بسیاری از غیر مترو تکیه ندیده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

دهلی نو:
بهداشت و درمان در مناطق روستایی هند سواری تا حد زیادی در افراد آموزش ندیده یک مطالعه جدید گفت:, و اضافه کرد که بی حد و حصر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در برخی از ایالت ها بهتر از حتی پزشکان آموزش دیده در برخی از کشورهای دیگر.

سه نفر از چهار سلامت کارگران کار بدون مدارک پزشکی در مناطق روستایی گفت: در این بررسی که فرض اهمیت در زمینه این بیماری همه گیر کوروناویروس رسیدن به مناطق داخلی کشور.

مطالعه دو Indias: ساختار مراقبت های بهداشتی اولیه بازار در روستایی در هند با پیامدهای سیاستشد انجام شده توسط دانشگاه جورج تاون مرکز نوآوری و تاثیر جهانی بهداشت دفتر USAID دانشگاه کالیفرنیا در آمریکا و مرکز تحقیقات سیاست, New Delhi. منتشر شد در علوم اجتماعی و پزشکی, مجله ScienceDirect.

آن گفت: 68 درصد از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مناطق روستایی هند هیچ آموزش رسمی و عمل غیر قانونی و خارج از ambit از سیاست های بهداشتی. اولیه بهداشتی در مناطق روستایی هند است که در دست ارائه دهندگان که آیا از نظر قانونی وجود داشته باشد ، محققان 1,519 بازدید روستاها در 19 ایالت به تعداد تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بررسی کیفیت خود را به عنوان اندازه گیری از طریق آزمون از دانش پزشکی است.

با توجه به مطالعه در سال 2010 متوسط هند ایجاد کرد تا به حال 3.2 اولیه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. از این 86 درصد آنها در بخش خصوصی و 68% تا به حال هیچ رسمی آموزش پزشکی. در غنی تر متحده سهم رسمی ارائه دهندگان را کاهش داد اما با کیفیت بهبود یافته و هزینه های پایین تر بودند.

“دانش پزشکی از رسمی ارائه دهندگان در تامیل نادو و کارناتاکا است که بالاتر از آن است که به طور کامل آموزش دیده پزشکان در بیهار و اوتار پرادش است. جای تعجب سهم رسمی ارائه دهندگان نمی کند کاهش با وضعیت اجتماعی-اقتصادی. در عوض خود را با کیفیت همراه با کیفیت از پزشکان در بخش خصوصی و بخش عمومی به شدت افزایش می دهد ،

این مطالعه نشان داد که 74 درصد از روستاها حداقل یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و 64 درصد از مراقبت است که به دنبال در روستاها با سه یا بیشتر ارائه دهندگان. اکثر ارائه دهندگان (86%) در بخش خصوصی است. از نظر مدارک از 3,473 ارائه دهندگان بررسی 2,367 (68 درصد) غیر رسمی ارائه دهندگان خدمات در بخش خصوصی 842 شد AYUSH ارائه دهندگان (24%) و 264 (8%) تا به حال یک مدرک MBBS.

در دسترس بودن بیشتر از آگاه در بخش عمومی پزشکان همراه است با کاهش شيوع رسمی بی حد و حصر ارائه دهندگان بلکه افزایش دانش پزشکی خود را در آن اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *