مالت قهرمان بسیاری از فیلم های

در ماه آگوست 2018, سوپراستار بالیوود سلمان خان بود در مالت با مادرش سلما برای عکسبرداری از ظهر. توصیف جزیره مدیترانه ای به عنوان یک “کشور های دوست داشتنی” و سلمان و تا به حال ارسال شده عکس ها و فیلم ها که هر کدام ویروسی رفت و در عرض چند دقیقه. تصویری از او را به کاوش در این کشور با دریافت بیش از یک میلیون لایک در عرض پنج ساعت از ارسال.

“است که یک کاتالیزور برای جلب بازدید کننده از هند می گوید:” جف پاول از مقامات گردشگری جزیره مالت. در حال حاضر بیش از دو میلیون بازدید کننده می رسند در مالت سالانه بیشتر از کشورهای اروپایی است.

فیلم مدت طولانی است که یک ماشه برای افزایش گردشگری در جزیره مالت. مقصد به نظر می رسد در چند فیلم های پرفروش محبوب تلویزیونی درام و مستند. سفر آغاز شد و در سال 1925 با سکوت در فیلم پسران از دریا. پس از آن لیستی رشد کرده است دیگر با عناوین مانند کازینو رویال, شاهد عینی, Midnight Express, گلادیاتور, The Count of Monte Cristo, Troy, بازی تاج و تخت بایرون, Aamir Khan را اراذل و اوباش از Hindostan و Gautham Vasudev منون Vinnaithaandi Varuvaayaa.

“چشم انداز ما این است که مانند یک باز هوا استودیو” ایالات پاول برجسته دلیل کلیدی برای فیلمسازان طولانی love affair با مالت.

به موجب آن طبیعی بنادر و متنوع cityscapes آراسته با بسیاری از tints از سپیده دم تمدن به دوران مدرن مالت چشم انداز به راحتی می توانید پوشش از رم باستان و یونان در قرن 19 مارسی و 1960 غرب آسیا است.

مالت واقع شده است در وسط دریای مدیترانه و مجمع الجزایر است که شامل سه بخش اصلی ساکنان جزایر مالت, Gozo و کومینو. مالت است که بزرگترین مساحت 246 کیلومتر مربع.

بر روی آن ایستاده والتا پایتخت و دیگر شهرک thronged توسط گردشگران مانند باستان Mdina, رباط و سه شهرستانها — ویتریسا, سنگلی و کاسپیکوا. فرودگاه بین المللی نیز در واقع جزیره مالت.

پوشا در سراسر چندین هزار سال در این مجمع الجزایر است خشن و بی ادب تاریخچه. پس از طلایی از دوره نوسنگی زمین رد شده پی در پی توسط فنیقی ها و رومیان و اعراب و نورمن که جایگزین شد و در قرن 16 توسط شوالیه های سنت جان که بزرگترین اثر خود 268 سال حکومت. آنها به دنبال آن فرانسه و انگلیس از آنها مالت مستقل شد و در سال 1964.

مالتی مردم بسیار افتخار تاریخ خود را و هنگامی که بازدید کنندگان بپرسید که در آن برای شروع یک مالت سفر آنها به طور کلی آنها را مستقیم به یک فایل صوتی و تصویری در والتا نام ‘مالت تجربه’. “این 45 دقیقه ای ارائه شده است بهترین انتخاب برای تنگاتنگی درک ما گذشته” آنها می گویند. “آن را زنده افتخارات شوالیه.”

صحبت بیشتر سهم از شوالیه است خود را دور نگه داشتن مهاجم عثمانی در نبرد در 1565, شناخته شده به عنوان بزرگ محاصره شده است. پس از پیروزی آنها منتقل سرمایه خود را از Mdina به والتا و نکردم چشم انداز با معماری و شاهکارهای — قلعه دروازه کلیساهای و طنز — که برخی از آنها بهترین نمونه های سبک باروک. یک مثال خوب است سنت جان Co-کلیسای جامع ترین کشور یاد بنای تاریخی است.

مالت در میان قدیمی ترین مسیحیان در جهان; St Paul معرفی مسیحیت در 60 میلادی. وجود دارد بیش از 365 غنی تزئین کلیساها و کلیساهای کوچک پراکنده در سراسر جزیره. “با مراجعه به یک کلیسا در روز شما می توانید تبدیل به یک سنت در یک سال” شوخی نظر من راهنمای گردشگری Ilona.

آن را ممکن است برای بازدید از همه اما بازدید کنندگان نباید از دست کلیسای جامع سنت پل در Mdina, کلیسای جامع این فرض در Gozo و بابا Marija Assunta در موستا است که تاج با یک گنبد بزرگ گفت: به جهان چهارم بزرگترین.

با افزایش استحکامات و گنبد امده بالا پر زرق و برق, دریا, میراث جهانی یونسکو در لیست والتا دارای یکی از ترین سیاره متمرکز مناطق تاریخی’.

“دوربین را دوست دارد این شبح” می گوید: Ilona. “مورد علاقه ترین مکان های فیلم اینجا قلعه قرون وسطی سنت المو و فورت Ricasoli فقط در سراسر بندر.”

در حالی که فورت سنت المو دو برابر مارسی در تعداد مونت کریستوبه عنوان یک زندان در نیمه شب بیان و بیروت خیابان بازار در جاسوسی درام های مختلف وفاداریقلعه Ricasoli به عنوان تاریخی رم برای راسل کرو فربه یوزباشی , پهلوان از جان گذشتهبه عنوان یونان باستان در تروی و به عنوان مصر در شهر اسکندریه در Agora.

قلعه Ricasoli نیز محل برای محبوب بازی تاج و تخت.

عتیقه Mdina است که مشخص می شود توسط یک دخمه پرپیچ و خم از عسل-رنگی cobbled خیابان ها و piazzas اندود شده با سنگ طلایی قصرها از مالت اشراف. این منطقه در نزدیکی ورود به جداره چهارم شد و به مرحله برای یکی از درام ترین حرکت توالی وداع بین نجیب زاده ند استارک و Catelyn زمانی که او مجموعه از king’s Landing پس از مرگ شاه رابرت.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید تماشای ساقه اینجا” recollects دیوید طول می کشد که گردشگران در Mdina شهر تور در اسب کشیده حمل و نقل. Mesquita مربع در مرکز شهر یکی دیگر از سایت که در آن برخی از صحنه های دیگر به ضرب گلوله کشته شدند.

در حالی که سنت دومینیک صومعه در رباط عنوان برجسته قرمز نگه داشتن باغ قلعه سنت آنجلو در ویتریسا بود که در محل زندان خود است. یکی از کلیدی سایت که دیده نمی شود هر بیشتر است لاجوردی پنجره — منحصر به فرد تشکیل سنگ در دریا در Gozo. در سال 2017, ساختار, سقوط پس از طوفان های سنگین. منظره Gozo جزیره قایق سواری کوتاه از سواحل مالت نیز برجسته در بسیاری از فیلم است.

یک ماجراجویی-عاشقانه فیلمهای غواصان آورده زنده رنگارنگ دهکده ماهیگیری از Marsaxlokk, که در آن خلیج شلوغ است با تزئینی ‘چشم’ قایق نقاشی به نام “Luzzu’ تحمل فنیقی را تحت تاثیر قرار. “این تنها راه ممکن برای مالت به عمل در بسیاری از نقش های مختلف,” دیدگاه یک توریست از انگلستان است.

“ما ترجیح می دهند برای دیدن مالت به مالت می گوید:” پاول.

نگاه کردن www.visitmalta.com برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>