مریلند به محدودیت در محیط داخلی رستوران ورزشگاه قمار

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) در چهار شنبه برداشته یک میزبان از COVID-19 محدودیت در بزرگترین موج reopenings تا به امروز در دولت است.

هوگان گفت: کازینو, روز, مراقبت, ورزشگاه, پارک های تفریحی, مراکز و داخل سالن ناهار خوری تمام خواهد شد قادر به ادامه با محدودیت های بیش از 10 روز آینده.

هوگان نیز خواست مدارس محلی برای برنامه ریزی, هوای آزاد, مراسم فارغ التحصیلی با ظرفیت و محدودیت فاصله در محل.

ابتدا در 5 p. m. روز شنبه, محدودیت برداشته خواهد شد در داخل سالن ناهار خوری و فعالیت های تفریحی از جمله گلف مینیاتور. داخل سالن ناهار خوری خواهد شد و در ابتدا محدود به 50 درصد ظرفیت و جدول فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد.

ورزشگاه و دیگر داخل سالن تناسب اندام استودیو اجازه خواهد داشت برای بازگشایی جمعه آینده 19 ژوئن پس از تحت عمیق تمیز کردن هوگان گفت. قمار مراکز و بازی های آرکید را نیز باز خواهد شد در آن روز.

هوگان تصریح کرد که در خارج است امن تر از داخل است. دبیرستان و تیم های ورزشی می تواند نگه دارید, هوای آزاد, شیوه های, و, هوای آزاد, استخر قادر خواهد بود به افزایش ظرفیت خود را از 25 به 50 درصد است.

هوگان گفت: بازگشایی ممکن است در بخشی به دلیل افزایش عظیم در دولت تست ظرفیت. در حال حاضر حدود 6.4 درصد از جمعیت شده است, از جمله هر خانه سالمندان ساکن و عضو هیات.

گذشته از تست مریلند نیز شاهد کاهش قابل توجه در تعداد بیماران بستری. بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته و به 960 پایین ترین سطح در 61 روز و تعداد تخت در هشت هفته پایین هوگان گفت.

“از آنجا که از اوایل تهاجمی و اقدامات ما نه تنها مسطح منحنی ما در واقع خرد منحنی در مریلند است. هر یک از معیارهای مهم در کشور ما است ادامه داد: به رها کردن در سراسر هیئت مدیره در هر حوزه قضایی” هوگان گفت.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که این ویروس است و نه دور است و این کشور هنوز هم در اوج این بیماری همه گیر. هنوز هم هر دولت سست محدودیت از جمله برخی شده است که سخت ترین ضربه.

واشنگتن دی سی منطقه در نظر گرفته شد یک نقطه داغ تنها چند هفته پیش, اما بسیار از این منطقه در حال آماده سازی برای باز کردن حتی بیشتر در روزهای آینده.

ویرجینیای شمالی تنظیم شده است برای ورود به فاز دوم آن جمعه این در حالی مریلند در حومه Montgomery County خواهد شد به احتمال زیاد وارد فاز دو در اوایل هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>