بازداشت مرد زیر سوزاندن مینیاپولیس پلیس حوزه

یک St. Paul مرد به اتهام آتش سوزی پس از مینیاپولیس پلیس حوزه بود سوزانده ماه گذشته میان پلیس و معترضان به کشته شدن جورج فلوید مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

براندن مایکل ولف 23 متهم شد با کمک و معاونت در جرم آتش سوزی در مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه ایالات متحده وکیل اریکا MacDonald روز دوشنبه گفت:. او مجموعه ای به نظر می رسد در دادگاه روز سه شنبه.

در مصاحبه ای با اجرای قانون ولف اعتراف کرد که او در داخل و سوم حوزه و شب از آتش سوزی تحت فشار قرار دادند و هر بشکه های چوبی به آتش دانستن است که آن را کمک خواهد کرد که نگه داشتن آتش سوزاندن, با توجه به وزارت دادگستری.

تبلیغات

در شب مارس 28 حوزه بود تاخت و تاز و “به شدت آسیب دیده و با توجه به خرابکاری و آتش سوزی” با توجه به اتهامات در شکایت است. محققان شناسایی متعدد جداگانه, آتش سوزی آغاز شده در ساختمان است.

ولف دستگیر شد و پس از افسران در پاسخ به فروشگاه های بهبود خانه در خیابان پس از دریافت شکایت که یک فرد بعد از شناسایی به عنوان ولف بود که با پوشیدن زره بدن و اجرای قانون وظیفه کمربند و حمل یک باتون در تلاش بود برای رسیدن به این فروشگاه, با توجه به وزارت دادگستری.

کارکنان گفته مقامات ولف تا به حال شده است به کار به عنوان یک گارد امنیتی در فروشگاه اما اخراج شد پیش از آن روز پس از مراجعه به رسانه های اجتماعی پست های در مورد سرقت اقلام در حوزه. ولف پوشیده بود چندین آیتم های به سرقت رفته از سوم حوزه در زمان بازداشت خود با توجه به DOJ.

ولف همچنین اعتراف کرد به گرفتن اموال از ساختمان و شناسایی خود را در چند عکس به تصویر می کشد و او را در مقابل حوزه برگزاری باتوم پلیس با “دود و شعله های آتش در پس زمینه قابل مشاهده” با توجه به DOJ.

اجرای قانون بعد از بهبود آیتم های اضافی از مینیاپولیس اداره پلیس از جمله یک شورش کلاه 9mm pistol, مجله و رادیو پلیس در ولف آپارتمان DOJ گفت.

ولف اولین فرد متهم در ارتباط با سوم حوزه ساختمان آتش استار تریبیون گزارش داد.

ساختمان خالی است و هیچ جدول زمانی برای تعمیر آن سخنگوی اداره پلیس جان سالمند گفت: تریبون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>