مانیپور دولت جنگ شورشیان رایگان سخنرانی در میان virus بحران

ایمفال:
مکرر حملات حکومت و دولت سابقه طولانی در محاصره اقتصادی نامحدود آماده کرده ایم که مردم از مانیپور خوبی برای این مستند در سراسر کشور. اما با وجود مزایای آن تنش در حال افزایش است.

فوری flashpoint است بازداشت مخالفان که به سوالات مطرح شده در مورد دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. حداقل دو نفر—Konsam ویکتور سینگ استاد و دکتر Laifungbam Debabrata روی یک فعال حقوق بشر—بودند خودسرانه بازداشت بیش از 24 ساعت در بازداشت پلیس برای ارسال نظرات انتقادی خود را در Facebook pages.

سینگ ارسال یک پرس و جو در مورد اینکه آیا وزیر خود را اهدا کرده بودند به سانتی متر را covid-19 صندوق امداد ساخته شده است که تا بیش از 3 کرور.

زیر سینگ دستگیری و بازداشت در اوایل ماه آوریل روی, که همچنین یک ارشد بهداشت عمومی پزشک posted on Facebook: “این مانیپور وزیر (Biren سینگ) به خصوص در وسط این بحران باید دست برداشتن از هدر رفتن منابع دولتی و پرسنل در انجام هر شخصی سیاسی و یا انتقام گیری. آن demeans و belittles موقعیت اشغال شده و مسئولیت است که مستلزم.”

در همان روز 3 آوریل—Roy احضار شد به ایستگاه پلیس و به طور غیر قانونی بازداشت بیش از 24 ساعت. او منتشر شد و پس از ساخته شده است به صدور یک بیانیه ویدئویی. در این ویدئو او دیده می شود بیان کرد: “پست من بود و نه به معنای توهین و یا تحقیر وزیر. من متاسفم اگر او آن را به عنوان چنین است. اما قصد من این بود که به تشویق دولت و مستقیم توجه به اولویت مناطق از مسائل بهداشتی و اقدامات لازم برای مدیریت مداوم مستند.”

حداقل سه نفر بیشتر فعالان بودند که به انتقاد از دولت آمادگی و پاسخ دستگیر و بازداشت شدند و تحت مدیریت بحران, قانون 2015 و بعد از آن به قید وثیقه آزاد شد. مانیپور تنها دو مورد ثبت شده از covid-19 یکی از آنها بهبود یافتند.

در ضمن در جبهه سیاسی چه چیزی است که سابقا به عنوان “برنج جنجال” شکسته است پس از شکاف پدید آمده در حکم داد بیش توزیع 4kg رایگان برنج به خانواده های فقیر که به معنای اطمینان از هیچ کس می رود گرسنه است.

در 8 آوریل, معاون وزیر Yumnam Joykumar سینگ رهبر ائتلاف ملی شریک حزب مردم گزارش مسخره وزیر را سفارش کرد و گفت که وجود ندارد به اندازه کافی برنج در ذخیره سازی برای تحقق این تضمین زمانی که زنان از حوزه خود را به جلو آمد به شکایت.

Joykumar گزارش برابر سانتی متر اعلام با مزخرف کلمات یک دیوانه است. بعد Joykumar محروم شد از تمام پرتفوی او برگزار شد.

قبل از حرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی BJP سخنگوی سلام Rajenhad به چالش کشیده چهار NPP وزیران در Biren سینگ دولت ائتلافی به استعفا.

بدترین قربانی این مستند ممکن است دولت را پوشش جنگل که به منزله 75.46 درصد از کل منطقه جغرافیایی. پس از شروع مستند جنگل نظرسنجی از هند ثبت کرده است حداقل 3,823 بروز آتش سوزی در جنگل.

با توجه به R. K. Amarjit Singh, IFS, بخشی جنگل افسر جوانان و استفاده از ذخایر جنگل برای تجمعات به طور تصادفی شروع آتش سوزی با پرتاب ته سیگار. او همچنین گفت: مستند ناشی از کمبود مواد غذایی باعث شده است تا گروه های شکار به آتش کشیدن جنگل ها به خیط و پیت کردن حیوانات. “برای جنگل به جوانی از سر گرفتن آن را به حداقل 25-30 سال,” او گفت:.

Sunzu Bachaspatimayum یک روزنامه نگار و فیلمساز مستقر در ایمفال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>