ماده از غرور و افتخار بزرگ می گوید: دهلی معاون سانتی متر در Melania Trump مدرسه بازدید

دهلی نو:
یک روز پس از دعوت خارج شد دهلی نو معاون وزیر Manish Sisodia که او نیز بر روی آموزش و پرورش, نمونه کارها, گفت که آن را یک ماده از غرور و افتخار بزرگ است که بانوی اول بود و بازدید از دهلی دولت مدرسه برای حضور در یک شادی کلاس.

Sisodia بیانیه می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump را ترک کرده اند واشنگتن برای دو روز سفر به هند است. در دومین روز, Melania Trump تنظیم شده است برای حضور در یک شادی کلاس بود که آغاز شده توسط Aam Aadmi Party (AAP)-چراغ دهلی دولت است.

“این است که یک ماده از غرور و افتخار بزرگ برای دهلی دولت دهلی دولت معلمان و دانش آموزان است که بانوی اول Melania Trump بازدید دهلی دولت مدرسه. آن است که تقدیر برای ما که کار AAP دولت در بخش آموزش و پرورش به خصوص شادی کلاس است که به رسمیت شناخته شده در جهان” Sisodia در بیانیه ای گفت.

این بیانیه گفت که دهلی وزیر Arvind Kejriwal و Sisodia دوست داشتم شخصا دریافت بانوی اول در دولت دهلی نو مدرسه و مختصر خود را در مورد مفهوم شادی کلاس و تاثیر مثبت که آن را تا به حال در دانش آموزان در طول سفر خود به کلاس های درس.

در زمان اعلام این خبر وجود دارد احتمال است که هر دو Kejriwal و Sisodia دریافت خواهد کرد بانوی اول.

“با این حال برخی از نگرانی های بیان شده توسط سفارت آمریکا در خصوص سانتی متر و معاون سانتی متر همراه با محترم’ble بانوی اول در این مدرسه مراجعه کنید. ما احترام همان. ما ضمن استقبال از بانوی اول تمام دل و ما بهترین را به منظور تسهیل در تور” در این بیانیه اضافه شده است.

AAP آغاز شده بود شادی درسی در سال 2018 است. به عنوان بخشی از کلاس دانش آموزان تا کلاس هشتم تدریس فعالیت های مختلف از جمله مدیتیشن, خیابان نقش اساسی اطاعت و فعالیت های دیگر. این دوره که بدون بررسی نوشته شده بود شروع به کاهش استرس در میان دانش آموزان است.

در اولین سفر به دهلی دولت مدرسه سفارت آمریکا در هند گفت: “در حالی که سفارت آمریکا تا به حال هیچ اعتراضی به حضور CM & معاون سانتی متر ما قدر خود را شناخت که این یک رویداد سیاسی است که بهتر است برای اطمینان از تمرکز بر آموزش و پرورش مدرسه و دانش آموزان”.

الیزابت روشه کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>