تشکر. مایک McCaul (R-تگزاس) بالا جمهوریخواه در مجلس کمیته امور خارجه چین می گوید باید بیشتر با آن بازار برای جلوگیری از شیوع بیماری هایی مانند coronavirus.

در روز دوشنبه نامه ای به Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در McCaul استدلال می کند که چین باید برای جلوگیری از فروش و تجارت از حیوانات عجیب و غریب است که او گفت: کمک به کروناویروس بیماری همه گیر.

“در حالی که من با استقبال از اعلام ماه گذشته که جمهوری خلق چین (PRC) به طور دائم ممنوع تجارت و مصرف غیر آبزی وحشی, حیوانات, سهم من از نگرانی های بسیاری را در حفاظت از جامعه است که این ممنوعیت نه چندان دور به اندازه کافی,” او نوشت.

تبلیغات

“سیاست نمی ممنوعیت تجارت حیوانات وحشی برای پوست, پزشکی و یا تحقیقات و من باور دارم که این ضعف ممکن است مورد سوء استفاده غیر قانونی به فروش و یا تجارت این حیوانات است.”

McCaul همچنین با انتقاد چین برای ترویج داروهای سنتی چینی برای پاسخ به coronavirus یک عمل است که می تواند بیشتر قاچاق حیات وحش است.

تگزاس جمهوریخواه گفت: کارشناسان باید مشکوک coronavirus و شیوع بیماری های قبلی مانند سندرم حاد تنفسی (SARS) را می توان مرتبط به بازار. در حالی که بازارهای مانند چین وجود دارد در کشورهای دیگر گفت: حیات وحش فروخته شده در بازار در چین به ویژه مشکل ساز است.

“در حالی که حیوان میزبان است که در تسهیل انتقال COVID-19 از خفاش به انسان نشده است شناسایی pangolins که در حال داد و ستد در این بازار باشیم. مرطوب بازار در ووهان و همچنین دیگران در سراسر چین را به یک آرایه از حیوانات و انسان ها در تماس نزدیک با یکدیگر و تسهیل گسترش این بیماری به انسان,” او نوشت.

McCaul همچنین با انتقاد از مقامات چینی برای “تلاش برای obfuscate” ریشه این ویروس از سوی سازمان بهداشت جهانی به توبیخ کسانی که مسئول این عدم همکاری در ارائه اطلاعات لازم برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im