پست الکترونیکی-در رای گیری در اورگان کرده دهه فردا

رای گیری از طریق پست کار کرده است برای چندین دهه در اورگان گفت: دولت سابق وزیر امور خارجه نشان می دهد آن را به احتمال زیاد کار در سراسر کشور به عنوان یک راه برای اطمینان از آرا را به جلو می رود با خیال راحت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فیل Keisling یک جمهوری خواه که در خدمت به عنوان وزیر امور خارجه از سال 1991 تا سال 1999 گفت: دولت رای-با-سیستم پست الکترونیکی آغاز شد و در اواسط دهه 1980 زمانی که تعداد زیادی از انتخابات محلی شامل برگه از طریق پست به رای دهندگان.

پس از سن. باب Packwood (R) استعفا داد و در سال 1995 یک انتخابات خاص نامیده می شد که Keisling گفت: یک فرصت بود برای اجرای رای توسط سیستم پست الکترونیکی.

تبلیغات

“[A] ویژه انتخابات می تواند انجام شود در این شیوه و ما تا به حال این ملت که تا کنون فدرال انتخابات با استفاده از همه از طریق پست کردن برگه های رای به همه و مشارکت مردم از طریق پشت بام رفت. مشارکت آمار 66 درصد” Keisling گفت KGW8 محلی NBC وابسته است.

سه سال بعد در سال 1998 رای دهندگان تصویب این روش برای همه انتخابات در یک رفراندوم رای گیری 69 درصد به نفع گزینه با توجه به شبکه. اورگان یکی از پنج کشور با رای کامل-با-سیستم های پست الکترونیکی شده اند که تبلیغ توسط طرفداران به عنوان شواهد می توان آن را با موفقیت اجرا شده است.

“این بسیار امن آن بسیار مقرون به صرفه و آن را بسیار در دسترس به ما رای دهندگان. این یکی از دلایل ما یکی از بالاترین رای دهندگان سوئیچ در کل کشور است. چرا که مردمی مانند رای خود را از جداول آشپزخانه. آن را بسیار در دسترس” رژیم صهیونیستی. کیت براون (D) گفت.

رای گیری از طریق پست شده است به طور فزاینده ای موضوع داغ با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در ویسکانسین رای دهندگان در پاره ای از موارد اولیه در هفته گذشته با وجود خطرات بهداشتی. کارگران کمتر نشان داد تا به پای صندوق های رای, و تصاویر صف های طولانی در میلواکی حوزه بودند پخش در سراسر کشور.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا وارن: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله NFL نظر بازی در خالی استادیوم با 2020 فصل تنظیم شده برای شروع در ماه سپتامبر: گزارش بیشتر مخالف پست الکترونیکی-در رای گیری استدلال آن می تواند منجر به تقلب انتخابات حتی اگر خود او رای دادند از طریق پست در فلوریدا جمهوری خواه اولیه در اوایل این سال است.

Keisling گفت: مخالفان باید با مشاهده آن به عنوان بهتر جایگزین در یک بیماری همه گیر.

“بسیار روشن چشم که جایگزین یکی که در آن شما خواهد شد آب گرفتگی با absentee ballot درخواست از رای دهندگان که نمیفهمد این ممکن است تنها راه آنها می تواند رای بدون به خطر انداختن زندگی خود و آنها در حال رفتن به آن را,” او گفت: KGW8.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>