دهلی نو: وزارت امور شرکت در روز دوشنبه اجازه کسب و کار برای یک شروع تازه را به عنوان به طور کامل سازگار با اشخاص با ساخت خوب در هر صورت پیش فرض مربوط به قانونی براده صرف نظر از مدت زمان پیش فرض.

یک بیانیه رسمی از وزارت گفت: ایده این است که به امداد رسانی به مطیع قانون شرکت با مسئولیت محدود مشارکت (LLPs) در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرصت برای یک شروع تازه است که با توجه به شرکت از طریق شرکت های, تازه, شروع, طرح 2020 ” و به مسئولیت محدود مشارکت از طریق تجدید نظر موجود ‘LLP حل و فصل طرح شد. این طرح به دنبال تشویق انطباق و کاهش تطابق بار در طول سابقه بهداشت عمومی وضعیت ناشی از این بیماری همه گیر وزارت گفت.

هر دو طرح را نسبت به کسب و کار از مقررات کیفری از جمله اعمال مجازات در اواخر ارسالی. آنها همچنین پیشنهاد زمان اضافی برای پر کردن درخواست های قبل از نگران منطقه ای مدیران در برابر اعمال مجازات اگر در حال حاضر اعمال شده است. “با این حال ایمنی است که تنها در برابر تاخیر براده در وصول 21 (این پورتال آنلاین برای ساخت قانونی براده) و نه در برابر هر گونه اساسی نقض قانون” وزارت گفت.

کسب و کار می تواند انتخاب کردن برای این طرح و استفاده از یک بار اضافی چشم پوشی از هزینه های تشکیل پرونده برای تاخیر براده. این گزینه در دسترس خواهد بود از 1 آوریل به مدت شش ماه تا 30 سپتامبر. در مورد کسب و کار طولانی مدت به صورت پیش فرض این طرح به احتمال زیاد عمده امداد برای رسیدن به سمت راست از قانون است.

اغلب کارآفرینان که با راه اندازی شرکت ها و LLPs برای سرمایه گذاری کسب و کار نیست شروع عملیات به دلیل های مختلف واقعی به دلایل اقتصادی اما موفق به اطمینان حاصل شود که شرکت یا باعث می شود همه قانونی براده و یا زخم. این می افزاید: به تعدادی از شرکت های متخلف در رجیستری از شرکت ها و LLPs.

شرکت ها و امور دارایی وزیر Nirmala Sitharaman هفته گذشته اعلام کرد مطابق کمک به کسب و کار در پرونده اختلاط گزارش نیاز برای مدیران شرکت ها برای اقامت در هند برای یک دوره مشخص و برای حفظ یک ذخیره 20 درصد از سپرده بلوغ در یک سال است. همچنین دولت مطرح شده پرداخت به طور پیش فرض آستانه آغاز رسیدگی به ورشکستگی در برابر شرکت از 1 لاخ به 1 کرور برای جلوگیری از ورشکستگی گرفتن باعث شده در برابر هالتر کوچک و متوسط در طول coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im