مریلند لغو $12.5 میلیون قرارداد پس از شرکت نتواند به ارائه PPE

مریلند مقامات لغو قرارداد با فروشنده متصل به دو GOP فعالان پس از این شرکت موفق به انجام یک سفارش برای هواکش و ماسک مورد نیاز مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با کروناویروس.

وال استریت ژورنال گزارش روز شنبه که مقامات دولت منتظر بیش از یک ماه برای شرکت شعله آبی پزشکی به تولید $12.5 میلیون ارزش هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در اصل به علت وارد در مارس 14. دو هفته بعد مقامات این شرکت طی 48 ساعت مهلت ارائه مدرک است که سفارش شده بود حمل می شود; این شرکت پاسخ نمی.

در حال حاضر مقامات دولتی گفت: این مجله که به این موضوع اشاره شده است به مریلند دادستانی کل ممکن است تحقیقات جنایی.

تبلیغات

“ما مشخص کردیم که از آن شده است یک ماه پس از سفارش قرار داده شده بود با تایید حمل و نقل ما در روند لغو سفارش و ارجاع این موضوع به دادستان کل” سخنگوی وزارت امور خارجه از خدمات عمومی به این روزنامه گفت. یک سخنگوی برایان Frosh (D), مریلند, دادستان تایید کرد که بیانیه.

نامه ای به دست آمده توسط واشنگتن پست از مقامات دولتی به این شرکت نشان از نارضایتی و عدم پاسخ از شرکت مربوط به مسائل است.

“با وجود درخواست های متعدد برای اطلاعات و وضعیت سفارش, آبی, شعله پزشکی هنوز برای ارائه هر گونه موارد زیر این منظور و یا ارائه هر گونه اطلاعات مربوط به یک دستور حمل و نقل” رسمی نوشت. “به عنوان شعله آبی پزشکی LLC شکست خورده است و به آن افتخار تحویل تعهد تحت شرایط و ضوابط [بخش خدمات عمومی] است که در حال حاضر به طور رسمی نیاز به شعله آبی پزشکی برای درمان این کمبود.”

یک وکیل برای این شرکت ادعا به پست که طرح اولیه برای این شرکت به تحویل حدود 1.5 میلیون ماسک بودند مانع توسط مقامات در چین که از آنها ساخته شده که مسدود منظور از اقدام.

این سخنگو افزود که مایک Gula شرکت مدیر عامل سابق ایران جمع آوری کمک های برنامه ریزی شده برای انجام این منظور با فروشنده جدید در روزهای آینده.

“من می دانم که شعله آبی پزشکی می خواستم به ارائه حمل و نقل در ماه آوریل است. من می دانم که بیش از حد از اقدامات دولت چین. خود تامین کننده در چین در نامه ای به شعله آبی پزشکی اطلاع آنها که دولت چین با دخالت های تامین کننده توانایی به کشتی” اتان Bearman گفت: پست.

شعله آبی پزشکی او افزود: “انجام داده است همه چیز را در قدرت خود را برای تحقق و تامین کنندگان جایگزین برای انجام این منظور به عنوان نوشته شده است. و آنها پس از اطلاع ایالت مریلند است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>