اکثریت رای دهندگان می گویند هانتر بایدن کار در Burisma شد ‘نامناسب’: نظرسنجی

یک نظرسنجی جدید در بر داشت اکثریت پاسخ دهندگان طبقه بندی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenLimbaugh در Buttigieg: آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله ” سی ان ان اعلام دموکراتیک سالن شهر در نوادا که در آن سال 2020 نامزد ایستاده در سه شنبه سنجی بیشترپسر هانتر بایدن کار در Burisma به عنوان “نامناسب است.”

یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی در بر داشت 52 درصد از شرکت کنندگان در بر داشت این واقعیت است که هانتر بایدن در نشست هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma “نامناسب” در مقایسه با 18 درصد از افرادی که به فکر آن مناسب بود.

در مجموع 57 درصد از رای دهندگان ثبت شده در این بررسی گفت: موضع خود را به مبلغ یک رسوایی در حالی که 19 درصد گفت: آن را نداشت.

تبلیغات

مستقل یک گروه مهم برای تماشای طول انتخابات سال داشت هانتر بایدن موقعیت نامناسب در 54 درصد است. پنجاه و هفت درصد از مستقل تعیین رویداد به یک رسوایی با 28 درصد آن تعیین “عمده” رسوایی و 27 درصد گفت: این یک “جزئی رسوایی است.”

اما کثرت رای دهندگان 40 درصد گفت: هانتر بایدن را در این شرکت نمی خواهد تفاوت در این که آیا آنها را برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهوری دموکرات نامزد در آینده مسابقات.

سی و یک درصد گفت: آنها کمتر به احتمال زیاد به انتخاب جو بایدن در حالی که 8 درصد گفت: آنها به احتمال زیاد.

هانتر بایدن موقعیت در هیئت مدیره از Burisma شد در مرکز استیضاح محاکمه به پایان رسید که در مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا است. آمریکا گفته است که رئیس جمهور در طول 25 جولای تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky تحت فشار رهبر به باز کردن تحقیقات به جو بایدن و پسرش شکارچی معاملات در کشور در ازای حدود 400 میلیون دلار در کمک های نظامی.

هانتر بایدن در زمان Burisma موقعیت در سال 2014 در حالی که جو بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور در دولت اوباما. در آن زمان معاون سابق رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند به حذف اوکراین دادستان بررسی Burisma در حالی که پسرش نشسته در هیئت مدیره برای شکست به کار در مبارزه با فساد تلاش. E. U. پیوست معاون سابق رئیس جمهور در این فشار نیز هست.

هیچ شواهدی وجود ندارد که ظاهر شده نشان می دهد که هانتر بایدن و یا جو بایدن شکست هر گونه قوانین است.

تبلیغات

اکثریت رای دهندگان مورد بررسی در این نظرسنجی 54 درصد فکر وجود تضاد منافع در وضعیت و 16 درصد گفت: آنها معتقد بودند وجود ندارد یکی است.

سی و پنج درصد از پاسخ دهندگان گفت: این وقایع باید بررسی شده است در حالی که 19 درصد فکر نمی کنم آنها موجه بررسی است.

شرکت کنندگان کاهش یافت و در امتداد خط حزب زمانی که خواسته است آنها تایید شده از رسیدگی به این موضوع است. شصت و سه درصد از جمهوری خواهان به تصویب تحقیق و تفحص نسبت به 11 درصد از دموکرات ها و 32 درصد از مستقل.

سی و یک درصد از دموکرات ها وجود دارد گفت: هیچ تضاد منافع در مقایسه با 11 درصد از مستقل و 4 درصد از جمهوری خواهان است که همان گفت.

این نظرسنجی مورد بررسی 1,996 ثبت نام رای دهندگان آنلاین بین Feb. 7 و 9 قبل از مقدماتی نیوهمپشایر. حاشیه خطا بود 2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma