تظاهرات گسترده بیش نژادی و بی عدالتی در تسلط ما برای شنبه دوم

جمعیت عظیم آب گرفتگی در شهرهای ایالات متحده بزرگ و کوچک در روز شنبه در اعتراض به خشونت پلیس نژادی و بی عدالتی و مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد که کشته شد در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

تظاهرات فوران در سراسر کشور هفته گذشته پس از اطرافیان تصویری از فلوید مرگ ظاهر. این فیلم نشان داد افسر سابق Derek چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه باقی مانده در این موقعیت حتی پس از فلوید شد بی توجه.

این تظاهرات در ادامه به این هفته پس از معترضان را تحمل برخورد خشونت آمیز با اجرای قانون از جمله قرار گرفتن در معرض گاز اشک آور شدن مورد ضرب و شتم با باتوم هلیکوپتر کنترل جمعیت تاکتیک و استفاده از زور.

تبلیغات

جمعیت این اعتراضات رسیده به سطح رکورد شنبه نیز صدها نفر و در بعضی از نقاط دهها هزار نفر از مردم به خیابان ها ریختند در سان فرانسیسکو و لس آنجلس و شیکاگو, نیویورک شهرستان, واشنگتن d. C. فیلادلفیا و بوستون.

در فیلادلفیا آغاز تظاهرات در این شهر موزه هنر به عنوان تظاهر کنندگان ساخته شده این سفر به شهرستان سالن شعار “نه عدالت بدون صلح است. هیچ نژادپرستانه پلیس” با توجه به ABC.

هوایی فیلم گرفته شده توسط NBC10 فیلادلفیا نشان داد swarms از معترضان پر کردن معابر اصلی در پنسیلوانیا, شهرستان.

 

در واشنگتن بیش از 6000 معترضین شمارش با توجه به سی پلیس ترافیک با جمعیت 3000 یا بیشتر از جمع خارج هر دو یادبود لینکلن و در نزدیکی میدان لافایت, ABC گزارش شده است.

تبلیغات

ارتش, منشی, رایان مک کارتیRyan McCarthyOVERNIGHT دفاع: دفاع سابق رهبران توده ای در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد | Esper نیروهای فرستد به نام به DC منطقه home | US حملات طالبان در افغانستان Esper سفارشات همه فعال-سربازان وظیفه در خارج DC خانه Esper Milley نخواهد شهادت قبل از خانه پنل نظامی در پاسخ به اعتراضات بیشتر به اسوشیتد پرس گفت جمعه که مقامات محلی بودند طرح ریزی بين 100000 و 200000 معترضان بیش از آخر هفته.

منهتن دیدم چند هزار نفر جمع شده بودند در نزدیکی گوشه شمال غربی پارک مرکزی برای تظاهرات به نام “مارس برای سرقت رویاها و غارت زندگی” نیویورک تایمز گزارش داد.

صدها نفر شد و بنا به گزارش ها در حضور در ماساچوست تظاهرات برنامه ریزی شده در Worcester, کمبریج, Salem, لارنس, و در دانشگاه ماساچوست بوستون پردیس در بوستون با توجه به محلی NBC وابسته است.

آسمان کم بیش از شیکاگو نیز نشان داد جمعیت عظیم از تظاهرکنندگان ابتدا در شهرستان یونیون پارک که راهپیمایی سمت غرب بعد از ظهر شنبه با توجه به WGN9.

تبلیغات

تظاهرات در کالیفرنیا به خود جلب کرد جمعیت از هزاران نفر با راهپیمایی معترضان در سراسر پل گلدن گیت در سان فرانسیسکو. تظاهرکنندگان همچنین در اعداد بزرگ در لس آنجلس و سن دیگو و ساکرامنتو است.

صدها نفر در راهپیمایی از ساکرامنتو را کاپیتول 1 مرکز شهر پلازا شنبه, عبور از یک منطقه در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره آمریکا که در آن “Black Lives Matter” نقاشی شده در لوله نامه کشش سه بلوک محلی CBS وابسته شده است.

تبلیغات

گارد ملی شد و در حال حاضر در لس آنجلس تظاهرات به مردم ساخته شده راه خود را به اعتراض در LA شهرستان سالن.

