بازار به احتمال زیاد ثابت; Vodafone ایده تاتا استیل سهام در تمرکز

بمبئی: بازارهای هند ممکن است ثابت در روز سه شنبه پس جهانی نشانه. SGX بسیار خوب روند نشان می دهد فاصله تا باز از معیار شاخص. روز دوشنبه BSE Sensex به پایان رسید در 34,961.52 پایین 209.75 امتیاز یا 0.60% و جذاب در بسته 10,312.40 پایین 70.60 امتیاز یا 0.68%.

معینی عصبانیت بیش هند-چین بست نمی توان رد کرد که نارندرا دولت ممنوع 59 برنامه های چینی روز دوشنبه و این واقعیت است که دور سوم نظامی در سطح مذاکرات بین دو کشور را امروز. لیست ممنوع نرمافزار شامل آنهایی که محبوب مانند Infinite, Helo, Coco, UC Browser و WeChat.

مودی همچنین آدرس به ملت در 4 ساعت امروز.

اتحادیه خانه وزارت در روز دوشنبه تمدید مستند در مهار مناطق تا پایان ماه ژوئیه اما تلاش برای به حداقل رساندن جنبش محدودیت هایی برای افزایش فعالیت های اقتصادی و مجاز متحده به گام بر اساس ارزیابی خود را از وضعیت.

هند پنج تا از بزرگترین بانک های دولتی در مجموع باید حداقل 7.9 تریلیون دلار وام در مهلت قانونی از جمله وام های که تاکید قرار گرفته و حتی قبل از شیوع کروناویروس نظارتی براده نشان داد. که حساب برای حدود 20 درصد از محلی پیشرفت.

هند بزرگترین خصوصی تولید فولاد تاتا فولاد گزارش تلفیقی از دست دادن خالص از 1,236.17 کرور برای مارس سال 2020 سه ماهه ارائه اختلال در دارایی برگزار شد در اروپا عملیات در خارج از کشور, معدن و عملیات. این شرکت تا به حال گزارش داد سود خالص 2,353 کرور در همان آخرین دوره سال است.

بانک محور گفت: در روز دوشنبه هیئت مدیره خود را ملاقات خواهد کرد در 2 ژوئیه به کشف و جمع آوری کمک مالی از طریق سهام یا سپرده گذاری رسید.

وودافون ایده را اعلام مارس چهارم نتایج امروز. با توجه به اجماع تحلیلگران Vodafone ایده است که انتظار می رود به گزارش تثبیت درآمد از 11,692.30 کرور در سه ماهه چهارم تا 5.4% پی در پی و از دست دادن خالص از 4,610.30 کرور. انتظار می رود که این گزارش حدود 3-4% سود در میانگین درآمد به ازای هر کاربر (ARPU) در طول ماه های ژانویه-مارس به آن را به Rs113.

بازارهای سهام آسیا به دنبال وال استریت شرکت سرب در روز سه شنبه به دلیل افزایش ضریب اطمینان از خوش بین ما داده هرحال خطر افزایش covid-19 عفونت در بزرگترین اقتصاد جهان.

در آسیا تمرکز سرمایه گذار خواهد بود در چین رسمی شاخص مدیران خرید (PMI) است که انتظار می رود برای نشان دادن فعالیت کارخانه بزرگ شد برای چهارمین ماه متوالی در ماه ژوئن البته در کندتر, سرعت, بالا بردن نگرانی های بهبود در جهان و دومین اقتصاد ممکن است به تاخیر انداختن.

سرمایه گذاران را تشویق می کردند قوی ما مسکن داده ها نشان داد که یک جهش در فروش خانه و پیش بینی مثبت اشتغال بعد از این هفته به عنوان اشتغال در ایالات متحده انتظار می رود به کنه تا به عنوان سر مردم بازگشت به کار.

اخیر تجدید حیات در coronavirus عفونت باعث شده بود تا برخی از سرمایه گذاران به شک قدرت ارتجاعی در جهانی فعالیت های اقتصادی. اما سود در سهام بلند مدت با بازده و قیمت های آتی نفت نشان می دهد که اکثر سرمایه گذاران باقی می ماند خوش بینانه در مورد چشم انداز دراز مدت برای رشد.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان افزایش یافت 0.72% در روز دوشنبه معامله سوخت سود در وال استریت. در روز دوشنبه شاخص Dow Jones Industrial Average رز 2.32% S&P 500 به 1.47% و شاخص Nasdaq Composite با اضافه 1.2%.

ایالات متحده بودند کمی تغییر روز پس از معاملات به عنوان مداخله توسط بانک فدرال رزرو نگه داشته و عملکرد پایدار است.

در بازار ارز دلار برگزار شد بر روی سود در برابر ین ژاپن و فرانک سوئیس به عنوان افزایش اخیر در coronavirus موارد پشتیبانی مطمئن و امن تقاضا برای دلار. یوان چین برگزار ثابت در 7.0752 هر دلار در سازه های دریایی به عنوان معامله گران بازار آماده برای چین شاخص مدیران خرید.

نفت در بازارهای, قیمت نفت خام برنت قراردادهای شد بدون تغییر در $41.71 در هر بشکه رسید.

(رویترز کمک به داستان)

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *