مک کانل باز می شود درب به کوچکتر coronavirus امداد معامله

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSchumer: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس توافق شورش بیش از coronavirus, پیشنهاد نمایندگان مجلس, مکان عمومی, خداحافظی به جان لوییس بیشتر (R-Ky.) به نظر می رسد برای باز کردن درب در روز چهارشنبه به یک کوچکتر coronavirus بسته امداد از این طرح رونمایی توسط جمهوری خواهان در اوایل این هفته.

مک کانل در مورد خواسته به زودی به پایان می رسد مزایای بیکاری گفت که نه حزب می خواهد آنها را به اتمام می رسد که آنها مجموعه ای به طور رسمی انجام در روز جمعه.

“بسیاری از چیزهایی که در اطراف در اینجا اتفاق می افتد در آخرین لحظه. این است که تنها چهار شنبه بنابراین امیدوارم که چشمه ابدی است که ما را در رسیدن به نوعی از توافق بصورت گسترده صورت یا بیشتر باریک اساس برای جلوگیری از داشتن یک تاثیر نامطلوب بر بیکاری” مک کانل گفت: PBS Newshour پرسید: اگر مزایای بیکاری منقضی خواهد شد در روز جمعه.

تبلیغات

پرسید: اگر او به طور جدی به دنبال در هر یک لایحه و یا کوتاه مدت گزینه او افزود: “ما به دنبال در تمام گزینه های.”

مک کانل اظهارات اولین بار که او به نظر می رسد باز به کوچکتر لایحه آمده به عنوان تهمت مقامات دولت و تعدادی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره باید نشانه های یک باز بودن به گرفتن یک مقایسه کردن توافق به مذاکرات با دموکرات ها را به همراه داشت پیشرفت های کوچک است.

چه می شود در یک کوچکتر قرارداد توافق شده است با اوباما گفت: هزاران ایده هایی بودند که مورد بحث به عنوان آنها سعی می کنید برای شکستن بن بست.

برخی از جمهوری خواهان باید شناور انجام مستقل رای در کوتاه مدت تمدید مزایای بیکاری اما کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsRepublican سناتور شورش بیش از coronavirus پیشنهاد دموکرات اوباما در ظاهر دور از هم در COVID-19 امداد معامله یک شبه مراقبت های بهداشتی: Marlins شیوع کست نور سخت بر ما coronavirus پاسخ | سنا روحانی در COVID-19 پاسخ مجموعه نبرد بیش از Medicaid | ویرجینیا تحمیل محدودیت های جدید در بخش دولتی بیشتر به نظر می رسد به ساقه که در پایین گفته شده بود رد کرد توسط دموکرات ها و به علاوه تا منافع منقضی خواهد شد در روز جمعه.

تحت مارس coronavirus معامله کنگره توافق به 600 $در هر هفته به علاوه تا از مزایای بیکاری. به عنوان پیش نویس آنها را به طور رسمی پایان می رسد اما به دلیل تقویم و چگونه متحده توزیع منافع آنها شروع به پایان می رسد در شنبه, جولای 25.

تبلیغات

مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinRepublican سناتور شورش بیش از coronavirus پیشنهاد دموکرات اوباما در ظاهر دور از هم در COVID-19 امداد معامله یک شبه مراقبت های بهداشتی: Marlins شیوع کست نور سخت بر ما coronavirus پاسخ | سنا روحانی در COVID-19 پاسخ مجموعه نبرد بیش از Medicaid | ویرجینیا تحمیل محدودیت های جدید در بخش دولتی بیشتر ملاقات هر روز این هفته با مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi bashes بار بعد از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن سناتور جمهوریخواه شورش بیش از coronavirus, پیشنهاد نمایندگان مجلس, مکان عمومی, خداحافظی به جان لوییس بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerPelosi, شومر می گویند اوباما در سنا coronavirus لایحه ‘فروش کار خانواده’ تپه 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Barr مرحله نهایی مسابقات با آمریکا توافق سناتور حذف ad نشان داد که یهودی حریف با بزرگتر بینی بیشتر (D-n. y.) سعی کنید برای رسیدن به یک توافق است.

اما پس از آخرین پاوا روز چهارشنبه آنها فرانک در مورد عدم پیشرفت در حال ساخته شده تا کنون است.

“ما هنوز مایل از هم جدا در تعدادی از مسائل مربوط به” مراتع گفت. “در واقع من می گویند وجود دارد بیشتر مسائل ما به غیر از جایی که ما در حال نزدیک شدن به اجماع.”

با که در ذهن Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم با فشار دادن کوتاه مدت گسترش و افزایش مزایای بیکاری که منقضی در پایان هفته همراه با نوعی از کمک به مستاجرها که در غیر این صورت در صورت اخراج تهدید.

“رئیس جمهور می خواهد ما بیشتر متمرکز بر این موضوع از افزایش بیکاری” Mnuchin گفت.

Mnuchin همچنین با اشاره به چک Protection Program (PPP) مدرسه بودجه حفظ اعتبار مالیاتی اجاره کمک و آمریکا پیشنهاد ارائه 10 میلیارد دلار به جامعه و توسعه و بانک ها به عنوان مناطق که در آن یک معامله به نظر می رسد به احتمال زیاد.

مراتع و Mnuchin نیز اشاره کرد مناطق که در آن آنها باقی می ماند دور از هم از جمله طولانی مدت تمدید از افزایش بیکاری مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و یک دور جدید از بودجه برای دولت های ایالتی و محلی.

“ما هنوز هم بسیار بخشی جدا در بسیاری از مسائل” Mnuchin گفت. “من فکر می کنم وجود دارد یک زیر مجموعه از مسائل است که ما به توافق برسند اما به طور کلی ما به مراتب از یک توافق است.”

–مایک Japanese کمک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر