گنگتک:
اجباری مرز نمایش کمک هند حفظ covid در خلیج

Pankaj Dhungel

feedback@livemint.com

گنگتک

در حالی که جهان شد بحث که آیا برای اعلام covid-19 به عنوان یک بیماری همه گیر در هند دولت آغاز شده اجباری غربالگری در تمام نقاط ورود در 27 ژانویه.

دلیل اصلی برای افزایش احتیاط بود زمین مرز با چین است. “اقدام فوری گرفته شده است عمدتا به دلیل این واقعیت است که ما به اشتراک گذاری استادانه درست شده مرز با چین است. حتی مرز با نپال است متخلخل” وزیر Prem سینگ Golay گفت: در جلسه رسانه در روز دوشنبه. “هند بود که در یک موقعیت مخاطره آمیز بنابراین ما عمل زود است.”

فراوانی احتیاط در حال حاضر منجر به یک نتیجه غیر منتظره. به عنوان در 14 آوریل هند تنها دولت هند بدون هیچ گونه ثبت covid-19 مورد مثبت. بیش از 70 مشکوک نمونه ارسال شده به آزمایشگاه در غرب بنگال و آسام و همه آنها را آزمایش منفی است.

مرز غربالگری آغاز شد و با پرسش ساده از جمله یک فرد خارج از کشور سفر تاریخ است. اگر وجود دارد هر فرد به سرعت قرار داده و به انزوا یا در یک دولت قرنطینه تسهیلات و یا تشویق می شد به خود منزوی.

کل جامعه در ضمن پذیرش اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای مختلف در مکان درگیری. مراسم ازدواج و رویدادهای سیاسی کمترين مشارکت و ترین لباس های سیاسی شروع به تکیه بر رسانه های آنلاین جلسات.

در 5 مارس به هند دولت منع ورود اتباع خارجی حتی اگر فصل گردشگری آغاز شده بود. 17 مارس, هند رفته بود به قرنطینه یک هفته قبل از این مستند در سراسر کشور.

اوایل عمل کاهش احتمال انتقال بیماری می شود. ممنوعیت ورود گردشگران به خصوص دشوار است تصمیم با توجه به وضعیت سنگین تکیه بر گردشگری است. مثلا 118,000 گردشگران داخلی در بازدید از هند در ماه مارس 2019.

تمرکز سپس منتقل به شهروندان بودند که از بازگشت به خانه از دهلی نو و دیگر کلانشهرهای. دانش آموزان و حرفه ای بازگشت به خانه بودند به کارگردانی 14 روز خانه قرنطینه و نظارت روزانه محلی بهداشت کارگران است.

چند نمونه از مردم خود را پنهان سفر تاریخچه ظاهر اما مقامات منطقه در زمان اقدام سریع در دستگیری این افراد و قرار دادن آنها تحت اجباری دولت قرنطینه به مدت دو هفته. و این شگفتی های کار کرده.

دولت سلامت مدیر کل دکتر Pempa Tshering Bhutia راه اندازی یک اختصاص داده شده نظارت تیم در هر روستا در نظر گرفتن کمک از دیگر ادارات دولتی برای پیگیری کردن چنین افرادی شده اند که به پنهان کردن خود را در سفر تاریخ است. “اقدام مشابه در نظر گرفته شد که اولین مورد از covid-19 واقع در شمال بنگال. ما به دنبال 320 افرادی که سفر کرده بود در همان پرواز به شمال بنگال بیمار از چنای به Bagdogra. ما شناسایی 12 بود که deboarded که پرواز و وارد هند. همه آنها ترسیم بعد 6 از آنها در حال حاضر در صفحه اصلی قرنطینه در حالی که دیگر 6 قرار داده شد و تحت اجباری دولت قرنطینه” او گفت:.

در همین حال وزارت امور خارجه را كتبا امتداد مرز مورد نیاز یک نوع متفاوت از توجه – از رودخانهای کمربند خصوص ارائه فرصت ها برای مردم به ورود و یا خروج هند ، این مناطق آسیب پذیر بودند کسانی که به دارجلینگ و Kalimpong مناطق. این خطاب شد توسط پلیس با اجرای ثابت گشت زنی در امتداد این امتداد و همچنین نصب ارغنون سیم در متخلخل نقاط مجاور به Kalimpong منطقه. مشابه ارغنون سیم ها قرار می گیرد در دیگر شناسایی مکان های مانند Rangpo رودخانه کمربند که در آن مردم می توانند از طریق عبور.

“هدف این است که مردم را نمی خواهد و نمی خواهد آمد در همچنین” حفاری محدوده Sonam تنزینگ Bhutia. “این است که ما امنیت خودمان را تنها اما آن را نیز تضمین امنیت طرف دیگر مانند دارجلینگ و Kalimpong. ما همچنین توقف مردم از طرف ما از عبور به طرف دیگر.”

Pankaj Dhungel یک روزنامه نگار مستقر در گنگتک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net