Maruti همکاران با NBFCs به فشار فروش در بازارهای روستایی

دهلی نو: Maruti Suzuki هند با مسئولیت محدود این کشور بزرگترین خودرو سواری تولید کرده است با همکاری های مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) به فشار فروش در مناطق روستایی که در آن بهبود تقاضا انتظار می رود که سریعتر از مناطق شهری است.

بیش از 35 درصد از Maruti کل فروش از بازارهای روستایی و این شرکت قصد دارد برای جبران کاهش فروش خودرو در مناطق شهری با شدت بهره برداری از بازارهای روستایی از طریق این موسسات مالی با شبکه.

به دهلی نو مبتنی بر خودرو ساز گره خورده است با Cholamandalam خودرو سرمایه گذاری با مسئولیت محدود, Mahindra مالی با مسئولیت محدود و دیگران به ارائه طرح های سودآور برای مشتریان آینده نگر در بازارهای روستایی. اکثر NBFCs کار در مناطق روستایی که در آن بانک ها هستند یا نه در حال حاضر و یا بیش از حد محتاط به گسترش وام و اعتبار.

با توجه به Shashank Srivastava, مدیر اجرایی, بازاریابی و فروش, Maruti Suzuki هند در ده سال گذشته رشد در مناطق روستایی شده است بیش از مناطق شهری است. فروش Maruti وسایل نقلیه در روستایی به بازار رفته بود تا از 7-8 ٪ در 2007-08 به 38-39% آخرین مالی.

“این بوده است که روند قبل از covid-19 و انتظار است که این ادامه خواهد داد این است که معقول و منطقی است. این ربیع محصول بسیار خوب بوده است و مزرعه درآمد بالاتر خواهد بود به عنوان یک نتیجه. اثر Covid-19 به نظر می رسد بیشتر در شهری خوشه از مناطق روستایی است. به طوری که بخشی نیز مثبت,” او اضافه شده است. “منفی است که برخی از شهری فعالیت led درآمد استفاده می شود که برای رفتن به مناطق روستایی از طریق کارگران مهاجر که ممکن است کمی نهفته است. روستایی فروش گزاف گویی خواهد شد سریعتر” اضافه شده Srivastava در مصاحبه با نعناع است.

در زیر طرح های ارائه شده به عنوان بخشی از tie-up با NBFCs یک مشتری ممکن است مجبور به پرداخت ماهانه در دو تا سه ماه و یا پرداخت اقساط ماهانه کمتر از 1000 دلار در هر لاخ از اعتبار تمدید برای سال اول است که ممکن است افزایش یابد به تدریج و با گذشت هر سال است.

“ما بر این باورند که تقاضا در مناطق روستایی را احیای سریع ترین در این زمینه خوب موسمی انتظار و تاثیر کمتر از زمان همه گیر. ما تا بشود به پشتیبانی و خدمات به تمام مشتریان در این بازار. Maruti Suzuki شده است بسیار نزدیک و شریک مهم برای ما است. ما معتقدیم ارائه راه حل مهم تر از فقط ارائه اعتبار” گفت: رامش Iyer, مدیر عامل, Mahindra امور مالی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>