مریلند جلوتر ماسک مورد نیاز مسائل مشاوره سفر برای نقطه داغ متحده

مریلند در حال محکم کردن آن ماسک مورد نیاز آغاز خواهد شد و نیاز مردم به پوشیدن ماسک در خارج از منزل هنگامی که در تلاش برای جلوگیری از افزایش coronavirus موارد رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) چهارشنبه اعلام کرد.

آغاز ژوئیه 31 هوگان گفت: دولت ماسک منظور گسترش خواهد یافت به هر کسی که در خارج از منزل و قادر به به طور مداوم حداقل شش فوت دور از دیگران است.

آن را نیز شامل رستوران ها و خانه ها از عبادت ورزشگاه قمار فروشگاه ها و ساختمان های اداری.

تبلیغات

مانند نظم کنونی نیاز به ماسک قابل استفاده در فروشگاه ها و در حمل و نقل عمومی و گسترش منظور به اجرا گذاشته خواهد شد توسط پلیس و نقض در نظر گرفته شده است بزه موضوع را به حداکثر جزای نقدی از $5000 و تا یک سال در زندان است.

فردی استان ها در دولت شده اند رایگان برای تحمیل الزامات سختگیرانه تر و بسیاری از در حال حاضر.

هوگان گفت: حرکت بود “واقعیت مبتنی بر غیر سیاسی و محکم ریشه در علم است. در حالی که این می تواند یک مشکل به خصوص در گرما با پوشیدن یک ماسک تنها بهترین کاهش استراتژی است که ما باید برای مبارزه با ویروس.”

هوگان نیز صادر مشاوره بهداشت گفتن ساکنان مریلند به سفر به کشورهای که در آن رای مثبت بیشتر از 10 درصد است. بر خلاف همسایه, Washington, d. C., اما, Hogan است نه صدور قرنطینه سفارش برای افرادی که سفر به آن سخت-آمار مناطق.

متحده در حال حاضر در مشاوره شامل فلوریدا تگزاس, گرجستان, لوئیزیانا, آریزونا, آلاباما, کارولینای جنوبی, نبراسکا و آیداهو.

هوگان توصیه می شود هر کسی که سفر به این کشورها برای به دست آوردن یک coronavirus تست و به قرنطینه تا نتایج هستند.

تبلیغات

هوگان اعلام می آید به عنوان رای مثبت COVID-19 آزمون علامت است تا به تازگی.

آن باقی مانده است به زیر 5 درصد برای بیش از یک ماه با توجه به دولت را محاسبه اما هوگان توصیف وضعیت کنونی به عنوان یک “چنگال در جاده ها است.”

“ما هم می تواند همچنان به پیشرفت و همچنان در مسیر درست و یا نادیده گرفتن هشدارها و سنبله بازگشت تا مانند بسیاری از نقاط کشور,” او گفت:.

مقامات گفتند که هفت روز به طور متوسط مثبت نرخ 4.77 درصد در حالی که نرخ روزانه برای روز شنبه بود 5.85 درصد است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که با استفاده از های مختلف اندازه گیری 7 روز به طور متوسط مثبت نرخ 5.8 درصد است.

بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند در هفته های اخیر به عنوان به خوبی. پس از هدف قرار دادن یک کم از 386 بيمار دو هفته پیش وجود دارد 571 بیماران گزارش شده در بیمارستان در روز چهارشنبه با 126 در بخش مراقبت های ویژه.

“ما نگران هستند و ما از نزدیک نظارت بر بستری شدن در بیمارستان. ما شاهد 28 درصد افزایش بیش از دو هفته گذشته” هوگان گفت.

هوگان گفت: برگ برنده دولت در روز سه شنبه شناسایی 21 “منطقه قرمز” ایالات متحده است که مریلند بود و نه یکی از آنها. وی به ساکنان همچنان به پوشیدن ماسک و نه راضی.

“ما آمده ایم بیش از حد هم برای از دست دادن پیشرفت است که ما در جاده ها به سلامت و بهبود اقتصادی” او گفت:.

هوگان گفت: تماس با ردیابی داده ها نشان می دهد بالا فعالیت کسانی که آزمایش مثبت اخیرا از حضور در جمع های خانوادگی. بالاترین در لیست خانه احزاب است.

کافه ها و رستوران ها از سوی دیگر “به نظر نمی رسد به یک قسمت اصلی موضوع” هوگان گفت و اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد ظرفیت محدودیت در محل و مشتریان باید نشسته در جدول ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر