مامی را در طول سال برنامه به خانه می آید

آن را همچنان به باران کننده موضوعات برای شراب خواری ناظران در طول مستند. با راه اندازی “خانه تئاتر” در سهشنبه, مارس 24 یکی از هند جلو-رتبه بندی فیلم جشنواره Jio مامی بمبئی جشنواره با ستاره های در حال ساخت یکی از آن اسلحه — محبوب در طول سال فیلم برنامه — go دیجیتال در حالی که طول می کشد بیش از COVID-19.

فرمت — و نه یک جایگزین — سال-دور برنامه آنلاین avtaar باز خواهد شد به بینندگان از سراسر هند است.

در حالی که ثبت نام خواهد بود رایگان, هزینه اسمی هر فیلم را مجبور به پرداخت به طور مستقیم به این فیلمساز پس از آن لینک وب سایت در دسترس خواهد بود به عضو برای یک دوره محدود از زمان است.

“ایده این است که فیلمسازان تبدیل به تئاتر صاحبان آورد و فیلم های خود را به مراسم افتتاحیه در خانه های خود گفت:” Smriti Kiran مدیر هنری جشنواره فیلم بمبئی و اضافه میکند: “این سبب فیلمسازان و ما کمک به آنها برای پیدا کردن یک مخاطب نه تنها در شهر بلکه در سراسر کشور است.” این جشنواره نقش به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی نهاد است از دفاع از فیلم ها و فیلمسازان و کمک در توسعه و ارتقاء.

رسیدن گسترده

ایده این است به آن را آسان و موثر تجربه در حال مشاهده آنلاین. بر خلاف صندلی های محدود در تئاتر وجود دارد و نمی توان هر ظرفیت مسائل در اینجا حصول اطمینان از رسیدن گسترده. “هزاران نفر می تواند آن را تماشا کنید. همچنین سبب مخاطبان گفت:” خانم Smriti.

این عناوین عبارتند از کسانی که در دسترس نیست در جریان سیستم عامل است. “وجود دارد که تعداد قابل توجهی از باور نکردنی فیلم با تهیه کنندگان و فیلمسازان هستند که در دسترس بر روی هر پلت فرم” گفت: خانم Smriti. در واقع این ایده برای شروع مامی خانه تئاتر به او آمد در حالی که ساخت یک لیست از عناوین از جشنواره گذشته نسخه برای کسی که خواسته بود برای آن است.

Goldmine

او متوجه شد که آنها نشسته بودند در تحت اللفظی goldmine که تا به حال در بر داشت یک راه برای رسیدن به مردم است.

این برنامه آنلاین لگد کردن با Tanuja چاندرا را لذت بخش مستند عمه Sudha, عمه راداحدود دو خاله سن 86 و 93 هزینه های غروب آفتاب سال از زندگی خود را با هم در Lahra روستا در نزدیکی ہاتھرس در اوتار پرادش. این مسئول در هر مشاهده خواهد بود ₹55 و تولید کننده در این مورد تصمیم گرفته است برای قرار دادن درآمد حاصل از نسبت COVID-19 خیریه.

بعد چه ؟ در حال حاضر آن را یک گام در یک زمان. “ما در حال حاضر شروع به کار بر روی یک پورتال است. ما نیز در گفتگو با چند سیستم عامل به صورت بالقوه tie-up با این ابتکار است. اما تا ما می توانیم با سنگ تیز کردن خط لوله, درخواست ما از همه خود را برای صبر و حمایت با توجه به تکنولوژی درگیر است. ما را به یک محل است که سیستمیک صاف به زودی” به گفته خانم Smriti.

در حالی که تاکید بر این که “خانه تئاتر” را نمی توان جایگزینی برای طول سال برنامه او همچنین تاکید کرد که رفتن به جلو آن خواهد بود “یک دست که نیاز به ساخته شده است قوی تر”. آنها ممکن است در تلاش چیزی جدید در حال حاضر, اما متعهد به آن را برای مدت طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>