یک مهندس لوکوموتیو که مشغول به کار در بندر لس آنجلس متهم عمدا انحراف یک قطار در سرعت کامل در نزدیکی بیمارستان نیروی دریایی کشتی رحمت دادستان این گزارش گفت: در فدرال شکایت کیفری.

ادواردو مورنو, 44, سان پدرو کالیفرنیا شد متهم با یک تعداد از قطار-wrecking اساسنامه, NBC News در گزارش با استناد به یک 10-صفحه: جنایی شکایت در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس است. اتهام گزارش حمل حداکثر حکم تا 20 سال است.

سه شنبه حادثه بود گزارش در تصویری را نشان می دهد و قطار توفنده از طریق یک سری از موانع قبل از توقف بیش از 250 متری از کشتی.

تبلیغات

قطار به بیرون درز نفت سوخت اما هیچ کس صدمه دیده بود NBC گزارش داد.

یک California Highway Patrol افسر شاهد سقوط و در زمان مورنو را بازداشت لس آنجلس تایمز در گزارش با استناد به استشهاد.

مورنو گزارش گفته مقامات “شما تنها این فرصت یک بار. تمام جهان در حال تماشای. من تا به حال. مردم نمی دانند چه خبر است در اینجا. در حال حاضر آنها خواهد شد.”

دادستان ها ادعا می کنند که مورنو که از حق خود چشم پوشی به صحبت با یک وکیل قبل از اینکه مصاحبه توسط محققان اذعان کرد که او عمدا از خط خارج قطار با توجه به استشهاد.

در اولین مصاحبه با لس آنجلس پورت پلیس مورنو گزارش ادعا شده است که او “آن را انجام داد” و گفت که او مشکوک رحمت – که وارد روز جمعه به درمان غیر coronavirus بیماران در تلاش برای آزاد کردن تخت در بیمارستان های محلی در حالی که آنها در تمرکز بر روی افزایش بیماران مبتلا به COVID-19 – و گفت: این کشتی بخشی از یک دولت تصاحب NBC گزارش با استناد به استشهاد.

در مصاحبه دوم با ماموران اف بی آی, Moreno گفته “آیا آن را از تمایل به بیدار کردن مردم به “” با توجه به NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im