مک کانل طول آرا تشویق اجتماعی فاصله میان coronavirus

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight مراقبت های بهداشتی: ما مرگ و میر از coronavirus بازدید 100 | Virus در حال حاضر در تمام کشورهای 50 | برنامه ای برای کمک نقدی به دست آوردن بخار | تهمت می شود ایران با مقاومت مواجه محرک | کمبود بحرانی منابع مانع ارائه دهندگان خدمات سلامت در پول: کمک نقدی برای آمریکایی ها دستاوردهای بخار به عنوان coronavirus roils اقتصاد | بازار دوباره بجای اول برگشتن محرک وعده تغذیه اکشن | تهمت مقامات دریافت ایران با مقاومت مواجه محرک مک کانل می خواهد مذاکرات با ایران سوم coronavirus لایحه قبل از مذاکره با حزب دموکرات بیشتر (R-Ky.) روز چهارشنبه گفت که او را طولانی آینده رای در خانه coronavirus بسته و تشویق سناتورها برای جلوگیری از تجمع در طبقه.

“ما می خواهیم برای جلوگیری از تجمع در اینجا هست. من را تشویق همکاران ما برای آمدن و رای دادن و ترک مجلسی بنابراین ما لازم نیست gaggles از مکالمات در اینجا بر روی زمین” مک کانل گفت.

هدایت تضاد از به طور معمول clubby جو در طبقه سنا که در آن قانونگذاران اغلب گردش در میان همکاران و معطل به بحث در جفت و یا گروه های بزرگ.

تبلیغات

مک کانل نیز در طول رای از 15 دقیقه تا 30 دقیقه.

“بنابراین من می خواهم همه را تشویق بهره گیری کامل از کامل 30 دقیقه تماس رول رای دادن. در آمده و رای و ترک و آگاه اجتماعی فاصله,” مک کانل گفت:, و اضافه کرد که اگر آنها به دنبال هدایت او آنها خواهد بود قادر به رای دادن بدون “نقض هر یک از اقدامات احتیاطی.”

این تغییرات به مجلس سنا رای گیری در میان نگرانی ها در مورد شیوع گسترده در coronavirus. نگرانی است بخصوص در کاپیتول هیل به دلیل سن پیشرفته بسیاری از قانونگذاران.

چند قانونگذاران باید خود قرنطینه پس از برقراری ارتباط با افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

حزب دموکرات نیز برگزار رهبری و حزبی جلسات این هفته توسط کنفرانس تماس بگیرید.

اما مک کانل شات کردن ایده از راه دور رای گیری در روز سه شنبه.

“ما نمی خواهد که. وجود دارد تعدادی از راه های مختلف برای جلوگیری از گرفتن بیش از حد بسیاری از مردم با هم” مک کانل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>