هزاران نفر جمع شده بودند در محله فرانسوی ها در New Orleans برای تظاهرات جمعه شب به عنوان مقامات مسدود جکسون مربع پس از گزارش می دهد که برخی از تظاهرکنندگان به نام برای حذف اندرو جکسون مجسمه CBS وابسته 4WWL گزارش شده است.

تبلیغات

این تظاهرات نیز رسیده روستایی امریکا و متوسط شهرستانها.

در بویزی آیداهو هزاران نفر از مردم جمع شده بودند روز جمعه در اعتراض به خشونت پلیس. در Sioux Falls, S. D., شهر 181,883 حداقل 1000 نفر با حضور در تظاهرات روز جمعه.

در McAllen, وابسته به تکزاس — شهر 143,433 مردم — ده ها تن از معترضان مسالمت آمیز گرد هم آمدند تا اعتراض فلوید مرگ در طول هفته.

در تایلر شرق تگزاس شهر فقط بیش از 100 ، 000 ساکنان صدها نفر جمع شده بودند در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

و در Raeford N. C swaths بزرگ از مردم جمع آوری شده در خطوط برای ادای احترام خود را به فلوید در باز مشاهده از بدن خود و در یک مراسم یادبود برگزار می شود در این منطقه است.

فلوید متولد کارولینای شمالی, شهرستان که در آن اعضای خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان اعضای اجرای قانون و مقامات دولتی زندگی خود را جشن گرفتند.

سازمان و تظاهرکنندگان در آمریکا خواستار اصلاحات فراگیر به آدرس خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی.

دموکرات ها را معرفی گسترده قانون در روز دوشنبه برای مبارزه با نابرابری نژادی. بسته گردد توسط کنگره سیاه حزبی را شامل راه هایی برای از بین بردن پروفایل نژادی در مهار نیروی بیش از حد استفاده شده توسط پلیس و لغو به اصطلاح واجد شرایط ایمنی بوده است.

دکترین محافظت فردی افسران از پرونده های حقوقی بیش از اقدامات انجام آنها در حالی که در وظیفه و خدمت به عنوان یک مانع در خدمت به اتهام و پیگرد ماموران که با استفاده از نیروی بیش از حد.

سابق افسر چوین دستگیر شد همان هفته فلوید مرگ و متهم سوم-قتل عمد و غيرعمد روز پس از حادثه.

چوین را به اتهام شدند و در نهایت افزایش یافته و به قتل درجه دوم یک اتهام است که اگر محکوم خواهد شد در نتیجه حداکثر حبس از 40 سال است.

سه دیگر افسران درگیر در Floyd مرگ بازداشت نشده تا یک هفته پس از حادثه زمانی که آنها به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: در مورد نقل مکان کرد در “فوق العاده سرعت” با اشاره به این سریعترین شهرستان تا کنون به اتهام یک افسر پلیس است.

با جمعیت زیادی در سراسر کشور تظاهرات موارد خشونت های پلیس ثبت شده است.

افسران پلیس دیده می شود در برخی از اطرافیان ویدئوها دیده می شود استفاده از زور متهم شده اند به عنوان یک نتیجه از اقدامات خود را.

در فیلادلفیا یک بازرس پلیس متهم شده بود با حمله روز شنبه پس از ظاهر او نشان دادن قابل توجه دانشگاه, دانش آموز معترض با باتوم فلزی.

دو بوفالو, n. y., افسران پلیس که دیده می شد هل دادن یک 75 ساله معترض به زمین در روز پنج شنبه متوقف شد و به اتهام حمله درجه دوم.

شهرهای دیگر دیده می شود سیاست های تغییرات در ادارات پلیس.

در مینیاپولیس شهر توافق با دولت مذاکره کنندگان به ممنوعیت استفاده از chokeholds در اداره پلیس این شهر را در مدرسه عمومی سیستم ها و پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیره قطع روابط با سازمان های اجرای قانون.

در شهرهای دیگر رهبران به طور جدی با توجه به قطع بودجه خود را به ادارات پلیس. این می آید به عنوان آنها هر دو از خواسته های معترضان و بودجه عظیم ضرورت محاکمه اسرائیل.

به روز شده در 8:47 بعد از ظهر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>