کارشناسی ارشد بوستون ماراتن نسکار IndyCar آخرین به تعویق انداختن توجه به کروناویروس

خواهد تایگر وودز فرصتی برای دفاع از کارشناسی ارشد خود را با عنوان? خواهد سان فرانسیسکو میزبان PGA قهرمانی ؟

جمعه بود و روز دیگر از تحولات در سراسر جهان ورزش به عنوان جدید کروناویروس همه گیر باعث موج دیگری از لغو و تعویق به تقویم ورزشی در حال حاضر یک ضربه عظیم با از دست دادن جنون مارس تاخیر از روز افتتاحیه بیس بال و تعلیق از NBA, NHL و MLS فصل است.

در اینجا بخشی از لیست:

کارشناسی ارشد به تعویق افتاد: آگوستا ملی به تعویق افتاد, کارشناسی ارشد, که به پایان رسید در مارس هر سال از سال 1935 — اولین مسابقات بود در اواخر ماه مارس — به جز زمانی که آن را لغو و از سال 1943 تا 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

آنقدر که سالانه مراسم از بهار و هفته اول در مارس اختصاص داده شده به درخشش dogwoods و azaleas انشاءالله گوشه و تایگر وودز تعقیب یکی دیگر از کت سبز.

“متاسفانه همیشه در حال افزایش خطرات مرتبط با گسترده coronavirus باید منجر به یک تصمیم گیری است که بدون شک خواهد بود ناامید کننده برای بسیاری از, اگر چه, من با اعتماد به نفس مناسب است تحت این شرایط منحصر به فرد” کارشناسی ارشد رئیس Fred ریدلی در بیانیه ای گفت.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9-12. کارشناسی ارشد رئیس Fred ریدلی گفت که امیدوار است این تصمیم قرار می دهد آگوستا ملی در بهترین موقعیت برای میزبان استادان و آن دو دیگر کار را رویدادهای “را در تاریخ بعد.”

او نشان می دهد زمانی که کارشناسی ارشد می تواند ایفا کرده است. این باشگاه خصوصی به طور سنتی بسته در مارس می کند و باز برای اعضای آن تا اکتبر.

بعد از برنامه ریزی عمده در گلف را calendae است PGA قهرمانی, برنامه ریزی شده برای ماه مه 14-17 در هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو. همانطور که از روز دوشنبه PGA آمریکا وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن و یا حرکت این مسابقات است.

روز جمعه تصمیم می آید را 12 ساعت پس از PGA Tour کمیسر جی موناهان لغو چهار مسابقات شروع با نهایی سه دوره مسابقات قهرمانی بازیکنان و 15 میلیون دلار کیف پول.

بازیکنان در حال حاضر شد و نیروبخش برای کارشناسی ارشد به تعویق افتاد, به عنوان آنها به سمت چپ TPC Sawgrass در صبح روز جمعه. گلف تصمیم به لغو — بعد از اولین بار که مایل به سعی کنید به بازی این بازیکنان در مسابقات قهرمانی بدون طرفداران — اجتناب ناپذیر بود.

“خوب به تعویق افتاد یک آرامش word — لغو دیگری است” گفت: Xander Schauffele بود که یک نفر به جنگل سال گذشته در کارشناسی ارشد. “به عنوان طولانی به عنوان آن را می گوید” به تعویق افتاد ” من فکر می کنم بازیکنان را پیدا خواهد کرد امیدوارم که در آن کلمه و فقط منتظر رفتن زمان است.”

ماراتن بوستون موکول: ماراتن بوستون به تعویق افتاد برای پنج ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به خطر انداختن مرسوم پرستان بعد شروع به امید حفظ بی وقفه 124-سال سنت از معتبرترین جهان از راه دور اجرا کنید.

در به تاخیر انداختن ماراتن از 20 آوریل تا سپتامبر. 14 شهر اجتناب در حال حاضر یک رویداد است که تساوی بیش از 30000 دونده از سراسر جهان بسته و آنها را در اتوبوس و شروع corrals و سپس آنها را می فرستد در یک 26.2 مایل (42.2 کیلومتر) بازحمت حرکت کردن از Hopkinton به بوستون بازگشت بای. حدود 1 میلیون نفر خط البته به این بادها از طریق هشت شهرستانها و شهرهای بالا fiving بغل کردن و حتی بوسیدن دونده در طول راه.

ماراتن بوستون هرگز لغو شد پس از اولین نسخه در سال 1897.

همچنین ماراتن لندن برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 26 شده است به تعویق افتاد Oct. 4.

نسکار IndyCar تعلیق فصل: نسکار و IndyCar باید هر یک به نام خود مسابقه آخر این هفته. نسکار برنامه ریزی شده بود به اجرا یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر بدون تماشاگر اما روز جمعه گفت این تماس آخر این هفته و هفته آینده مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

IndyCar برنامه ریزی شده بود برای باز کردن فصل آن یکشنبه در خیابان های سن پترزبورگ فلوریدا به تعلیق در این فصل از طریق پایان ماه آوریل است. چهار نژادها مبتلا هستند.

