اکثر فلوریدا تایید DeSantis coronavirus حرکت: نظرسنجی

اورلاندو فلوریدا.— اکثریت رای دهندگان فلوریدا می گویند آنها تایید رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisScott Gottlieb می شود کلید صدای هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن ایران در coronavirus است coronavirus اشتعال یک جنگ همه علیه همه است ؟ گروه های مذهبی نبرد سفارشات به خدمات بیشتر‘s (R-Fla.) کار مقابله با این شیوع کروناویروس در دولت, بر اساس یک نظرسنجی جدید منتشر شده از دانشگاه جنوب فلوریدا در روز دوشنبه.

پنجاه و یک درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها تایید شده از DeSantis کار مقابله با این ویروس در کشور, در حالی که 46 درصد گفت: آنها از سایتهای فرماندار تلاش.

پنجاه و پنج درصد از رای دهندگان در دولت گفت: اعتماد DeSantis اطلاعات در مورد ویروس در حالی که 41 درصد گفت: آنها اعتماد ندارند فرماندار اطلاعات است.

تبلیغات

DeSantis ادامه داد: به نظر سنجی خوبی با اعضای حزب خود او با 76 درصد از جمهوری خواهان در دولت گفت: آنها تایید فرماندار در پاسخ به این بحران در حالی که 29 درصد از دموکرات ها گفت: آنها تایید شده است.

فرماندار دریافت واکنش در ماه گذشته و پس از او آهسته به موضوع یک ایالت اقامت در خانه جهت, دولت, در علاوه بر این به بسته شدن سواحل به عنوان جمعیت spring breakers flocked به دولت سواحل در آغاز شیوع بیماری است.

DeSantis صادر اقامت در خانه سفارش در هفته گذشته پس از جراح عمومی جروم Adams یکی از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که ملی coronavirus دستورالعمل باید تفسیر به عنوان یک ملی stay-در-خانه سفارش.

وجود دارد 12,350 مثبت coronavirus موارد در دولت که از روز شنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت با اکثریت موارد در بخش جنوبی از دولت است.

این UNF های نظرسنجی ها یافت می شود که 79 درصد از رای دهندگان فلوریدا گفت: آنها نگران “شخصا پیمانکاری ویروس.”

بررسی های انجام شده و حمایت شده توسط افکار عمومی آزمایشگاه تحقیقاتی در دانشگاه جنوب فلوریدا از 31 مارس-آوریل 4, در میان 3,244 ثبت نام رای دهندگان فلوریدا. حاشیه خطای ما به علاوه یا منهای 1.7 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>