مک کانل بازدید ترمز در آینده بسته محرک اقتصادی

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellThe هیل کمپین گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن spar بیش از coronavirus پاسخ سناتور تام کابرن دولت نظارت میراث شومر ستایش انتخاب دفاع بازرس کل برای نظارت بر شرکت های بزرگ وام صندوق بیشتر (R-Ky.) ضربه زدن به ترمز شنبه در بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiMeadows استعفا از کنگره سران کاخ سفید برای پلوسی شناور لغو نمک کسر کلاه در آینده coronavirus لایحه یک شبه بهداشت: بیشتر کشورهای سفارش ساکنان به ماندن در خانه | تهمت به نظر می رسد به فروش عمومی در coronavirus پاسخ | قضات بلوک اوهایو و تگزاس ممنوعیت سقط | Dems چشم زیرساخت در آینده امداد لایحه بیشتر‘s (D-کالیفرنیا.) برنامه ریزی برای حرکت به جلو با یک فاز چهار بسته محرک است که عبارتند از عمده هزینه های زیربنایی و دیگر دموکراتیک اولویت است.

“من فکر می کنم ما نیاز به چند روز صبر کنید در اینجا چند هفته و ببینید که چگونه همه چیز کار کردن” مک کانل گفت: “هیو هویت نشان می دهد.”

“بیایید ببینید که چگونه همه چیز می رویم و بر این اساس پاسخ,” او اضافه شده است. “من قصد ندارم به اجازه می دهد این فرصت را برای دموکرات ها برای رسیدن به نامربوط سیاست مواردی که آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر خواهید بود به تصویب.”

تبلیغات

مک کانل که سخنان آمد همان روزی که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ ” ماکسین واترز رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست’ مراتع استعفا از کنگره سر به کاخ سفید بیشتر از تشویق کنگره برای تصویب یک 2 تریلیون دلار زیرساخت لایحه به عنوان قطعه بعدی از coronavirus قانون.

“با نرخ بهره در ایالات متحده که در صفر این است که این زمان برای ما دهه مدتها زیرساخت لایحه” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

پلوسی روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی که او در حال حاضر به دنبال یک دور جدید از coronavirus امداد قوانین و که این امر به احتمال زیاد شامل عمده زیرساخت جزء.

“وجود دارد زیرساخت نیاز دارد که کشور ما است که به طور مستقیم مربوط به چگونه ما اقدام به coronavirus” پلوسی گفت. “و ما می خواهم برای دیدن در چه می آید بعدی چیزی است که همواره حزبی غیر دو حزبی که یک زیرساخت قطعه ای است که ما را به آینده.”

خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone جونیور (D-N. J.) در همان تماس استدلال کرد که پروژه های زیربنایی مانند گسترش دسترسی پهن باند می تواند کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

تبلیغات

“اگر شما لازم نیست که به اینترنت دسترسی شما نمی توانید انجام دهید پزشکی از راه دور و شما نمی توانید به یاد زمانی که شما در حال رفتن به مدرسه در فرد,” او گفت:.

اما مک کانل در روز سه شنبه اشاره کرد که سنا و مجلس در حال انتظار نمی رود به بازگشت به کار در واشنگتن تا آوریل 20 در اولین.

“ما نیاز به دیدن آنچه که اثر فعلی لایحه است. خزانه داری البته کشتی با این همه پیچیده تلاش برای سرعت چک به افراد و کسب و کارهای کوچک به ما از طریق این دوره تا به سلامتی همه گیر شروع به فروکش,” او گفت:.

ایران با رهبر گفت: سنا را از سر تایید مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد هنگامی که آن را reconvenes بعد ماه آینده. تایید فدرال قضات بود مک کانل اولویت مجلس سنا در طبقه قبل از آن قطع شد با مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه و بحث در coronavirus قانون.

“ما به قضات,” او گفت:. “شعار من برای بقیه سال است که ترک هیچ جای خالی در پشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر