عمده leaguers چکش مانفرد بیش از ‘قطعه ای از فلز’ جایزه crack

بازیکنان که برنده سری جهانی — و کسانی که آمده اند تا در کوتاه seethed دوشنبه در کمیسیون راب مانفرد مرجع به ورزش قهرمانی جایزه صرفا به عنوان “قطعه ای از فلز” گفت که نظر منعکس قطع ارتباط بین بیس و کسانی که در تولید این محصول در این زمینه است.

“این مرا آزار می داد ، من از آن متنفر بودم. از آن ساخته شده او را صدا واقعا از لمس” گفت: سابق یک مسکن شان Doolittle عضو 2019 عنوان برنده اتباع. “این جام مقدس ما ، این چیزی است که ما نشان می دهد تا در آغاز ماه فوریه به فکر کردن در مورد و نسبت به کار.”

اضافه شده Doolittle: “من فقط نمی تونم باور کنم که از لمس آن است. شما در حال کمیساریای از بازی ما. شما مباشر از این بازی است. که واقعا یک چیز خاص. این یک نماد یاد از بازی ما. لطفا همین حالا می گویند که حتی خارج از دست و حتی زبان در گونه.”

به عنوان با بسیاری از چیزهایی که مورد بحث در اطراف این رشته به عنوان آموزش بهار آغاز می شود و این همه ناشی از Astros,’ ثبت نام-سرقت و کلاهبرداری در سال 2017 و 2018.

شده اند وجود دارد تماس برای بازیکنان درگیر در برخی از راه; MLB به آنها ایمنی در ازای همکاری با پروب.

“من مطمئن هستم که بسیاری از مردم دیوانه” سه بار MVP آل مایک ماهی قزل آلا گفت: در فرشتگان ” اردوگاه در تمپه, Ariz. “آنها فکر می کنم مجازات باید بیشتر و یا چیزی.”

برخی فکر می کنند Astros باید از خود 2017 قهرمانی اما مانفرد گفت: این یکشنبه در ESPN: “این ایده از یک ستاره و یا درخواست برای یک قطعه فلز به عقب به نظر می رسد مانند یک بیهوده عمل می کنند.”

که نمی نشستن هست.

Doolittle و دیگر بازیکنان به ذکر است که نام رسمی از سخت افزار خود را به کمیساریای جایزه.

غول’ اوان Longoria شده است به یک سری جهانی اما نه برنده یک. مانند Doolittle, Longoria ناراحت شد توسط مانفرد کلمات.

“وجود دارد یک زن و شوهر از قطعات فلزی مناسب است ؟ شما دریافت می کنید یک حلقه بیش از حد. این یک قطعه از فلز” Longoria روز دوشنبه گفت: پس از غول اول کامل-تمرین تیم ملی در اسکاتسدیل, Ariz. “من فکر می کنم هر کسی که نقش بازی می داند که آن را نه فقط یک قطعه از فلز است.’ آن را با خون و عرق و اشک است که به هر چه 175 بازی ها و یا هر آنچه در آن است که آن را طول می کشد را به نفع خود یک سری جهانی. فداکاری. من نمی دانم اگر او گفت که به یک خنده دار و یا آنچه اما این بدیهی است که نماینده چیزی بسیار بزرگتر است.”

مانفرد می شود را یکی دیگر از نوسان در موضوع وقتی که او دارای یک کنفرانس خبری در آریزونا در روز سه شنبه.

مواد مخدر تعلیق: هوستون پارچ فرانسیس Martes به حالت تعلیق در آمد برای سال 2020 فصل پس از دوم تست مثبت برای بالا بردن کارایی ماده تحت بیس بال مبارزه با مواد مخدر برنامه.

Martes آزمایش مثبت برای Boldenone کمیساریای شدهاند. Boldenone فروخته شده تحت نام Equipose است و معمولا در اسب.

یک زن 24 ساله right-hander, Martes نشده تن به تن در لیگ های بزرگ پس از 2017.

آتلانتا پسوند: Braves مدیر برایان Snitker و کارکنان مربیگری خود داده شد و قرارداد یک ساله پسوند از طریق 2021 فصل است. آتلانتا مدیر کل Alex Anthopoulos تمدید شد به مدت سه سال از طریق 2024 فصل و داده های اضافی عنوان رئیس جمهور از عملیات بیس بال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>