رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار خارج شده و به پول نقد در اوایل پاداش به کارکنان ساعتی در میان شیوع کروناویروس نوروزی افزایش نگرانی کوچکتر چک برای پایین تر بگیر بیشتر (R-Ky.) در روز پنج شنبه در دفاع از مجلس سنا خواهان پیگیری سریع مرحله سوم از coronavirus بسته محرک بدون ورودی از حزب دموکرات گفته است که ضرورت کلیدی است.

“جمهوری خواهان هستند در اکثریت در سنا است. ما می خواستم برای قرار دادن به جلو پیشنهاد ما” مک کانل گفته سی ان ان در مصاحبه ای که پخش پنج شنبه شب.

“ما احساس می کنیم باید یک تعهد به انجام است که به عنوان یک اکثریت و دموکرات ها البته نیاز به داده می شود فرصتی برای واکنش نشان دادن به این و که همه فردا آغاز می شود,” مک کانل گفت: شبکه دانا باشدانا BashCNN را باش میاد مغلوب ساختن پیشی جستن تن: ‘نوع رهبر که مردم نیاز’ بایدن-ساندرز بحث دموکراتیک تماشا 9.9 میلیون در سی ان ان بایدن می گوید او را انتخاب زن به عنوان معاونت بیشتر.

تبلیغات

“پس همین حالا ایجاد اختلاف در آن وجود ندارد جنجال” او ادامه داد.

قبلی محرک اسکناس که قبلا امضا شده توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOn پول: معرفی مک کانل سوم coronavirus امداد پیشنهاد | دموکرات ها به دنبال بزرگتر محرک با کمتر کمک های اولیه برای کسب و کار | واشنگتن شود برای جلوگیری از بیکاری سنبله Hillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش یک شبه دفاع: ‘دهها هزار نفر از نیروهای گارد ملی می تواند فعال برای coronavirus پاسخ | بیمارستان کشتی می تواند هفته به استقرار | تهمت می گوید نظامی برای کمک به آمریکایی ها در گیر پرو تر بالغ بر بیش از 100 میلیارد دلار است اما در زمان اوباما لایحه بسیار بزرگتر معلق در هوا به حدود $1 تریلیون.

گنجانده شده در این لایحه است که $200 میلیارد وام برای صدمه زدن به صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی 300 میلیارد دلار در بخشایش وام برای کسب و کارهای کوچک و مستقیم پولی پرداخت به آمریکایی ها در زیر برخی از درآمد آستانه.

در یک بیانیه مشترک در اواخر روز پنجشنبه بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار آمریکا چشم دوخته اند بسیار گسترده تر فاز 3 محرک نا امیدی مانت در تهمت بی میلی برای استفاده اضطراری تولید قدرت بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار طرح محرک لولا در مک کانل شومر تعمیر سمی رابطه دموکرات تماس برای کاهش آلودگی مورد نیاز در هر گونه کمک برای خطوط هوایی, کشتی, بیشتر (D-n. y.) گفت که در نگاه اول اوباما لایحه نیاز به بازسازی.

“ما شروع به بررسی سناتور مک کانل را پیشنهاد و در خواندن آن است نه در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران کردند.”

تبلیغات

وجود دارد بیش از 14,000 تایید موارد COVID-19 در آمریکا که از صبح روز جمعه و حداقل 205 مربوط به مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. مک کانل اعتراف کرد که همه گیر شد و قلمرو ناشناخته برای قانونگذاران.

“این یک تجربه کاملا جدید است. بنابراین وجود ندارد سابقه شما می توانید نگاهی به, اما ما در حال حرکت به سرعت به عنوان ما می توانید سعی کنید برای مقابله با تمام این کاستی ها و به — برای دریافت کمک به مردم آمریکا” کنتاکی سناتور گفت.

“همین دلیل است که ما اینجا هستیم و ما در حال تلاش برای کار بر روی هر دو حزب در اساس به انجام این کار است. و من فکر می کنم ما موفق,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im