ماساچوست گلف برای بازگشایی با وجود اقامت در خانه سفارش

یک ماساچوست گلف مالک گفت: او قصد دارد برای بازگشایی در “چند روز آینده” با وجود این دولت coronavirus اقامت در خانه سفارش فاکس نیوز گزارش روز شنبه.

نگاه کالن مالک و مدیر Wachusett باشگاه های کشور و کتری Brook Golf Club مرکزی ماساچوست گفت: اخبار خروجی که پنج هفته او family-run golf course شده است تعطیل شده اند ویرانگر مالی برای کسب و کار و کارکنان خود را. او از آن زمان تا به حال به “تقریبا اجازه دهید همه آنها بروید.”

با بازگشایی مجدد کالن گفت: اولویت این است که اطمینان مشتری و ایمنی کارکنان. کسب و کار خواهد شد به شدت تمیز کردن چرخ دستی گلف اجرای تک-استفاده از چرخ دستی گلف اجرای هیچ تجمع در پارکینگ اطمینان حاصل شود بدون ورود در ساختمان باید از مردم چک در خارج نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک و دستکش و نصب های جدید تبلیغاتی برای جلوگیری از تماس دست فاکس نیوز گزارش داد.

تبلیغات

صاحب کسب و کار گفت که او می داند به شدت از این ویروس به عنوان مادر خود را در قانون بود “یکی از اولین کسانی که برای تصویب به دور از ویروس در ماساچوست است.”

“من نمی دانم چقدر جدی این است که” کالن گفت. “من فکر نمی کنم این یک جعل است. من فکر می کنم آن جدی است. و من چهار فرزند را دیدم هرگز مادر بزرگ خود را دوباره و نتوانسته اند به درستی غمگین.”

کالن همکاری با ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر (R) سفارش اولیه را تعطیل غیر ضروری کسب و کار در ماه مارس است. در اصل بیکر تنظیم یک هدف بازگشایی تاریخ دوشنبه اما پس از تاخیر آن تا زمانی که ممکن است 18.

فرماندار اعلام کرده بود هفته گذشته فرمول یک هیئت مشورتی برای کمک به دولت و اقتصاد بازگشایی اما کالن آن را به نام “تاخیر تاکتیک” و ابراز نا امیدی است که آن را ایجاد پنج هفته پیش.

“اساسا برای پنج هفته من نشسته ام به تماشای من خانواده کسب و کار را نابود کنید در حالی که هزاران نفر از گلف بازان باید با عبور از مرز برای رفتن به کانکتیکات و نیویورک است که باعث بزرگ نگرانی های ایمنی” او گفت:.

گلف باز در 45 متحده بلکه بسته در ورمونت, مریلند, واشنگتن, و, New Hampshire. واشنگتن تنظیم شده است برای بازگشایی آنها در روز سه شنبه و نیوهمپشایر برنامه ریزی شده است برای بازگشایی آنها در آوریل 11. ورمونت و مریلند مانند ماساچوست لازم نیست یک مجموعه پایان تاریخ برای این ممنوعیت با توجه به گلف مشاور.

بیکر را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>