فرماندار مریلند برچسب عید پاک اسم حیوان دست اموز خواندن یک کارگر’

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) است و اطمینان کودکان در سراسر خود دولت است که عید پاک اسم حیوان دست اموز است “ضروری کارگر” به عنوان برخی از نگرانی در تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند به تعویق انداختن خود بسیار مهم تعطیلات کار می کنند.

فرماندار امضا منظور در روز جمعه حرکت رسمی. او سپس به اشتراک گذاشتن یک عکس از سفارش در توییتر.

“برای بچه ها وجود دارد که ممکن است نگران من برخی از اطمینان بخش اخبار: امروز من رسما اعلام عید پاک اسم حیوان دست اموز ضروری کارگر در مریلند” هوگان در توییتر نوشت. “بنابراین او خواهد بود قادر به ادامه با رقص خود را در سراسر کشور ارائه سبد عید پاک به مریلند کودکان است.”

تبلیغات

حرکت خود را به شرح زیر نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اخیر اعلام کرد که این کشور نیز تلقی عید پاک اسم حیوان دست اموز و پری دندان به عنوان “ضروری کارگران” در طول شیوع بیماری است.

“شما خواهد بود خوشحال می دانیم که ما در نظر گرفتن هر دو پری دندان و عید پاک اسم حیوان دست اموز می شود ضروری است کارگران” protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته.

هوگان شده است در میان فرمانداران سراسر کشور تشویق اجتماعی فاصله دستورالعمل به اقامت در محل تا زمانی که وجود دارد این است که بیشتر شواهد روشن است که coronavirus تشخیص و مرگ و میر در حال افت هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>