مک کارتی می گوید او از ترکیب بیمارستان کمک های مالی به کسب و کار کوچک بسته کمک

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyTop خواهان تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به صندوق که در انتظار مدیر کل استعفای مک کارتی حفاری در تماس های خود را برای پاک کردن هزینه های افزایش PPP تپه را Coronavirus گزارش: فرست می گوید پروژه منهتن مانند ابتکار عمل لازم برای مبارزه با ویروس; WH برای انتشار برنامه ریزی برای کاهش مستندات بیشتر (R-کالیفرنیا.) روز جمعه گفت او را به پشتیبانی از اضافه کردن بودجه برای بیمارستان ها به یک بسته در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در ثبت نام های جدید حزبی بحث بر سر مرحله بعدی coronavirus قانون ممکن است کاهش.

مک کارتی گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال که او را به پشتیبانی از اضافه کردن پول به شدت برای بیمارستان ها در بالای اضافی $250 میلیارد برای چک Protection Program (PPP) یک کسب و کار کوچک وام برنامه ای است که فرار از وجوه پنج شنبه.

“بیمارستان ها به کمک نیاز دارند. بیمارستان های مدرن هستند-روز سربازان” مک کارتی گفت. “من می خواهم برای دیدن پول در آن وجود دارد — پول در PPP و پول در بیمارستان — که خواهد بود بسیار هوشمند حرکت به سمت راست در حال حاضر.”

تبلیغات

نظرات به mark آخرین توسعه در نبرد بر سر نحوه مقابله با دور بعدی تسکین قانون.

جمهوری خواهان باید برای هفته ها به دنبال تصویب “پاک” لایحه که به شدت تزریق یکی دیگر از 250 میلیارد دلار به PPP در حالی که دموکرات ها می خواهند به رویه یکی دیگر از $100 میلیارد برای بیمارستان ها و 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichael کوهن منتشر شود زود از زندان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش بایدن مونتاژ کاخ سفید انتقال تیم برتر خواهان تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به صندوق که در انتظار مدیر کل استعفای تر به نظر می رسد به برخی از جمهوری خواهان پوشش جمعه به تکان دادن در بودجه برای بیمارستان ها در آینده بسته است.

“بیمارستان ها باید نابود شده است این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “من که تمام راه را. اگر آنها می خواهند برای اضافه کردن بیمارستان های ما نیز می تواند اضافه کردن آن به فاز چهار اگر ما یک فاز چهار.”

مک کارتی گفت: مجله او در مورد مفهوم جفت بیمارستان بودجه با کسب و کار کوچک کمک های اولیه با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

تبلیغات

دموکرات ها که تا حد زیادی شده است مذاکره با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOn پول: وام کسب و کار کوچک برنامه از پول است | مردم در کوچه بن بست بیش از بودجه جدید | سنا adjourns برای هفته با هیچ معامله | تهمت به ترک تصمیم گیری در مورد بازگشایی اقتصاد با فرمانداران با شرکت های بزرگ رقابت برای قبیله ای محرک برخی از تماس برای استعفای رئیس امور هند مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را باز به اتصال موارد دیگر به کسب و کار کوچک مالی بیشتر, نشان داده اند تا کنون که آنها مجموعه ای از جمله دو بیمارستان و ایالتی و محلی کمک های مالی در آینده coronavirus امداد بسته است. آن را بلافاصله روشن نیست اگر آنها را در نظر مک کارتی را پیشنهاد شامل فقط بیمارستان بودجه.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTop خواهان تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به صندوق که در انتظار مدیر کل استعفای یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل بازگشایی اجازه دهید به فرمانداران تصمیم گیری | تهمت رویکرد جلب بررسی مخلوط | سنا adjourns بدون معامله در وام کسب و کار کوچک 14 چیزهایی که در مورد کوروناویروس امروز بیشتر (D-کالیفرنیا.) نشان داد شب جمعه که دموکرات ها ممکن است راضی نمی شود فقط با بودجه اضافی برای بیمارستان ها اشاره کرد که دیگر اولین پاسخ دهندگان نیز نیاز به پول بیشتر است.

“در حال حاضر در پیاده سازی وجود دارد که نیاز به پول بیشتر است. ما به اشتراک که ما می خواهیم به پول بیشتر برای کسب و کار کوچک ما معتقدیم که او گفت:” در MSNBC. “اما این نیز مهم است که منابع مالی برای کسانی که در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و پلیس و آتش نشانی و اورژانس مردمی و همه کسانی که واقعا نیاز به کمک به عنوان آنها سعی کنید به صرفه جویی در زندگی می کند.

“بنابراین ما امیدواریم که که ما می توانیم به یک توافق,” او اضافه شده است.

به روز شده در: 9:55 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>