Marianne Williamson تایید ساندرز در تگزاس تجمع

سابق 2020 نامزد و نویسنده ماریان ویلیامسونماریان WilliamsonDemocrats: این جاده به kumbaya تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی درآوردن دستکش; DNC می خواهد آیووا recanvass آیووا و نیوهمپشایر متنفر باید دو بار فکر می کنم بیشتر تایید بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر (I-Vt.) برای نامزدی حزب دموکرات در روز یکشنبه در راهپیمایی خود را در Austin, Texas.

در ظاهر در این تجمع ویلیامسون گفت: شرکت کنندگان که ساندرز عملکرد قوی یک روز پیش از آن در نوادا قفقاز روشن ساخته است که انرژی در سال 2020 چرخه بود که “بدون شک” با مبارزات انتخاباتی خود را.

“چه اتفاقی افتاد در نوادا در روز شنبه بود فوق العاده و انرژی است که بدون شک با برنی” ویلیامسون گفت: در بیانیه منتشر شده از طریق توییتر.

تبلیغات

“من مفتخرم به تایید او,” او اضافه شده است.

او تایید می آید یک روز پس از ساندرز غالب پیروزی در نوادا قفقاز. او برنده بیش از 40 درصد از کل آرا در حالی که نزدیک ترین رقبا موفق به شکستن 20 درصد است. مسابقه نشانه سوم در یک ردیف که در آن ساندرز موفق به کسب رای مردم.

این سناتور ورمونت به تمرکز تلاش خود را در روزهای اخیر در سه شنبه متحده و کارولینای جنوبی که در آن معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenButtigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی بیشتر باقی می ماند در بالای در برخی از مراکز رای دهی.

ویلیامسون که قبلا به نظر می رسد در چندین دموکراتیک بحث در طول سال 2020 چرخه قبل از انداختن در روزهای منتهی به آیووا قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>