رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellCoronavirus محرک مذاکرات رول به روز شنبه به مذاکره کنندگان موفق به پرچ مقابله دموکرات بلوک مک کانل از برگزاری صبح روز دوشنبه رای بر coronavirus بیل مک کانل مجموعه دوم coronavirus رای برای مدت کوتاهی پس از بازار باز (R-Ky.) پاره به دموکرات ها صبح روز دوشنبه برای آخرین محرک خواسته که بیش از سه روز مذاکرات شکست خورده اند به عملکرد یک معامله است.

مک کانل علامت موارد در آنچه که او به نام “دموکراتیک لیست آرزو” با استناد به کسر مالیات به انرژی خورشیدی و انرژی باد, شرکت محل کار و مقررات به دنبال سازماندهی نیروی کار جدید و تولید گازهای گلخانه ای استاندارد برای شرکت های هواپیمایی.

“شوخی می کنی؟” مک کانل خواستار در طبقه.

تبلیغات

“این لحظه ای است به بحث مقررات جدید که به هیچ وجه به انجام با این بحران ؟ این چیزی است که آنها تا به بیش از وجود دارد,” او گفت: حرکتی در سراسر راهرو.

“دموکرات نمی خواهد اجازه دهید ما صندوق بیمارستان و یا صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک مگر اینکه آنها را به گرد و غبار کردن, سبز, قرارداد جدید,” او گفت: با اشاره به گسترده لیبرال پیشنهاد به آدرس تغییر جهانی آب و هوا.

سنا بود و در تمام آخر هفته کار بر روی یک محرک لایحه برای پاسخ به ضربه زدن به اقتصاد مصرف از coronavirus بیماری همه گیر. آخر هفته مذاکرات به نتیجه نمی در یک معامله و مک کانل به دنبال استفاده از سقوط بازار در صبح روز دوشنبه به افزایش فشار بر دموکرات ها.

مک کانل هشدار دموکرات ها در حال بازی با آتش کشیدن از مذاکرات با اشاره به جلسه صبح امروز افت بازارهای سهام که باید از بین برود سود ساخته شده از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBlame بازی گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند تهمت تصویب فاجعه اعلامیه برای coronavirus در کالیفرنیا چرا مطالعه مداوم پس از سانحه سردرد در سربازان ماده بیشتر برنده انتخابات 2016.

“من از شنیدن این بازار انجام می دهند و امروز. آنها می خواهم به سوال ما که چرا حرکت نمی کند? چرا دموکرات ها filibustering این لایحه دو حزبی آنها کمک نوشتن ؟ ” ایران با رهبر گفت.

تبلیغات

صحبت کردن درست بعد از مک کانل رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به توقف روزانه مطبوعات جلسات شبانه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث اورژانس قدرت در مبارزه با کروناویروس | مک کانل مجموعه اول محرک رای برای چهار شنبه | پنج چسبیده امتیاز برای محرک مذاکرات | خزانه تاخیر تشکیل پرونده مالیاتی مهلت | Dems فشار شرکت های بیمه برای پوشش ویروس تست های بیشتر (D-n. y.) متهم دستگیری رهبر یک حزبی درد دل و پیش بینی معامله می تواند در عین حال توان رسید در روز دوشنبه.

شومر (n. y.) که از سر جلسات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinDemocrats بلوک مک کانل از برگزاری صبح روز دوشنبه رای بر coronavirus بیل مک کانل ریپ دموکرات ها برای مسدود کردن coronavirus بسته محرک Coronavirus محرک مذاکرات ضربه شکست به عنوان متجاوزین بیشتر در ساعت 9 صبح گفت: مذاکرات “بسیار نزدیک” به یک معامله.

مک کانل انتقاد قرار داده دموکرات ها در موضع دفاعی است.

سناتور. کریس مورفیکریستوفر (کریس) اسکات MurphyFive چسبیده امتیاز به یک T coronavirus مقابله Coronavirus اضطراب گسترش در سراسر کاپیتول هیل دموکرات مطبوعات Pompeo برای کمک به آمریکایی ها رشته در خارج از کشور در میان coronavirus بیشتر (D-Conn.) توییتی صبح روز دوشنبه که دموکرات ها تنها در تلاش برای گرفتن چند ساعت اضافی برای بهبود hte بسته است.

“این یک $2T (2 تریلیون دلار!) و این پیش نویس که جمهوری خواهان نوشت نمی کند رفع این مشکل است. هزینه 18 ساعت اضافی برای به دست آوردن $2T حق با ارزش است” او هنوز توییتی.

مک کانل ناودان دموکرات ها برای مسدود کردن کمک های مالی برای بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی که شامل $1.8 تریلیون لایحه که موفق به پیشرفت در یک 47-47 رویه رای گیری در روز یکشنبه ،

“من می خواهم برای دیدن حزب دموکرات بگویید کسب و کار کوچک کارکنان در کشورهای خود را که به معنای واقعی کلمه در حال گذاشته شدن هر روز که آنها filibustering کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد به دلیل دموکراتها ویژه علاقه دوستان می خواهم به فشار کارفرمایان در حالی که آنها آسیب پذیر هستیم,” او گفت: با اشاره به کارگری و فعالان زیست محیطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de