مک کانل انتقاد رسانه ها برای دو استاندارد در بایدن Kavanaugh

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMnuchin: “اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب’ پلوسی: فرمانداران’ بی حوصلگی ‘کمک خواهد کرد که ما حتی یک عدد بزرگتر برای دولت coronavirus بودجه Mnuchin: ‘شما در حال رفتن به اقتصاد واقعا به گزاف گویی در ژوئیه, اوت, سپتامبر,’ مطلب (R-Ky.) روز دوشنبه گفته اند که دموکرات ها و رسانه ها از یک استاندارد دوگانه در پاسخ به یک اتهام تجاوز جنسی علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSNL را Cecily قوی کباب مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گرچن Whitmer: ‘آن زن’ و ‘چه تهمت با همسرش تماس’ رئیس جمهور تهمت چهره یک مانع عمده با چرخش دولت رای دهندگان فرمانداران بحث دفاع از طرح بازگشایی دولت در اقتصاد در میان coronavirus همه گیر تر.

مک کانل در طول یک فاکس نیوز مصاحبه رادیویی خواسته شد به مقایسه پاسخ از ملی دموکرات ها و خبرنگاران به دست زدن به تجاوز جنسی به اتهامات ساخته شده در برابر دادگاه عالی عدالت برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughOVERNIGHT انرژی: دیوان عالی کشور دست محیط زیست پیروزی در آلودگی آب مورد | تهمت مقامات زمین طرح هسته ای | Dems درخواست سازمان حفاظت محیط زیست برای جلسه در یادداشت بحث برانگیز دیوان عالی کشور دست محیط زیست پیروزی در آلودگی آب مورد یک شبه مراقبت های بهداشتی: دکتر می گوید او برداشته شد از فدرال پست پس از مخالفت با بودجه برای اثبات نشده مواد مخدر | مغلوب ساختن پیشی جستن: من مخالفم به شدت با گرجستان فرماندار در بازگشایی| نبرد گرم برای فاز چهار coronavirus امداد لایحه بیشتر در طول سال 2018 تایید.

“حداقل خیلی واضح است که همان افرادی که به خشم آمده بودند در مورد … اثبات نشده و اتهامات علیه عدالت Kavanaugh زمانی که او در مدرسه بالا به نظر می رسد به کمی و یا بدون بهره یا قطعا نه به عنوان علاقه زیادی در پیشنهادات و انتقادات از رفتار نامناسب توسط یک فرد بزرگسال است که در مجلس سنا. من فکر می کنم این چیزها باید در برخورد با قرینه,” مک کانل روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

تارا Reade سابق مجلس سنا کارمند است گفت: آن زمان سناتور sexually assaulted او در سال 1993 زمانی که او کار می کرد ، بایدن نه خطاب به اتهام اما مبارزات انتخاباتی خود آن را رد کرده است.

کمپین قبلا برجسته بایدن کار در خشونت خانگی و گفت که “اختصاصی زندگی خود را برای تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان است.”

مبارزات انتخاباتی خود نیز گفت که بایدن “قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر روز دوشنبه در مجلس نمایندگان آمریکا به اظهارات.

Reade اول ادعا بایدن را لمس کرده بود و او را نامناسب در مارس 2019 به همراه چند تن از زنان ساخته شده است که اتهامات مشابه در زمان علیه بایدن باعث عذرخواهی از معاون رئیس جمهور سابق. اما Reade مشخص نیست در آن زمان که او ادعا تجاوز جنسی.

تبلیغات

در دوشنبه, Business Insider گزارش در مورد یک دوست Reade که گفت: او گفت: از این اتهام علیه بایدن.

برخی از قانونگذاران دموکرات مواجه شده اند سوال در مورد اتهام در هفته های اخیر.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezOcasio-Cortez شیف تیم را در جوانان افزایش میزان مشارکت تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – خانه پاک ویروس بسته; تهمت می شکند با Fauci یک شبه دفاع: نیروی دریایی آزمون تمام خدمه روزولت | خانه عبور coronavirus بسته امداد | Coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی در شرق آفریقا بیشتر (D-n. y.) گفت: در اوایل این ماه که اتهام شد “مشروع به بحث در مورد.”

سناتور. ctqامی KlobucharSunday نشان می دهد بحث شیفت به بازگشایی اقتصاد ضربه سخت با بیماری همه گیر کوروناویروس Klobuchar: مینه سوتا درد و رنج از فقدان استراتژی ملی’ در coronavirus یکشنبه پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates در حال اجرا همسر بیشتر (D-Minn.), که تایید بایدن NPR گفت که “همه زنان در این موارد حق به شنیده می شود و باید ادعای خود را به طور کامل بررسی” و سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersChris ماتیوز می گوید خبرنگار اتهام علیه او شد ‘به شدت توجیه’ ساندرز به تشریح مراحل در مراقبت های بهداشتی برای بایدن و زیر آتش به عنوان coronavirus عفونت در میان جانبازان کارکنان افزایش بیشتر (I-Vt.) گفت: CBS “صبح امروز” که “هر زنی که احساس می کند که او در حمله و حق در جهان به ایستادن و او را ادعا می کند.”

اما مک کانل انعکاس گسترده تر شکایت از جمهوری خواهان استدلال در روز دوشنبه که خبرنگاران بودند درمان اتهام علیه بایدن متفاوت از آنها اتهامات علیه Kavanaugh بود که در نهایت تایید کرد.

مک کانل همچنین پیش بینی کرد که اتهام علیه بایدن خواهد بود به ارمغان آورد تا پیش از انتخابات ماه نوامبر.

“من نمی توانم تصور کنید که این نوع مسئله ای است که نمی تواند مورد بحث در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. مطمئنا کسانی که در این گزارش جهانی که بسیار متحرک مورد بررسی عدالت Kavanaugh را مساوی بهره در این موضوع” مک کانل گفت.

اتهامات علیه Kavanaugh موجب اوباما و بسیاری از مشخصات بالا و تند و تیز تایید مبارزه در تاریخ معاصر است.

مجلس سنا خواهان توافق به تاخیر انداختن رای نهایی در نامزدی خود را برای یک هفته در حالی که اف بی آی انجام یک مکمل بررسی زمینه هر چند دموکرات ها گفته اند که این محدودیت ها قرار داده و در بررسی از آن ساخته شده قادر به اندازه کافی به اتهامات علیه Kavanaugh.

کریستین Blasey فورد متهم Kavanaugh از نظر جنسی آزار او در یک دبیرستان در اوایل 1980s. دبورا رامیرز می گوید Kavanaugh در معرض خود را به او در طول سال اول در دانشگاه ییل. Kavanaugh را رد کرده است هر گونه تخلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>