منهتن کلیسای جامع خدمت خواهد کرد به عنوان coronavirus بیمارستان صحرایی

کلیسای جامع کلیسای سنت جان الهی در نیویورک خدمت خواهد کرد به عنوان یک coronavirus بیمارستان صحرایی کلیسا مقامات گفته نیویورک تایمز روز شنبه.

این کلیسا که توصیف خود را به عنوان بزرگترین کلیسای جامع گوتیک در جهان خواهد شد که حداقل 200 نفر در داخل و نه تحت کنترل آب و هوا پزشکی و چادر تا پایان هفته Rt. Rev. Clifton دانیل سوم گفت: بار.

دانیل دین از کلیسای جامع گفت: از آن خواهد شد اولین بار ساختمان در خدمت این هدف و اضافه کرد که آن را برای اولین بار ارائه شده آن را در فضا در ماه گذشته.

تبلیغات

“آخرین چیزی شبیه به این بود آنفولانزای همه گیر در سال 1918اما جهان متفاوت بود و من فکر نمی کنم آنها با استفاده از کلیسای جامع در این راه” دانیل گفت: بار.

“اما به طور سنتی در اوایل قرن کلیساهای شد و همیشه در این راه بود و در طاعون” او گفت:. “پس این است که در خارج از تجربه بودن یک کلیسای جامع آن است که فقط به ما.”

کلیسای جامع crypt تبدیل خواهد شد به “منطقه عملیات” برای پرسنل پزشکی دانیل گفت.

حدود 400 تخت تحویل داده شد به کلیسای جامع در هفته گذشته و سه چادر نشسته در اسکله بارگیری دوشنبه, James Patterson, کلیسای جامع مدیر از امکانات و پروژه های سرمایه ای به این روزنامه گفت. بیماران در انتظار هستند تا پایان این هفته یا اوایل هفته آینده.

معلوم نیست اگر COVID-19 بيمار را به کلیسای جامع اما رهبری کلیسا است “فرض” ،

کلیسای جامع واقع در منهتن Morningside ارتفاعات محله خواهد بود کارکنان توسط کوه سینا Morningside بیمارستان که نشسته در کنار درب به آن است.

پترسون گفت: وجود خواهد داشت و چالش های استفاده از فضای مانند پیدا کردن یک راه برای استحمام بیماران.

Samaritan’s Purse یک nondenominational انجیلی مسیحی بشردوستانه سازمان درگیر شده است در حال توسعه به کلیسای جامع به عنوان یک بیمارستان صحرایی. این گروه همچنین ساخته شده است یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی در ماه گذشته.

ویروس زده شهر سخت با 68,776 تایید موارد 15,333 بستری شدن در بیمارستان و 2,738 مرگ و میر با توجه به آن در بخش بهداشت و درمان. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: ما بازدید 10,000 coronavirus مرگ | برگ برنده سیاهی ‘دوستانه’ صحبت با بایدن در پاسخ | تهمت را رد گزارش در بیمارستان کمبود به عنوان “فقط اشتباه’ | کومو می بیند ممکن است نشانه ای از منحنی مسطح در منهتن نیویورک کلیسای جامع خدمت خواهد کرد به عنوان coronavirus بیمارستان صحرایی مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر سخت ترین هفته هنوز در coronavirus نبرد بیشتر (D) بوده است هشدار در مورد بيمارستان غرق شدن توسط تعداد فزاینده ای از COVID-19 بيمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>