مه غم: هیچ براکت و بدون دانستن اینکه چه چیزی ممکن است شده ام

برای همه کسانی که رویای غیر ممکن است — و آن را یک ماه تمام بدون گرفتن یک بازی اشتباه در براکت — این سال است.

همه چیز در مورد مسابقات NCAA است که نمی خواهد اتفاق می افتد این فصل از انتخاب سهشنبه به فک انداختن براکت busters و زنگ کتک زننده به شیرین 16 به فینال چهار ؟ تماس با آن مه غم و اندوه است.

قبل از نگرانی در مورد کوروناویروس scrubbed ورزشی برای آینده قابل پیش بینی پنج شنبه قرار بود بزرگ نشان — روز زمانی که آمریکایی ها در سراسر جهان در تلویزیون برای یک ساعت به تماشای … موزیک … یک کالج بسکتبال برنامه منتشر شده.

این بسیار بهتر از این برای تلفن های موبایل.

آن قرار بود بعد تصور کنید امکانات: تمام وسوسه انگیزی ترکیب هیرو های عبادی-در گیری های مورد علاقه و البته شکست — بسیاری از underdogs — که پاپ تا بر روی 68 خطوط به مجموعه ای از جدول برای امریکا بیش از سه هفته بعد.

آن قرار بود روز به شروع مراسم از بهار و مناسک گذر — سه هفته از hoops کالج های دیدنی و جذاب است که اجازه می دهد تا مردم را به کنار گذاشته اختلافات خود و جایگزینی آنها را با آنهایی که دیگر. آن را یک رویداد طراحی شده است هر بیت به عنوان مقدار برای سخت هسته ای از طرفداران بسکتبال به عنوان clueless در نوچه که نمی توانید بگویید یک pick-and-roll از شخصی ناپاک. آن را برای هر کسی که با 10 دلار به رابطه جنسی در یک استخر یا کسانی که واقعا دوست چیدن تیم که قرمز می پوشند و یا کاملا مطمئن آبی شیطان خواهد پیروز شدن بر یک مهاجم اگر واقعی تیم کثافت به جنگ رفت.

آن بود … چیزی است که ما در حال رفتن به از دست ندهید در این سال ما در coronavirus آلوده به کشور — از یک سال که در آن ما واقعا می تواند استفاده از یک فرار اما گیر خواهد شد تماشای قسمت های تکراری از “Blue Bloods” به جای بازی بین blue bloods.

این قرار بود یک سال برای کانزاس به راه رفتن به عنوان شماره 1 به طور کلی دانه و دو داستان گفت: در همان زمان. این Jayhawks می تواند خیره تحریم های جدی از NCAA که هدف قرار داده و آنها را با مخوف “فقدان نهادی کنترل” برای یک سری از اتهام استخدام نقض. آنها نیز که توسط رهبری Udoka Azubuike مرد بزرگ که در سمت چپ نیجریه زمانی که او یک بچه برای یک فرصت بهتر به بازی بسکتبال است. او امیدوار بود که به پیوست با مادر خود را در چهار نهایی در آتلانتا.

آیا Jayhawks را ساخته اند آن را به آتلانتا? که آماده به گام اگر آنها نمی?

نامزد برتر برای بسیاری از الهام بخش خواهد آمده ام از دیتون. مبارزه اوهایو, شهرستان شکسته شد و با تیراندازی و کشتار در تابستان گذشته. Trey Landers ارشد گارد در 11,000-دانش آموز مدرسه کاتولیک بود و در میان کسانی که موفق به فرار از یک نوار به عنوان یک فرد مسلح با نزدیک شدن با یک حمله-سلاح سبک. “تیم ما کمک به شهر با هم کمی. … آن را بزرگتر از ما” Landers گفت: به تازگی. آگهی در 29-2 و رتبه سوم را در آسوشیتد پرس نظرسنجی بودند رهبری برای یک ردیف 1 دانه.

