مین رژیم صهیونیستی است. جانت میلز (D) با صدور اقامت در خانه سفارش برای دولت سهشنبه, پیوستن به یک رو به رشد لیست دیگر فرمانداران که خواستار تشکیل خود را به ماندن در داخل.

هشدار داد که “بیشتر مردم خواهد مرد” میلز گفت که شدید اقدامات مورد نیاز برای بلانت گسترش coronavirus است که در حال حاضر آلوده حداقل 303 Mainers کشته و پنج.

“ما در میان یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بحران این جهان دیده می شود در بیش از یک قرن است. این ویروس را ادامه خواهد داد به سلامت مردم در سراسر کشور ما; ما موارد تنها رشد خواهد کرد و بیشتر مردم خواهد مرد. من می گویم این به طور مستقیم به عنوان صادقانه با شما به عنوان من می توانم. به دلیل صرفه جویی در زندگی شما بستگی دارد بر ما” میلز در بیانیه ای گفت و همراه او فرمان اجرایی.

تبلیغات

این حکم اجرایی خواهد شد که اثر را در روز پنج شنبه و از طریق برگزاری مارس باعث می شود استثنا برای خرید ملزومات از جمله مواد غذایی و دارو و رفتن به شغل تلقی ضروری است. Mainers همچنین می توانید ورزش در خارج از منزل است اما باید حفظ 6 فوت فاصله از افراد خارج از خانواده خود را.

محدودیت های دیگر شامل الزامی کسب و کار محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه خود را در هر زمان داده شده محدود کردن استفاده از حمل و نقل عمومی و لغو در کلاس تحصیل حداقل تا آوریل 1.

نقض سفارش به مجازات تا شش ماه زندان و 1000 $خوب است.

مین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر Nirav شاه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه از آن است که “تقریبا اجتناب ناپذیر” که coronavirus به هر بخشی از دولت اما است که شیوع این بیماری را نمی توان به عنوان جدی تر مناطق از جمله شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im