اکثریت رای دهندگان می خواهند عدالت رابرتز اجازه می دهد تا استیضاح شاهدان نظرسنجی نشان می دهد

اکثریت رأی دهندگان ثبت نام شده می گویند قاضی جان رابرتز باید قانون در حمایت از حرکت اجازه می دهد تا جدید شاهد در رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats خشم بیش کاخ سفید وکیل ادعا می کنند که برخی از خارجی دخالت در انتخابات قابل قبول است سناتورها به کمر از استیضاح محاکمه در ماراتن سوال جلسه کاخ سفید اعلام کرد نیروی کار برای نظارت بر coronavirus بیشتر‘s استیضاح دادگاه بر اساس یک نظرسنجی جدید از لیبرال وکالت ،

بیش از دو بار به عنوان بسیاری از پاسخ دهندگان — 57 درصد به 25 درصد — حمایت به جای مخالفت رابرتز با استفاده از اقتدار خود به عنوان سنا محاکمه افسر قاضی به اعتراف جدید شهادت با توجه به YouGov آبی نظرسنجی انجام شده از طرف گروه خواهان عدالت است.

“جان رابرتز به وضوح می خواهد برای جلوگیری از صندلی داغ اما عمومی است که انتظار او را به اطمینان حاصل شود استیضاح آزمایشی شامل شاهد است و نه فقط یک پوشش برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: تقاضا عدالت, مدیر اجرایی, برایان Fallon. “رابرتز در حال رفتن به قادر به باقی می ماند یک گیاه گلدانی در طول کل این دادگاه و یا دیگری آن را به او همدست در آمریکا اقدام شم.”

تبلیغات

یک سخنگوی تقاضا عدالت گفت: نظر سنجی آنلاین کشید و از یک جمعیتی نماینده آمریکا نمونه ای از بیش از 1000 رای دهندگان ثبت شده و طراحی شده است به تقلید تصادفی نمونه. حاشیه آن از خطا است 3.8 درصد است.

این نظرسنجی انجام شد Jan. 24 پس از آن ممکن است به نظر ممکن است منتقل شده است پس از شنیده می شود در کامل باز استدلال از خانه مديران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم و همچنین چهار پرسش و پاسخ جلسه بین تیم حقوقی و سناتور.

این نظرسنجی نیز گرفته شد قبل از بمب نیویورک تایمز گزارش در مورد آینده کتاب سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonSenators را کمر از استیضاح محاکمه در ماراتن سوال جلسه سناتور دموکرات به زور رای نیاز رابرتز به وزن در شاهد یک شبه دفاع: Bolton, اوباما و دیدن روابط نزدیک به چالش کشید | واکنش بخار بیش از Dem مانور در ایران اسکناس |تهمت انتقاد دموکرات ها بیش از جنگ قدرت رای بیشتر. این مقام سابق این گزارش نوشت که تهمت به او گفت که در ماه اوت گذشته که او می خواست برای ادامه به تعلیق کمک های امنیتی به اوکراین تا این کشور کمک کرد با تحقیقات به دموکرات ها.

قانون اساسی منصوب رئیس دادگستری به ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در سنا است. قوانین حاکم بر تنظیم بین سنا و رابرتز می گویند افسر قاضی “ممکن است در قانون” در تمام سوالات از شواهد.

خانه استیضاح مدیران و رئیس جمهور تهمت دفاع به شدت متضاد با دیدگاه رابرتز مناسب نقش مهمی در مبارزه با بیش از شاهدان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید