Mahathalli می شود واقعی در مورد او محبوب مستند و قرنطینه یوتیوب

“مادر من یک nerd زمانی که من بود جوان” به یاد می آورد Janhavi Dasetty از طریق تلفن “او کارشناسی ارشد خود را برای تبدیل شدن به یک اصل. سپس او را برای اعمال مدرس دوره به عنوان او همیشه می خواستم به خارج از هند و سایر کشورها می باشد. در حال حاضر او در دوحه و کار به عنوان یک مربی پرستاری بنابراین او آموزش زیادی است. اما در حال حاضر او در حال حاضر پا به پرستاران کفش و کمک به COVID-19 بيمار . وقتی که من شنیدن داستان خود را به صورت روزانه (او را از انجام شیفت شب) من احساس می کنم واقعا افتخار از کار خود را کمک به مبارزه با بحران. او آزمایشات آمد منفی است که یک کمک واقعی.”

شاید این چیزی است که الهام گرفته از YouTuber اخیر و محبوب تصویری ‘قرنطینه با مامان’, یک طنز اما شیرین ادای احترام به مادران در طول مستندات. این ویدئو ارسال شده در مارس 25, بیش از یک میلیون views; به عنوان یکی دیگر از فیلم ‘عوارض قرنطینه.’ هر چند او ویدئوها معمولا در تلوگو زیرنویس در دسترس هستند.

Janhavi Dasetty aka Mahathalli in ‘Quarantine with MOM’ on YouTube

Janhavi Dasetty با نام مستعار Mahathalli در ” قرنطینه با مادر در یوتیوب

درخواست Janhavi بهتر شناخته شده توسط alter-ego Mahathalli در مورد زندگی خود را در طول مستند و او پاسخ می دهد “من نفرت را به آن می گویند, اما من میل lockdown; من می خواهم به ماندن با خانواده من و من آن را دوست دارم زمانی که همه در داخل خانه. معمولا برادر من فقط اجرا می شود درب (حتی اگر او صرف زمان کافی در اینجا زمانی که او می آید برای تعطیلات) اما این است که حداکثر زمان او صرف در خانه” او می خندد. “از سوی دیگر پدر و مادر من در اینجا نیست با من, بنابراین من کمی نگران در مورد آنها.”

تنظیم به هنجارهای جدید

حرفه ای Janhavi استفاده می شود تیم خود را از چهار و یا پنج نفر (از جمله خود نویسنده او دستیار کارگردان, خود فیلمبردار) كه او است که معمولا وابسته است. در حال حاضر او و برادرش در حال کمک کردن با عکسبرداری از فیلم ها. “من همچنین انتقال فایل های raw به ویرایشگر من و تیم من و من به عقب و جلو برای دریافت برنامه نویسی انجام می شود قبل از عکسبرداری است.” Janhavi اشاره می کند که شوهر او نیز از خانه و توضیح می دهد که او شلیک برنامه نباید در برخورد با زمانبندی. او می افزاید: “[برادر من و همسرم] آیا به من کمک کردن اما نه طوری من پخت و پز و تمیز کردن و تلاش هر ممکن است ظرف جدید!”

از جمله معضلات روزمره منعکس در مارس 1 تصویری ‘عوارض قرنطینه.’ 13 دقیقه ویدئو در یوتیوب آدرس نقش های جنسیتی در خانواده های مکرر و تماس های بسیاری از افراد جوان می تواند به مادران آنها در مورد آنچه که به تلاش برای تعمیر لوازم خانگی خود را, ویدئو چت با دوستانی که در نزدیکی زندگی می کنند بی پایان binge-و البته بی شفقت داخلی-تک گویی در مورد اگزیستانسیالیسم و دولت جهان است. ویدیو متعادل نگه داشتن چیزهای در حالی که نور نیز نمی trivialising بار تلاش. او نظرات “من فکر می کنم اگر چه مردم در اطراف ما در حال دست زدن به این مستند واقعا خوب گرفتن مسئولیت; بنابراین وجود برخی چیزهای واقعا خوب اتفاق می افتد.”

Janhavi Dasetty aka Mahathalli in ‘Side Effects Of Quarantine’ on YouTube

Janhavi Dasetty با نام مستعار Mahathalli در ‘عوارض قرنطینه’ در یوتیوب

اعلام کرد درونگرا است که استفاده می شود به تیراندازی در خانه توضیح داد که این همواره هنجار با فیلم ها. “تنها تفاوت این است که من لازم نیست که تیم من barging در می خرم.” او اضافه می کند که این فیلمبردار در تیم او معمولا طول می کشد مراقبت از این عکس های او از جمله از نزدیک زاویه های خاص و روشنایی. اما در حال حاضر او در حال انجام این مسئولیت است. جوک “من شما را به جلوگیری از رفتن به دفتر و جلوگیری از تماس مردم به خانه من و فقط تبدیل شدن به یک فیلمبردار در پایان این!”

یادگیری یک مهارت جدید انجام شد ضرورت هر چند Janhavi آگاه است که رسانه های اجتماعی شده است سرشار پست از افرادی که یادگیری یک مهارت جدید. “من برای اولین بار احساس فشار بیش از حد” او اظهارات “و من تو را دیدم همه انجام شد چیزی جدید و من فکر کردم” چه هستم من انجام می دهند ؟ ” از آنجا که من با زمان قرار بود به خانواده errands. شما نیز تعجب می کنم که این افراد در پیدا کردن زمان!”

Jahnavi آمده است که این فیلم با هدف به ارمغان می آورد برخی از شادی را برای خود و در حال حاضر 1.5 میلیون مشترک. اخیر تجزیه و تحلیل نشان می دهد او مشترکین قدیمی و جدید, در غیر تلوگو زبان بخش هایی از هند و همچنین در ایالات متحده است. در یک زمان مثل این توانایی به ارتباط با مردم بیشتر است محدود تنها با رسیدن به اینترنت, او می گوید و او در می یابد آن را حتی بیشتر الهام بخش و نشاط بخشی در طول این خصوص بار دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>