فرمول یک به تعویق افتاد دو نژادها بیشتر. بحرین GP برنامه ریزی شده بود برگزار می شود هفته آینده — در خالی آهنگ و افتتاحیه ویتنامی GP شد در هانوی برگزار شد در مارس 5.

چهار مسابقات فرمول یک فصل تمام شده است به نام خاموش. فصل-افتتاح استرالیا GP و چین GP قبلا به تعویق افتاد.

سان فرانسیسکو SailGP خاموش است: سان فرانسیسکو SailGP رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مه 2-3 در خلیج سان فرانسیسکو لغو شده است.

SailGP مدیر عامل آقا راسل کوتس گفت: “ما البته نا امید به انصراف از ما رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مه 2-3 در سان فرانسیسکو. این تصمیم شده است برای جلوگیری از افزایش در حال حاضر خطر قابل توجهی از COVID-19. بهداشت و ایمنی باید اولویت بالا در سراسر جهان در طول این وضعیت بی سابقه ای و این مسئولیت ما را به اطمینان حاصل شود ما بیشتر گسترش این بیماری همه گیر.”

فوتبال: لیگ برتر انگلیس متوقف شده است پس از سه باشگاه قرار داده و کل بازی جوخه های خود در انزوا به دلیل coronavirus.

لیگ تا به حال انتظار می رود برای ادامه یک برنامه کامل این هفته با طرفداران اما بعد تصمیم گرفت به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا آوریل 3 “در اولین.”

همان تعلیق شامل سه بخش پایین تر نظارت فارسی لیگ فوتبال و به انگلستان برترین زنان بخش.

آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه منجر به لغو بازی برابر برایتون در روز شنبه. چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi نیز مثبت آزمون در روز پنج شنبه در حالی که اورتون در روز جمعه گفت که یک بازیکن تا به حال گزارش نشانه های سازگار با کروناویروس و گفت: آن تیم ملی بود خود جدا.

دو باشگاه گفت: برخی از بازیکنان و یا کارکنان خواهد منزوی. بورنموث روز جمعه گفت که رزرو آرتور بوروک دروازه بان و چهار نفر از اعضای هیات به حال نشانه های سازگار با این ویروس. لستر گفت: این سه بازیکن تا به حال “بسیار خفیف بیماری” بود و به خود-جدا به عنوان یک احتیاط.

همچنین یوفا به تعویق انداخته است, همه قهرمانان لیگ و لیگ اروپا بازی به دلیل شیوع کروناویروس و بوندسلیگا آلمان, فوتبال, لیگ برتر و لیگ فرانسه را به حالت تعلیق در فصل خود حذف یک برنامه را به بازی این آخر هفته در خالی استادیوم.

دیگر ورزش ها: ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک و اسکلت گفت آن است که لغو آن در مسابقات قهرمانی ملی است که به جای اواخر این ماه در Lake Placid n. y. همچنین جمعه, ایالات متحده آمریکا Luge گفت: همه از آن باقی مانده بر روی یخ برنامه های نجومی در Lake Placid — از جمله جلسات آموزشی جوانان غربالگری اردوگاه, اردوگاه های فانتزی و استادان قهرمانی — را به عنوان به خوبی. … ایالات متحده آمریکا انجمن تنیس گفت: این تعلیق تمام تحریم حوادث از طریق مارس 20. … بین المللی تنیس روی میز فدراسیون تعلیق همه فعالیت ها — events توسعه و پایه و اساس — از دوشنبه تا پایان ماه آوریل است. … بدمینتون فدراسیون جهانی به حالت تعلیق در تمام مسابقات از دوشنبه به مارس 12. … جهان هماهنگ اسکیت قهرمانی لغو شد. … آخرین باقی مانده شش کشور راگبی به تعویق افتاد. ویلز اتحادیه راگبی قبلا اصرار مصاف اسکاتلند در روز شنبه در کاردیف را پیش بروید اما تغییر ذهن خود را تا اواسط بعد از ظهر. … سوئیس در لیگ هاکی نمی خواهد که یک قهرمان در این فصل برای اولین بار از سال 1940. … هند و آفریقای جنوبی به نام دو باقی مانده یک روزه کریکت بین المللی و تصمیم به برنامه ریزی مجدد این سری است. … این Giro d’italia, دوچرخه سواری, مسابقه به تعویق افتاده است. سه مرحله از مسابقه شد و به جای برنامه ریزی شده در مجارستان است. … پاریس-نیس مسابقه دوچرخه سواری نمی خواهد در پایان خوب به دلیل شیوع کروناویروس و به جای خواهد متوقف شود یک روز در اوایل در پایان مرحله 7 در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>