عمده گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه

Ashford, Inc., زیادی مهمان نوازی کنگلومرا است که حدود 70 میلیون دلار از چک Protection Program (PPP) شامل 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در ماه مارس گفت: این امر می تواند بازگشت پول.

این شرکت شامل یک شبکه قابل توجهی از هتل ها و استراحتگاه و شرکت های تابعه آن اعمال می شود برای $126 میلیون وام های ارائه شده از طریق PPP, گزارش نیویورک تایمز.

اخبار نشانه یک تغییر در موضع در مورد این مسئله. قبلا این شرکت گفت که آن را نمی خواهد بازگشت پول و تأکید کرد که نگرانی بیش از شرکت های بزرگ دریافت وام از برنامه “نابجا.”

تبلیغات

چند قانونگذاران به نام, Ashford به بازگشت پول با رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerPelosi و شومر تماس اقتصادی برای کمک به شهروندان به اتباع خارجی سنا چهره های طولانی کف مبارزه با بیش از قضات در میان همه گیر نگرانی های ایمنی فدرال ریزرو گسترش برنامه های وام دهی باز می شود بودجه به صنعت نفت و گاز بیشتر (D-n. y.) خواستار رسیدگی به این شرکت وام.

هفته گذشته وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinTrump هتل شارژ سرویس مخفی K به گارد Mnuchin: گزارش دو حزبی از قانونگذاران تماس برای خدمات پستی تسکین تهمت مقامات به طور خلاصه در حد coronavirus برنامه های کاربردی وام به کوچکترین دهندگان بیشتر همراه با مدیریت کسب و کار کوچک – که درگیر در توزیع وام – مشورتی صادر اظهار داشت که شرکت های بزرگ مانند Ashford باید بازگشت پول است که آنها دریافت شده توسط مارس 7.

در آن بیانیه Ashford ذکر شده در این دستورالعمل جدید به عنوان یک دلیل برای بازگشت سرمایه گذاری .

“در حالی که ما معتقد بودند پس از آن و در ادامه به امروز بر این باورند که ما واجد شرایط برای PPP وام بر اساس قانون و قاعده-ساخت در محل در آن زمان برنامه های ما ارائه شد مستمر SBA قانون تغییر و تحول نظرات توسط مقامات دولت منجر شده و ما را به نتیجه گیری کرد که ما دیگر ممکن است واجد شرایط” این شرکت اعلام کرد.

Ashford, مدیر عامل شرکت و رئیس مونتی بنت سرسخت محافظه کار که اهدا به شدت به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump شیپور خاموشی سفیر جدید به اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید انتخاب کنید برای HHS بازرس کل سلامت رسمی: ما باید ممنوع, سفر از اروپا زودتر به سرعت گسترش coronavirus بیشتر‘s 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. برای این چرخه انتخابات بنت در حال حاضر اهدا بیش از 150.000 دلار به ناروا مجدد انتخابات با توجه به بار.

تبلیغات

در یک بیانیه بنت به نام دولت فدرال برای کمک به صنعت هتل بخشی از اقتصاد است که به ضربه بسیار سخت با این بیماری همه گیر به عنوان سفر متوقف شده است.

“ما در کنگره وزارت خزانه داری و فدرال رزرو به ارائه کمک به صنعت هتل برای حفاظت از مشاغل و دارایی با ارزش شده اند که شدت اختلال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و اقدامات دولت است که باید به دنبال” بنت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>