پرسنل تعمیر و نگهداری تقلا کردن با کروناویروس ترس در ذهن

ولینگتون یک معجزه است. در 32 این Rockhopper پنگوئن که در تماس آکواریوم Shedd در شیکاگو (ایالات متحده), صفحه اصلی, بدون, بهار, مرغ با توجه به متوسط Rockhopper طول عمر (وحشی) است که تنها 10 سال است. حتی با چند سال اضافه شده با توجه به پرورش وتولید, Wellington است که تجسم زندگی یان فلمینگ چشم انداز است که شما فقط دو بار زندگی می کنند!

چند هفته پیش یک افزایش در تعداد Coronavirus عفونت در سراسر جهان باعث شده بسیاری از مکان های فرهنگی و توریستی اهمیت به پایین کرکره. و از آنجا که عموم ممنوع شد, Wellington را مراقبان تصمیم به پرتاب کفش در این مرکز برای او و دوستان است.

آنچه به دنبال آن بعد از آن یک جریان از حیوانات اسیر debuting در Instagram در فیلم ها (مانند کولچستر باغ وحش در انگلستان) که نشان می دهد آنها را در حیرت زمانی که آنها نقطه دیگر گونه; مانند ویدئوها ارائه ضرب المثلی پوشش نقره ای به یک انسان نژاد سیمی به یک نگاه در هر وضعیت ناتوان کننده.

این طول می کشد بسیاری از کار برای نگهداری کارکنان در امکانات از جمله به committedly ارائه مراقبت برای حیوانات اسیر.

مورد در نقطه: آن است که در حال حاضر تودرتو فصل برای پنگوئن ها و مراقبت از حیوانات کارکنان در آکواریوم Shedd متوجه آن زمانی که Rockhoppers و Magellanic پنگوئن شروع به جمع آوری “محکم و شاخه های کوچک و سنگ” و zookeepers انجام کمی خود را برای کمک به پنگوئن ها همراه با ارائه مواد مانند “اسطوخودوس ارتوپدی شاخه های انجیر, انگور, انگور و سنگریزه”, بار خوانده شده پست های رسانه های اجتماعی از Shedd.

A penguin at the Colchester Zoo

در مورد یک توریست و یا سایت فرهنگی مثل موزه یا پارک ملی و یا که در آن کار دست به همچنان به رفتن در مورد کسب و کار در حالی که هنوز نگه داشتن در ذهن اجتماعی فاصله و تماشای بیش از خود درمانی مالیات می تواند. یک مثال از این است که جی آبجو از خزندگان باغ وحش در کالیفرنیا (ایالات متحده آمریکا) برای آنها منافع خود را در شبانه گونه است که تنها بیش از شهرت او به عنوان “آمریکا استیو ایروین”. جی شناخته شده است برای ده ها تن از فیلم نشان می دهد که او کار با مار و خزندگان تخم مرغ که یک پیچ و تاب خوردن. با یک تیغ ریش تراشی در دست خود او برش آنها را باز و خارج پاپ بچه مارها تحت پوشش در گوک خون و مواد چسبناک. “… این نیمه یک دنیای جدید ما در زندگی است. امیدوارم این به زودی پایان خواهد رسید به نحوی مانند آن آغاز شده است. این هفته در خانه بمانند. خواهیم دید که منحنی مسطح و سقوط” می نویسد جی در یکی از های اخیر Instagram تصویری مطالب شات از سایت بسیار کمی کارکنان در اطراف حتی به عنوان او دارای کودک مارها تازه از پوسته تخم مرغ با پوشیدن یک مار پدر و’ T-پیراهن.

اما مورد اخیر از یک ببر مالایا به نام نادیا احتمالا ابتلا به کروناویروس از یک بدون علامت وحش, در باغ وحش برانکس — اثر موج دار شدن که دیدم محوطه ببر در باغ وحش در Mysuru و کلکته مثلا با اسپری ضد عفونی کننده — پیچیده همه چیز قرار می دهد و ماهیت کار برای نگهداری کارکنان در چنین مکان هایی در کانون توجه است.

A sea lion at the Colchester Zoo

مدیریت مرد

به عنوان مثال خدمات پارک های ملی (NPS) در ایالات متحده آمریکا است که اداره به عنوان بسیاری از 419 خواص — 62 که تعیین شده پارک های ملی است که جذب بسیاری از گردشگران و استخدام بیش از 12 ، 000 نفر می گوید که اگرچه هیچ فدرال مستند diktat, ساختمان های عمومی شده اند از دسترسی از مارس 16. مانند تعمیر و نگهداری خدمات عامل در ظرفیت محدود اما در خارج از منزل هستند و نه غیر قابل دسترس برای عموم است.

“تعمیر و نگهداری کارکنان همچنان به جمع آوری زباله تمیز اشغال فضاها و نظارت بر ساخت سیستم های زیر آخرین ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی می گوید:” لسلی Obleschuk, عمومی, امور, استقلال, پارک تاریخی ملی در فیلادلفیا. این 55 هکتار پارک با آن centrepiece — استقلال سالن که در آن ایالات متحده, اعلامیه استقلال و قانون اساسی بودند هر دو مورد بحث قرار گرفت و به تصویب رسید — جذب 4.53 میلیون بازدید کننده در سال 2019 و ارائه آن به خدمه تعمیر و نگهداری تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که مشاوره کارکنان به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. “ما تدارکات و متخصصان بهداشت عمومی در حال هماهنگی از طریق یک زنجیره تامین برای حفظ این زمینه ما کارکنان مجهز و ایمن و مطلع در آخرین ارشاد از CDC” Obleschuk می افزاید.

A couple in protective masks during the Coronavirus outbreak walk past the Philadelphia Museum of Art

یک زن و شوهر در ماسک محافظ در طول شیوع کروناویروس راه رفتن گذشته موزه هنر فیلادلفیا | عکس های اعتباری: مت Rourke/AP

Duty calls

در آلبرتا کانادا بسیار شبیه در آمریکا, استانی, دولت, در حالی که اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی است نه تحمیل یک مستند. این اجازه می دهد تا به صورت استانی اداره موزه ها مانند سلطنتی Tyrrell Museum of Palaeontology و دیگر سایت های تاریخی است که طبقه بندی به عنوان “خدمات ضروری” به خاطر ایمنی و مراقبت از آلبرتا ماقبل تاریخ و تاریخی مجموعه باقی می ماند کاربردی (به معنی بحرانی کار تحقیقاتی است و مجاز به ادامه) اگر چه تسهیلات باقی مانده از مرزهای آلبرتا ساکنان. “همه کارکنان دولت هنوز هم بر روی سایت می گوید:” لیزا ساخت مدیر نمایشگاه و ارتباطات سلطنتی Tyrrell Museum of Palaeontology, و اضافه کرد که کارکنان شده اند پس اجتماعی فاصله اقدامات که در وظیفه. “ما در حال پیوستن به تمام اقدامات مشخص شده توسط Alberta افسر ارشد پزشکی و مطمئن شوید که تمام مناطق از موزه به طور منظم از ضد عفونی.”

در مقابل شش طبقه 36,000-مربع-متر تسهیلات است که در موزه نیوزیلند Te Papa Tongarewa در ولینگتون که در خانه های چند هزار نفر از مجموعه های فسیلی و در میان دیگران یک ماهی مرکب عظیم که وزن آن نزدیک به 500 کیلوگرم تصمیم گرفتند به نماینده فعالیت های تعمیر و نگهداری به یک اسکلتی کارکنان نگهداری و نگهبانی از تاسیسات. “ما تیم امنیتی است که به دنبال پس از ساختمان و مجموعه می گوید:” کیت اردوگاه رئیس بازاریابی و ارتباطات در موزه نیوزیلند Te Papa Tongarewa. موزه جذب حداقل 1.5 میلیون بازدید کننده در هر سال است. کشور جزیره وارد شده مستند نیمه شب در مارس 25. “نیوزیلند مستند در محل برای حداقل سه هفته بیشتر اما ما در حال ساخت برنامه در حال حاضر در مورد چگونه ما را مدیریت جریان بازدید کننده در ساختمان [پس از آن برداشته شده است]” کیت می افزاید.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>