اکثر مینیاپولیس شورای شهر قول به انحلال اداره پلیس

اکثریت مینیاپولیس شورای شهر قول داد در روز یکشنبه به انحلال اداره پلیس محلی و جایگزینی با چه اند خواهد بود یک مدل جدید از امنیت عمومی نیویورک تایمز گزارش.

به گزارش این روزنامه نه از شورا 13 اعضای ساخته شده تعهد در روز یکشنبه. اعضای شورای مقاله گفت آنها برنامه ریزی برای کار با جامعه محلی به منظور توسعه سیستم جدید پس از مرگ جورج فلوید. تغییرات تصمیم بر به عنوان یک نتیجه از این روند در حال بنا به گزارش ها انتظار می رود به تصویب رسید و در هفته های آینده.

این گزارش می آید و چند روز پس از لیزا بندر رئیس شورا و ارمیا الیسون و عضو شورای پسر مینه سوتا دادستان کل کیت الیسونکیت موریس EllisonNation خبرنگار در مورد کیت الیسون و اتهامات در مینه سوتا مینیاپولیس دیگر شهرستانها در نظر گرفتن کاهش بودجه پلیس مینیاپولیس به ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس در پی فلوید مرگ بیشتر (D) است که رهبری دولت را تعقیب مینیاپولیس افسر فلوید مرگ ساخته شده مشابه پاکستان برای از بین بردن گروه محلی در توییتر در اوایل این هفته.

تبلیغات

“ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس. و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم. ما می رویم به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری. واقعا گذشته به دلیل” ارمیا الیسون گفت در توییتر در روز پنج شنبه.

بندر تکرار شده است که نذر در توییتر بعد پنج شنبه و متعهد است که این شورا نیز به جای دفتر با آنچه او توضیح داد که پس از آن به عنوان “یک تحول جدید مدل امنیت عمومی.”

این تعهد نه اعضای شورا در روز یکشنبه می آید دو هفته پس از مرگ فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس در 25 مه پس از یک افسر پلیس درک چوین, kneeled در گردن او در طول بازداشت.

چوین بود که فسخ از مینیاپولیس اداره پلیس همراه با سه نفر دیگر از افسران مدت کوتاهی پس از فلوید مرگ بود و بعد دستگیر شده و به اتهام قتل درجه دوم پس از Hennepin County medical examiner حکومت فلوید مرگ به قتل.

فیلم دستگیری که بلافاصله رفت و ویروسی در اواخر ماه گذشته باعث اعتراضات گسترده در کشور و در سراسر جهان در هفته پس با تظاهر کنندگان خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>