راه را برای هند برای اولین بار, تازه کار لیگ فوتبال زنان

در سرد شب جمعه یک گروه از زنان بین 13 و 40 گرم تا دریبل و تعقیب توپ به نمره در Conscient عرصه ورزش در Vasant Kunj. بسیاری از بازیکنان در حال کار حرفه ای دانش آموزان و یا خانه دار و در حال تمرین برای Kica لیگ فوتبال زنان است که برای اولین بار, تازه کار بازیکنان زنان در هند است.

“فوتبال یک بخش بزرگ از زندگی من در Vasant دره مدرسه می گوید:” Aneesha Labroo 28 ساله که شروع به Kica به عنوان یک ورزشی با نام تجاری به طور انحصاری برای زنان سه سال پیش. Aneesha که شروع به بازی فوتبال به عنوان یک 10 ساله اضافه می کند که او بخشی از اولین دهلی دولت تیم در حال رفتن به بازی بازی های اتباع دو بار. بعد او رفت و به ایالات متحده برای یک مدرک دانشگاهی و پس از آن او کار می کرد در تبلیغات در نیویورک به مدت چهار سال از دست دادن ارتباط با ورزش است.

حدود 10 ماه پیش Aneesha گرفت تا فوتبال دوباره. “از بازی میان فقط چهار دوستان به واقع تبدیل شدن به یک گروه عظیم از طریق رسانه های اجتماعی یک دلگرمی برای ما است. به تدریج ما را به بازی یک بازی هر سه شنبه و پنج شنبه” او می گوید.

باعث یک رویداد او سازمان یافته است که به ارمغان آورد مبتدیان و بازیکنان با هم و یک فوتبال دوست پدر او فکر لیگ زنان. هدف: به آتش علاقه به بازی فوتبال, بالا بردن آمادگی جسمانی و سطح اعتماد به نفس و ایجاد روحیه تیم.

مربیگری دو تیم در Kica لیگ — خالص آتش FC و Lalit Lionesses — است Swati Rawat, 27 سابق هند بازیکن تیم و در حال حاضر یک معلم تربیت بدنی در DPS R. K. Puram. او می گوید فوتبال زنان آمده است یک راه طولانی از روز بازی. “به عنوان یک دختر 14 ساله من تنها دختر و مردم استفاده می شود به می گویند: “girls don’t بازی فوتبال’; مربیان بودند حداقل علاقه مند به مربیگری یک دختر است.”

آن را تنها مربی Naveen Kanwal که با توجه به استعداد و مربی او را به صورت جداگانه پیشرو او در نهایت به برداشت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در مسابقات قهرمانی زیر 19. پس از آن وجود دارد فقط سه تیم های فوتبال در دهلی نو; امروز وجود دارد 40.

Swati نیز نقش به صورت خالص آتش FC در حالی که Aneesha پخش کاغذ لوله دزدان دریایی است. “این همه در روح و روان از گسترش محبوبیت این بازی می گوید:” Swati. او دارای یک استخر بزرگتر که از آن برای انتخاب بازیکنان امروز با تعدادی از کالج ها داشتن تیم های فوتبال خود را: عیسی و مری کالج (که او استفاده می شود به بازی) بانو Shri Ram, Bharati و Janki دوی یادبود, به نام چند.

یکی از بازیکنان در لیگ HFW رزمندگان دانا Smith, 16, نیز نقش مرکز رو به جلو در مدرسه فوتبال تیم. در ابتدا از انگلستان و دانا بوده است و در هند به مدت 12 سال در حال حاضر و می گوید: ورزش آموخته است او را هم داده است و او توانایی معاشرت با گروه های سنی مختلف. “عشق و شور و شوق برای ورزش چشم برای دیدن” او می گوید .

آن را هنوز هم یک کار دشوار برای متقاعد کردن پدر و مادر که دلایل برای تشویق دختران به بازی این ورزش طیف وسیعی از گرفتن ‘شکلات’ زخم کبودی به مطالعات ‘رنج’ و استخوان شکستن. Swati تلاش می کند برای غلبه بر این موانع را با بازی با دختران و مشاور پدر و مادر است. او سازماندهی مسابقات بین کلاس های مختلف برای بالا بردن خود و مهارت های رقابتی.

“از آن زمان دو سال برای ساختن یک تیم خوب است و در حال حاضر وجود دارد 50-60 دختران که فوتبال بازی; یکی نشان دهنده دهلی,” او می گوید.

این Kica لیگ فوتبال زنان, در فصل 1 به شش تیم از هفت بازیکن در هر. زنان خواهد شد بازی در چمن برای 50 دقیقه با یک استراحت. ثبت نام برای فصل دو اعلام خواهد شد بعد از اتمام فصل یک.

هر یکشنبه تا مارس 8th, 2020; Conscient ورزش عرصه Vasant Kunj; 3 p. m. – 6 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر