به طالبان وابسته به شبه نظامیان برای حمله به نیروهای ائتلاف از جمله آمریکایی در افغانستان در سال گذشته است.

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد مقامات دولت تا به حال بررسی پتانسیل گزینه های پاسخ اما کاخ سفید تا به حال نه مجاز هر اقدام دیگری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از پیشنهاد خود را در اوایل این ماه که مسکو اجازه داده می شود برای حضور در این نشست خواستار آن را “حس مشترک.”

“این یک سوال از آنچه که او انجام شود آن را یک سوال از حس مشترک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما یک G-7 او وجود ندارد. نیمی از این جلسه اختصاص داده شده به روسیه و او وجود ندارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>