راتگرز نیز در آستانه تاریخ ساخت. یکی از مهمترین و منکوب برنامه های ورزشی در آمریکا پیش بینی شده بود به این مسابقات برای اولین بار پس از سال 1991. “ما می توانیم برنده برخی از بازی ها بیش از حد” مربی استیو Pikiell گفت. در حال حاضر تمام شوالیه اسکارلت می توانید انجام دهید این است که صبر کنید تا سال آینده.

Michigan State بوده ام در مخلوط به عنوان همیشه. آن ستاره, بازیکن, Cassius وینستون می میرم عاطفی مرکز هر عمیق اجرا شده توسط اسپارتها. برادرش, Zachary پا در مقابل یک قطار در حال حرکت و کشته شد فورا در ماه نوامبر گذشته. “من از دست یک تکه ای از قلب من اما شما بچه ها شما مرا به خاطر رفتن” وینستون گفت: Spartans طرفداران در مدت کوتاهی پس از او برادر مرگ است.

Pac-12 بهترین بازیکن Payton پریچارد از اورگان در تلاش بود به bookend سفر خود به چهار نهایی به عنوان یک دانشجوی سال اول با دیگری به عنوان یک ارشد. صحبت از اردک وجود دارد هر گونه تسلط بیشتر بازیکن در کشور از سابرینا Ionescu? او تا به حال 26 حرفه ای سه گانه-دونفره به پایان رسید و کار خود را با بیش از 2000 امتیاز از 1000 پرتاب ریباند و 1 ، 000 کمک می کند. اما به عنوان مورد با مردان, این حزب به پایان خواهد رسید و برای زنان قبل از آنها شانس خود را برای درخشش در مرحله بزرگ است.

این فصل مسابقات را مانند همه قبل از آنها بوده ام پر شده با ده ها تن از افسانه ها در ساخت و الماس در خشن با تیم های که غلبه سختی برای دریافت این دور و superfans که الهام گرفته از کشور در هر بیت به عنوان مقدار به عنوان تیم خود را.

ممکن است یکی از آنها را از بلمونت? دره اوهایو کنفرانس قهرمانان برنده یک تریلر از یک کنفرانس عنوان بازی با یک گذشته-دوم سطل کردن یک backdoor برش در یک بازی به نام “آزادی.”

و یا چگونه در مورد آزادی? شعله های آتش تا به حال پانچ بلیط های خود را با برنده شدن در اقیانوس اطلس خورشید مسابقات آخرین جمعه قبل از لغو آغاز شد یکهو. آنها باید به حل و فصل برای یک 30-4 ضبط و افکار در مورد آنچه ممکن است در چه بوده است این برنامه برای اولین بار بازگشت به عقب سفر به نشان می دهد.

آه چه ممکن است شده اند. New Mexico State یک اینچ به دور از بستن لیآپ در دور اول در سال گذشته اما یک فداکارانه Aggie گذشت لیآپ و لگد آن را به یک هم تیمی برای باز 3. که بازیکن رو خراب و ساخته شده تنها یک پرتاب آزاد. پیشبرد عوض شد Auburn — و حرکت از آن پیروزی تحت فشار قرار دادند ببر تمام راه را به نهایی چهار. هر دو تیم به یک شرط خوب به آن را به نشان می دهد در این سال است.

اما وجود خواهد داشت بدون شرط بندی. و وجود خواهد داشت هیچ bulldogs یا. ساقی Bulldogs — به یاد داشته باشید آنها را ؟ — یک چخ برای براکت اما در دسترس بودن خود را طلسم, آبی, سوم, شده است یک منبع از جنجال پس از NCAA ممنوع او را از ورود به عرصه چند سال پیش. آبی را کنترل مایکل Kaltenmark بود حلق آویز کردن دسته سه تایی در هر صورت پس از این فصل است.

این پایان زودتر از او — یا کسی — رود.

“بسیار بسیار نا امید گفت:” علامت گذاری چند مربی از Gonzaga, که همچنین آماده شد به یک ردیف 1 دانه.

او را به سختی اولین مربی به تیم رویاهای خرد شده در مارس. اما نبود یک بازیکن مربی و یا فن در امریکا که فکر فصل به پایان می رسد قبل از سرگرم کننده و حتی آغاز شد.

ادی Pells یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>