دهلی نو:
rime وزیر نارندرا است و با توجه به “از دست دادن” خود را در حساب های رسانه های اجتماعی روز یکشنبه اعلام کرد در توییتر.

این اولین بار است که مودی که بیش از 130 میلیون پیرو در سراسر Facebook, Twitter و Instagram, است صحبت در مورد یک مرحله است.

“یکشنبه این فکر از دست دادن من حساب رسانه های اجتماعی در Facebook, Twitter, Instagram & یوتیوب. را حفظ خواهد کرد شما تمام شده” مودی توییتی در روز دوشنبه.

مودی مشخص نیست اگر او به معنای او دور ماندن از حساب های رسانه های اجتماعی برای یک روز.

اگر چه معلوم نیست چه چیزی باعث مودی به قدم آن می تواند تلاش برای شروع گفتگو با مردم در مورد رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

مودی اغلب خواسته مردم به استفاده از رسانه های اجتماعی برای گسترش شایعات و اطلاعات نادرست و به اطمینان حاصل شود که زبان خود را توهین نه دیگران.

در طول سفر خود به حوزه خود را به بنارس در سال 2018 مودی گفت: داوطلبان حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) که بار وجود داشته است که زبان مورد استفاده توسط برخی از افراد در سیستم عامل رسانه های اجتماعی رفته است علیه هنجارهای یک جامعه مناسب و معقول.

نخست وزیر اغلب با اشاره به این که بار وجود داشته است که زنان با آن مواجه اند نظرات منفی از کاربران رسانه های اجتماعی.

مودی اهرم خود را رسانه های اجتماعی برای رسیدن به راه اندازی دولت طرح ایجاد یک اتصال مستقیم با شهروندان و ارتباط با رهبران جهان.

خود را رسانه های اجتماعی شخصیت نه تنها به ارمغان می آورد خود را سبک رهبری و برجسته دستاوردهای دولت خود را, اما همچنین می دهد زیرچشمی نگاه کردن به شیوه زندگی خود را و منافع تنگ کردن انسانی تر کنار شخصیت او را.

مودی حساب های رسانه های اجتماعی هستند بیشتر به دنبال و درگیر در هند. او بیشترین جستجو را شخصیت آنلاین در هند برای دومین سال در یک ردیف در سال 2019 با توجه به مطالعه توسط یاهو هند در ماه دسامبر منتشر شد.

این کنگره گفت: مودی باید توصیه عضو شورای نظارت مدت برای متوقف کردن تهدید آمیز مردم است.

“را نفرت نیست حساب های رسانه های اجتماعی ایم” راهول گاندی سابق کنگره و رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im