مک کانل فشرده به گسترش coronavirus تست در سنا

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSchumer: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده بعد از نبرد بزرگ در کاپیتول هیل نگرانی در کمک به دولت ها و محلات اوباما سناتور آسانسور دو سال نگه دارید تهمت نامزد برای رئیس ضد جاسوسی بیشتر (R-Ky.) در حال آمدن است تحت فشار برای افزایش تست برای coronavirus در واکنش به نگرانی که کنگره می تواند تبدیل به یک نقطه داغ و باد گسترش عفونت در سراسر کشور است.

بهداشت و درمان مجلس سنا و رییس کمیته لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderNIH راه اندازی مخزن کوسه ‘-سبک مسابقه جدید برای توسعه آزمایش فن آوری جمهوری خواهان به شدت تقسیم بر جدول زمانی برای بازگشایی اقتصاد اتحادیه رهبر می پرسد پلوسی شومر به سنبله ‘تعجب’ حسابداری قانون بیشتر (R-Tenn.), یکی از نشانههای نزدیک متحدان که بازنشسته است و در پایان این کنگره فشرده ایران با رهبر در روز سه شنبه به تمام اعضای فوقانی محفظه آزمایش بسیار مسری ویروس قبل از پرواز بازگشت به خانه خود متحده است.

“اعضای کنگره خواهد نشان دهنده نوعی ویروس-پخش ماشین در آینده در اینجا به یک coronavirus نقطه داغ و سپس رفتن به خانه” الکساندر به خبرنگاران گفت: پس از حضور در یک جلسه ناهار از سناتور جمهوریخواه روز سه شنبه.

تبلیغات

الکساندر که گرفته شود برای اوباما ارزیابی به کارگیری از آزمون مک کانل گفت: “می داند که افکار من است.”

“این حدیث را بسیاری از حس به پرواز 535 نفر در سراسر کشور به یک coronavirus نقطه داغ و سپس ارسال آنها را به خانه در روز پنج شنبه و جمعه. آن را به یک ارتش بهداشت عمومی کارگران برای پیگیری و ردیابی همه مردم آنها ممکن است در معرض” او گفت:.

کنگره حضور پزشک برایان موناهان اطلاع رهبران ایران در هفته گذشته که تنها سناتور که نشان می دهد نشانه هایی از بیماری خواهد بود آزمایش coronavirus و آن را دو روز برای دریافت نتایج.

که باعث مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه به پیشنهاد ارسال سه ابوت نقطه از مراقبت های آزمایش ماشین آلات به کاپیتول هیل همراه با 1000 تست.

در یک اتفاق نادر هر دو حزب در بیانیه مک کانل و سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe بعدی نبرد بزرگ در کاپیتول هیل نگرانی در کمک به دولت ها و محلات پلوسی, انتقاد شدید کاخ سفید برای مسدود کردن coronavirus نیروی کار عضو از شهادت: “آنها ممکن است ترس از حقیقت” احزاب تقسیم بیش از خطرات بهداشتی برای بازگشایی کنگره بیشتر (D-کالیفرنیا.) کاهش سریع-ماشین آلات تست اصرار دولت در یک بیانیه مشترک به ارسال آنها را “به خط مقدم امکانات که در آن آنها می توانند انجام بسیاری از خوب ترین سریع است.”

الکساندر 79 روز سه شنبه گفت: رهبران باید تجدید نظر برای جلوگیری از خطر است که کنگره خود را تبدیل به یک موتور برای گسترش عفونت است.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیار سریع تغییر در نگرش در مورد پذیرش رئیس جمهور ارائه به آزمون اعضای کنگره برای COVID-19 به خصوص به عنوان خانه می آید” او گفت:.

تبلیغات

“ما در حال دو برابر شدن مقدار تست تا 2 میلیون در هفته وجود دارد باید به اندازه کافی تست برای تست 535 عضو کنگره آمده است که به یکی از کشور coronavirus نقاط داغ قبل از آنها به بازگشت به خانه در سراسر کشور و آلوده کردن مردم در مناطق خود,” او اضافه شده است.

الکساندر ساخته شده زمین خود را برای تست بیشتر از اعضای کنگره در طول یک جمهوری خواه مجلس سنا ناهار روز سه شنبه.

یک سناتور جمهوری خواه که با حضور یک شنبه جلسه ناهار بعدا به خبرنگاران گفت که او با موافقت الکساندر.

“همانطور که ما تست بیشتر از آن خواهد شد آسان تر برای انجام آن از این هفته. پس احتمالا هفته بعد از آن خواهد بود آسان تر و آن را به سریع و دقیق تست” گفت: این نماینده مجلس که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد اسکندر نظرات. سناتور پیش بینی کرد که بسیاری از همکاران را به پرواز بازگشت به خانه خود متحده در این هفته است.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyParties تقسیم بیش از خطرات بهداشتی برای بازگشایی خانه دموکرات کنگره خواستار توقف قانونگذاران خواب در دفاتر خود را GOP رهبر مخالف با پلوسی مک کانل در WH تست ارائه مطلب (R-کالیفرنیا.) گفت: سیاسی جمعه که با او اختلاف نظر مک کانل و Pelosi تصمیم به خودداری کردن سریع-تست کیت از کاخ سفید است.

“من معتقدم که این امر می تواند بحرانی به تست در اینجا به دلیل وجود خواهد داشت یک flare-up,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از حرکت به tweeting: “هیچ دلیلی برای آن را به نوبه خود به جز سیاست. ما باید مقدار زیادی از تست. شاید شما نیاز به یک دکتر جدید بیش از وجود دارد. دیوانه نانسی را با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای نشان دادن به کار!”

