رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOn پول: اقتصاد ایالات متحده قرارداد در 4.8 درصد رای بیشتر پس از رکود بزرگ | پاول: کنگره به از بند باز کردن ‘بزرگ مالی قدرت’ به شکست coronavirus تعمیر اقتصاد | IRS می شود coronavirus پرداخت به سرعت اما ناقص فاینستاین به مک کانل: لغو طرح را به سنا بازگشت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس 10 چیز که در مورد کوروناویروس امروز بیشتر (R-Ky.) روز پنجشنبه گفت که او انتظار می رود سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می تواند به نگه داشتن او را از اینکه مجددا انتخاب بولتون نسخه کتاب به تاخیر افتاد — دوباره — در میان دولت را نقد تهمت شدت انتقاد کرد و در مبارزات انتخاباتی مدیر بیش نظرسنجی نشان او را انتهایی بایدن: گزارش بیشتر خواهد شد “را به شرکت” در انتشار اطلاعات مربوط به یک اتهام تجاوز جنسی از سوی بایدن کارمند تارا Reade.

“خوب نگاه هنگامی که شما اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده زندگی شما یک کتاب باز و من نمی توانم تصور کنید که جو بایدن در حال رفتن به مجبور به شرکت در انتشار تمام اطلاعات مربوط به اتهامات” مک کانل گفت: فاکس نیوز.

“این یک بازی بسیار چالش برانگیز چیزی که برای رئيس جمهور اجرا شود و من فکر می کنم هر کسی که انجام داده است که متوجه شده است که تمام عمر خود را باز شده است تا به موشکافی و من فکر می کنم که اتفاق می افتد به معاون رئیس جمهور بایدن و آنها نباید تعجب,” او اضافه شده است.

تبلیغات

مک کانل پیش بینی است که بایدن را به انتشار اطلاعات مربوط به شمار می آید به عنوان جمهوری خواهان را تا حد زیادی ایستاده بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجه با اتهامات تجاوز و یا سوء رفتار از نزدیک به دو دوجین زنان است.

مک کانل خواسته بود اگر دانشگاه دلاور باید به انتشار سوابق از بایدن هم در سنا که شامل 1993 زمانی که Reade مدعی است که بایدن تجاوز جنسی ، بایدن قبلا اهدا شده به سنا مقالات به دانشگاه گفت که در آوریل 2019 که آنها را ساخته شده در دسترس عموم به عنوان به زودی به عنوان Dec. 31, 2019 یا “دو سال پس از اهدا کننده بازنشسته از زندگی عمومی است.”

Reade سابق مجلس سنا کارمند گفت: بایدن sexually assaulted او در سال 1993 زمانی که او کار می کرد در آن زمان سناتور ، Business Insider گزارش داد اوایل این هفته در مورد Reade سابق همسایه که گفت: Reade به او گفت از اتهام علیه بایدن در سال 1993.

بایدن مواجه است خواستار رشد از جمله واشنگتن پست در سرمقاله هیئت مدیره به unseal خود را در مجلس سنا مقالات. اما با مشخصات بالا دموکرات ها آمده اند به دفاع از خود با هر دو سناتور. کریستن جیلیبرندکیرستن GillibrandNYT بن اسمیت: ‘درخواست بایدن برای باز کردن مقالات شخصی او به بازرسی’ پس از تجاوز جنسی به اتهام دزیره Tims برنده دموکراتیک اولیه را صورت خاموش در برابر دیرین ایران Rep. Michael Turner WH خبرنگاران رئیس جمهور کارل در بایدن اتهامات: ‘او’ رفتن به باید برای پاسخ به این سوال ” بیشتر (D-n. y.) و استیسی آبرامز, یک نامزد به بایدن را در حال اجرا همسر گفت: آنها بر این باور نیست که اتهام علیه بایدن.

بایدن نه به طور مستقیم خطاب قرار دادند اما مبارزات انتخاباتی خود به شدت آن را تکذیب کرد.

بایدن “قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این کاملا نشد” مبارزات انتخاباتی خود گفته است.

مبارزات انتخاباتی خود نیز توزیع نقاط صحبت کردن به عملیاتی که برجسته بایدن کار در قانون مانند خشونت علیه زنان در قانون و توجه داشته باشید که در بایدن 40 سال در زندگی عمومی این اتهام تنها در نوع خود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de