مک کانل: 15-20 اوباما نمی خواهد رای برای هر coronavirus مقابله

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMcConnell: 15-20 اوباما نمی خواهد رای برای هر coronavirus مقابله مک کانل: انداختن مسئولیت حمایت از coronavirus معامله ‘قصد ندارم به اتفاق می افتد’ محرک چک بحث در حال حاضر با تمرکز بر اندازه واجد شرایط بیشتر (R-Ky.) روز جمعه گفت که بیش از یک سوم از سناتور جمهوریخواه نمی خواهد رای برای هر coronavirus بسته امداد تاکید بخش با انجمن.

“من فکر می کنم وجود دارد 15-20 از بچه ها که در حال رفتن برای رای دادن برای هر چیزی. … این بیانیه واضح است که ما نمی خواهد که همه ما از طرف” مک کانل گفت WHAS یک کنتاکی ایستگاه های رادیویی.

مک کانل برآورد می آید به عنوان دموکرات کنگره و دولت در حال تلاش برای رسیدن به توافق, پس از چند روز مذاکرات در مورد پتانسیل پنجم coronavirus بسته به موارد صعود در سراسر کشور و اقتصاد bludgeoned با این بیماری همه گیر.

تبلیغات

مک کانل در مصاحبه رادیویی گفت: دو طرف شد “سال نوری از هم جدا” آخرین نشانه آن است که کنگره و کاخ سفید به سریع معامله است.

“این مذاکرات در جریان است به سختی می شود,” او اضافه شده است. “در حال حاضر وجود دارد نه مقدار حرکت است.”

اما در ایران بخش نیز در کانون توجه پس از چند سناتور سطل آشغال خود را بسته بود پرده برداری از دوشنبه. سناتور. جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleyMcConnell: 15-20 اوباما نمی خواهد رای برای هر coronavirus مقابله مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به سفارش شرکت چینی به فروش Infinite ما عملیات: گزارش Hillicon دره: مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد ایده به تأخیر انداختن انتخابات چهره swift دو حزبی پوش بک | Amazon, Apple, Facebook, گوگل, انتشار گزارش های درآمدی | سناتورها درخواست وزارت دادگستری به بررسی Infinite زوم بیشتر (R-Mo.) به نام لایحه “ظرف غذا” در حالی که از سوی دیگر ، بن Sasseبنیامین (بن) اریک SasseMcConnell: 15-20 اوباما نمی خواهد رای برای هر coronavirus مقابله CNN chyron می گوید: “nah” به تهمت ادعا در مورد روسیه اتاق بازرگانی تایید ارنست برای انتخاب مجدد بیشتر (R-Neb.) استدلال کرد که مذاکرات بودند انجام شده توسط “دو دولت دموکرات.”

مک کانل پرسید که چرا بخش قابل ملاحظه از خود کنفرانس مخالف است به یکی دیگر از لایحه با اشاره به رشد حجم از بدهی های این کشور پس از کنگره در حال حاضر اختصاص حدود 3 تریلیون دلار در قبلی چهار coronavirus صورتحساب.

“استدلال آنها نه غیر منطقی. … آنها فکر نمی کنم ما باید به دیگری منتقل می کند یکی از این لوایح است. من موافق نیستم که” مک کانل گفت.

تبلیغات

پرسید که چه کسانی اوباما می گویند به رای دهندگان مک کانل افزود: “من فکر می کنم همه رو به بهترین خود را تماس بگیرید در اینجا.”

اگر 20 جمهوریخواهان در برابر رای نهایی coronavirus مقابله, این بدان معناست که مک کانل خواهد نیاز به پشتیبانی از حداقل 27 سناتورهای دموکرات به این لایحه بیش از 60 رای رویه آستانه و تصویب آن در مجلس سنا. مک کانل گفت: در مصاحبه با PBS “Newshour” در اوایل این هفته که “در حدود 20 از اعضای من فکر می کنم که ما در حال حاضر انجام می شود به اندازه کافی.”

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerSenators مطبوعات خدمات پستی بیش شکایت از تحویل آهسته مراتع پلوسی تجارت انتقاد در متوقف محرک مذاکرات لینکلن پروژه اهداف رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در آلاسکا مین مونتانا با M آگهی خرید بیشتر (D-n. y.) است اشاره دلاری بخش به عنوان او را به نام دولت برای پیشرفت در یک بزرگتر پنجم بسته است. خواهان ارائه یک بسته حدود 1 تریلیون دلار در حالی که این لایحه تصویب شده توسط آمریکا در حدود 3 تریلیون دلار.

“یک سناتور گفت:” وجود دارد یک صد مشکلات این طرح است.’ یکی دیگر: “این ظروف سرباز یا مسافر. من نمی فهمم چه این لایحه مورد است.’ … کسانی خواهد بود انتقادات سخت اگر آنها را از دموکرات ها. اما کسانی که نقل قول نیست از دموکرات ها کسانی بودند سناتور جمهوریخواه صحبت کردن در مورد خود طرح” شومر گفت: در طول یک سخنرانی از طبقه سنا این هفته است.

قبلی چهار لوایح تصویب مجلس سنا با یا بدون مخالفت و یا تنها تعداد انگشت شماری از “هیچ” رای.

اما مک کانل بارها اذعان کرد که او انتظار دارد که معامله بعدی بیشتر بحث برانگیز است.

“آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که فضای سیاسی به طور قابل توجهی رو به وخامت گذاشته است. … ما چهار ماه نزدیک به انتخابات” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر