مالاریا مواد مخدر صادرات ممنوع در میان این نمایش ها می تواند به مبارزه با کروناویروس

دهلی نو:
هند روز چهارشنبه ممنوع صادرات داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین است که ادعا می شود موثر در درمان Covid-19 بيمار اگر چه آزمایش های بالینی را تایید نمی کنند اثر بخشی خود را.

“صادرات هیدروکسی کلروکین و فرمولاسیون های ساخته شده از هیدروکسی کلروکین ممنوع از اثر فوری” اطلاع رسانی توسط وزارت بازرگانی گفت.

اما وزارت بازرگانی گفت: صادرات اجازه خواهد داشت از مناطق ویژه اقتصادی و به قبل از تحقق تعهدات و یا برای تلاش های انسان دوستانه توسط دولت است.

در روز سه شنبه و هند نیز ممنوع صادرات عفونی و تمدید ممنوعیت هواکش مصنوعی تنفسی دستگاه اکسیژن درمانی دستگاه و هر دستگاه تنفس برای اطمینان از در دسترس بودن این مهم بهداشت و درمان اقلام است.

“این حرکت با هدف جلوگیری از هر دامنه برای صادرات هواکش توسط جایگزین طبقه بندی” یک مقام وزارت تجارت گفت که خواست نامش فاش نشود.

اداره کل تجارت خارجی (DGFT) در هفته گذشته ممنوع صادرات فولاد و ماسک یکبار مصرف, همه هواکش و نساجی مواد خام مورد استفاده برای ساخت ماسک با اثر فوری.

“صادرات هواکش جراحی/ماسک یکبار مصرف تنها و نساجی مواد اولیه برای ماسک و coveralls تنها…ممنوع شده است با اثر فوری” DGFT گفت: در اطلاع رسانی.

هند خیره کمبود هواکش همانطور که بیشتر مردم انتظار می رود به بستری در بیمارستان که ممکن است نیاز به مراقبت ويژه است. ماهیندرا گروه بلافاصله شروع به کار برای کشف چگونه آن کارخانه می تواند هواکش رئیس Anand Mahindra گفت: در روز یکشنبه.

“ما نیاز به ایجاد نمرات موقت بیمارستان و ما باید کمبود هواکش. برای کمک به در پاسخ این بی سابقه ای تهدید ما در ماهیندرا گروه بلافاصله شروع به کار در چه امکانات تولیدی ما می تواند پنکه” ماهیندرا گفت: در یک سری از توییت.

دولت در اوایل این ماه اعلام ماسک صورت و دست sanitisers کالاهای اساسی برای آینده 100 روز برای اطمینان از تنظیم قیمت و در دسترس بودن آن را به عنوان افزایش تلاش ها برای افزایش عرضه و جلوگیری از احتکار این اقلام لازم برای مبارزه با Covid-19.

هر دو ماسک (2 لایه و 3 لایه فولاد ماسک N95 ماسک) و دست sanitisers آورده شده است تحت کالاهای اساسی عمل 1955 توانمند سازی دولت برای تنظیم تولید ، توزیع و قیمت این اقلام است.

دولت هند اوایل این ماه اعلام ماسک صورت و دست sanitisers کالاهای اساسی برای آینده 100 روز برای اطمینان از تنظیم قیمت و در دسترس بودن آن را به عنوان افزایش تلاش ها برای افزایش عرضه و جلوگیری از احتکار این اقلام لازم برای مبارزه با COVID-19.

هر دو ماسک (2 لایه و 3 لایه فولاد ماسک N95 ماسک) و دست sanitisers آورده شده است تحت کالاهای اساسی عمل 1955 توانمند سازی دولت برای تنظیم تولید ، توزیع و قیمت این اقلام و همچنین سرکوب احتکار و بازاریابی است. “دولت اعلام کرده است منظور تحت کالاهای اساسی عمل به اعلام این موارد به عنوان کالاهای اساسی تا 30 ژوئن 2020 با اصلاح برنامه از کالاهای اساسی عمل سال 1955” مصرف کننده امور وزارت در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر