ماسک ها و بوسه: عشق در زمان coronavirus

اپیدیولوژی می گویند محدود کردن تماس با ما می تواند کمک به کاهش سرعت در ماه مارس یک بیماری است که تبدیل شده تا در ده ها کشور فقط در دو ماه و کشته شدن بیش از 2700 نفر است. آمریکایی ها باید به فکر می کنم دو بار در مورد فرض آغوش بالا و سپاس آنها می گویند در حالی که فرانسوی ها و ایتالیایی ها ممکن است بخواهید به تجدید نظر خود را سنتی pecks بر روی گونه.

“اگر coronavirus در گردش است در جامعه خود آن را بسیار محتاطانه چیزی که به انجام” گفت: Michael Osterholm, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا است. “این یکی از چند چیز شما می توانید خود را به طور فعال خود را کاهش می دهد خطر است.”

در ایتالیا که در آن عفونت های صعودی و 11 نفر از یک ویروس است که اسپرد از طریق قطرات موجود در سرفه و عطسه مردم شروع به در آغوش مشاوره.

Giorgia Nigri یک زن 36 ساله اقتصاددان در رم گفت: مردم کمتر تمایل به جمع شدگی ،

“افراد در گروه را آغاز کرده اند نشان می دهد ما نمی دهد هر دو بوسه بر روی گونه به عنوان یک تبریک و یا خداحافظی دیگر” Nigri گفت. “من غافلگیر و ناراحت است که برای اولین بار در. اما گمان می کنم در گروه های بزرگتر به خصوص با غریبه ها آن را حس می کند.”

روز ولنتاین

در جای دیگر در اروپا از جمله پیشنهادات باید باعث تعجب و یا تمسخر: در انگلستان بیش از روز ولنتاین شایعات از جمله ایمیل های روزانه و خورشید bemoaned virologist جان آکسفورد مشاوره که انگلیسی ها باید باقی می ماند “منزوی” به جای درگیر شدن در حساس feely با سلام.

برخی از کلیساها در ایتالیا را متوقف کرده اند با قرار دادن همدلی ویفر بر روی زبان قرار دادن آنها را در دست مردم به جای. دیگران باید لغو خدمات در دسترس نباشد. مقامات بهداشت عمومی در سنگاپور و هند و روسیه و ایران رفته اند با تماس به جلوگیری از آغوش, بوسه و دست دادن.

“ما نیاز به تغییر عادات ما برای بقیه زندگی ما” آکسفورد که می آموزد در کوئین مری دانشگاه لندن گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “همه پیشنهاد من این است که تا زمانی که این بحران حل و فصل شود.”

که ممکن است آسان تر در کشورهایی مانند ژاپن که در آن سنتی پستال تعظیم و تماس فیزیکی در میان همکاران یا شرکای کسب و کار است دوری کردند. برخی از مورخان اجتماعی می گویند curtsies همچنین ممکن است تکامل یافته در اروپا به عنوان یک پاسخ به کاهش محبوبیت پستال مردم با لب.

رئیس جمهور چین خوشحال جمعیت در پکن در یک نادر بازديد عموم در اوایل این ماه گفت: این امر می تواند بهتر است به لرزش دست.

سازمان بهداشت جهانی نمی رفتن تا آنجا که به توصیه یک پتو توقف به آغوش و بوسه اما دستورالعمل آن مفهوم را میرسانند که آن را ممکن است مانند یک ایده بد است.

یک متر

ژنو-بر اساس توصیه اجتناب از فیزیکی با سلام با مردم و نشان دادن علائم و نگه داشتن حداقل 1 متر از فاصله اجتماعی. بروس Aylward سر از یک ماموریت حقیقت یاب که چین و ارسال به شیوع این بیماری را در کانون ووهان در دوشنبه ستایش چین اجتماعی فاصله و حفاظت از خود اقدامات برای کاهش گسترش شیوع.

Arnaud Fontanet متخصص اپیدمیولوژی که ریاست انستیتو پاستور جهانی در بخش بهداشت و درمان در پاریس نیز توصیه می کند “حس مشترک اقدامات” مانند سرفه در آستین با تکیه بر تک-استفاده از بافت ها و شستن دست ها غالبا.

برخی از دانشمندان نگران هستند این ویروس همچنین می تواند ریختن از طریق مدفوع و یا از طریق ذرات بسیار کوچک آنها می توانید از طریق مشترک فولاد ماسک. بر خلاف عموزاده مانند سارس و MERS آن نمی شود علائم واضح در هر کس آن را آلوده به پاتوژن های یواشکی یک مزیت است.

“این جنگ شامل همه نه فقط مردم در hazmat مناسب و یا دانشمندان” آکسفورد گفت. “شما فقط نیاز به یک فرد به یک ظرف غذا تا چیزی که شما را در دردسر هستید.”

ماسک و پاکستان

پوشیدن آبی فولاد ماسک میان coronavirus شیوع 220 زوج رد و بدل قول و بوسه در مرکز فیلیپین به راه اندازی زندگی ازدواج خود را.

دوستداران و بستگان خود را braved ویروس برای حضور در رقابتهای توده مراسم اسپانسر شده از طرف شهر ساحلی Bacolod.

لابی تالار شهر دریایی از پیراهن سفید و لباس خال خال آبی از ماسک که اجباری برای همه ارائه شده توسط مقامات.

“این احساس متفاوت به بوسه در حالی که با پوشیدن ماسک, اما لازم بود گفت:” ژان پل مخترع, 39, که ازدواج شریک زندگی خود را در هفت سال و مادر دو فرزند خود را.

“محل مربا بسته بندی شده.”

شرکت کنندگان تا به حال به سلامت کامل اظهارات جزئیات سفر تاریخچه برای 14 روز دوره قرنطینه در سراسر جهان برای ورود از چین و حداکثر جوجه کشی زمان برای ویروس.

“اگر خانواده های ما قوی هستند, شهر Bacolod قوی می شود هم گفت:” شهردار فرودگاه اولیو Leonardia که officiated در عملکرد.

رادیو فردا کمک به این داستان.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>