دیگر سناتور جمهوریخواه در حال افزایش نگرانی ها در مورد پرواز به عقب و جلو متحده در سراسر کشور در وسط یک بیماری همه گیر که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داده است “سفر را افزایش می دهد شانس خود را از گرفتن و گسترش Covid-19.”

پرواز از یک نقطه داغ مانند واشنگتن است که اقامت در خانه سفارش در اثر حداقل تا مارس 15 و بیش از 5000 گزارش coronavirus موارد متحده با کاهش بروز عفونت می تواند گسترش این بیماری است.

“من آن را در مورد که ما به عنوان اعضای آمده بود و از تمام نقاط کشور به جمع آوری در اینجا برای چند روز در طول ایام کار در هفته و سپس پراکنده در اطراف و سایر نقاط کشور به خانه ما, متحده تنها به بازگشت در روز دوشنبه. که به من مربوط” گفت: سناتور. لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiMcConnell رد تماس به انصراف از سنای روم در میان همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن شناور بودجه به نفت پس از بازار تاریخی یک شبه از دست دادن انرژی: سازمان حفاظت محیط زیست ضعیف نیروگاه آلودگی قانون | DOJ اجازه می دهد تا شرکت ها جست و خیز پرداخت جریمه در طول همه گیر | تهمت چشم طرح به شرکت ها پرداخت به نگه داشتن نفت در روی زمین بیشتر (R-آلاسکا) که دولت خانه است که بیش از 3000 مایل دورتر از پایتخت کشور است.

“این که چگونه برنامه های ما کار می کرد قبل از COVID. ما در COVID و من فکر می کنم ما نیاز به تنظیم برنامه ما بر این اساس است. من می دانم که برخی از نیست به خصوص می خواهید به بازگشت. من را ترک نمی کند. من شده اند در خانه از مارس 8,” او گفت:.

“آنچه که من هستم نگران است که ما را درگیر در یک سطح از سفر ما به آمریکایی ها گفته اند که شما نباید سفر مگر اینکه مطلقا لازم است,” او اضافه شده است.

Murkowski گفت: او موافقت کرد و با الکساندر تماس برای تست بیشتر اما همچنین “احترام” برای مک کانل تصمیم به ارسال سریع-تست کیت به خط مقدم سلامت کارگران است.

“من فکر می کنم همه ما نیاز به تست بیشتر. سناتور. الکساندر بود و شیوا مثل همیشه وقتی که او گفت: به منظور بازگشت به کار و دریافت بازگشت به مدرسه ما نیاز به تست و او کاملا حق با شماست,” او گفت:. “من می خواهم برای حمایت از هر ابتکار عمل است که ما را در آن مسیر به دلیل آن را نه تنها برای ما مهم است در سنا آن را مهم شیلات است که ما می خواهیم شروع به اتفاق می افتد در آلاسکا در دو هفته. این مهم است که نفت ما-میدان کارگران برای بازگشت به کار.”

“این مهم است که همه به آن سطح از تست,” او اضافه شده است.

Murkowski نیز گفت: او را درک مک کانل را حساب دیفرانسیل و انتگرال برای عبور در کاخ سفید ارائه سریع-تست کیت.

“ما باید با توجه به دسترسی به چیزی که آمریکا به عنوان یک قاعده کلی نیست و به اینترنت دسترسی دارند ؟ نه” او گفت:. “بنابراین من احترام به تصمیم گیری است که ساخته شده بود.”

بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا حضور خود را در کنفرانس هفتگی جلسه ناهار در هارت سنا ساختمان اداری در فرد سه شنبه و برنامه ریزی برای حضور فیزیکی در آینده ناهار.

حزب دموکرات در مقابل, برنامه ای برای ملاقات با کنفرانس تلفنی به جای حضور منظم ناهار جلسات به عنوان آنها زمانی که همه گیر رسید.

و در حالی که جمهوری خواهان نشان داد تا در فرد برای جلسات حضوری در روز سه شنبه دموکرات ها با حضور در جلسات از طریق ویدئو کنفرانس میتینگ.

حزب دموکرات مجلس سنا, شلاق زدن , کیر, دوربین,ریچارد (دیک) یوسف DurbinSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی تحقیقات مستقل هر دو حزب سنا لایحه را بیشتر کارت سبز موجود به پزشکان و پرستاران و حزب دموکرات تماس در دولت به ارائه COVID-19 تست برای مهاجران قبل از اخراج بیشتر (بیمار است.) گفت: او مردد در مورد نشان دادن تا در کنگره این هفته است.

تبلیغات

“من فکر نمی کنم ما باید دوباره” او به خبرنگاران گفت: روز شنبه با این استدلال که جمهوری خواهان باید کار بر روی coronavirus امداد قوانین به جای پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی میدهد.

“من فکر نمی آیند من فکر رانندگی” Durbin اعتراف کرد. اما او گفت که او تصمیم گرفت به پرواز به واشنگتن پس از اعطا با حضور پزشک.

در روز سه شنبه, دوربین, 75 به خبرنگاران گفت که هر تعامل در کنگره حامل خطر سلامت.

“اینجا بودن امروز — شما اینجا بودن امروز — خطر ابتلا به هر دو ما و خانواده های ما. این فقط یک واقعیت است,” او گفت:. “این یک تصمیم مخاطره آمیز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>