ماهاراشترا به بلند مستند به تدریج ابتدا در مناطق’

بمبئی: در یک آدرس به دولت شنبه شب در ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفت که دولت در حال برنامه ریزی برای بلند مستند به تدریج در برخی از صنایع در مناطق که در آن هیچ Covid-19 موارد گزارش شده است. کابینه کمیته به رهبری معاون وزیر Ajit Pawar نگاه را به همان.

Thackeray آدرس می آید ساعت پس از بیش از 1000 مهاجر کارگران بودند lathi شارژ و پراکنده به عنوان آنها را جمع آوری در اتوبوس انبار در بمبئی Bandra در حال تلاش برای رفتن به خانه.

Thackeray افزود که یکی دیگر از تیم تشکیل شده است از جمله دیپاک Parekh و Ajit Ranade به مطالعه اقتصاد, Maharashtra. “تامین تجهیزات و خدمات ضروری نمی خواهد هر گونه مشکلات. تمام فعالیت های مربوط به کشاورزی و کود و ماشین آلات در دسترس بودن و فروش از تولید مجاز است در دولت,” او گفت:.

ضمن تشکر PM نارندرا برای گسترش مستند تا آوریل 3 Thackeray گفت: “ما نیاز به مبارزه با Covid-19 بسیار جدی است. مبارزه با کروناویروس بی سابقه است. ماهاراشترا تست شده است بیشترین تعداد بیماران برای Covid-19.” او در 11 مارس اعلام کرد که ماهاراشترا خواهد تمدید مستند در دولت تا 30 آوریل.

در این شماره از افزایش covid-19 موارد Thackeray گفت: “ماهاراشترا است که احتمالا انجام کمترین تعداد از آزمایشات است. بمبئی را آزمایش کرده است بیش از 22,000 نمونه. حداقل 2,334 موارد مثبت گزارش شده تا امروز صبح. از آن 230 نفر حدود 10 درصد بهبود یافته اند.”

تا پنج شنبه شب, Maharashtra گزارش شده بود 350 جدید Covid-19 مورد در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت به 2,684.

او اضافه شده است که همواره در حال انجام در دولت برای درمان و کمک به بیماران است. “پلاسما برای درمان Covid-19 و واکسیناسیون BCG درایوهای آغاز شده در دولت است. ما به دنبال کسب اجازه از مرکز برای تست واکسن ب ث ژ در ماهاراشترا” او اضافه شده است.

بیمارستان در ماهاراشترا در حال تفکیک در دو بخش — Covid-19 و غیر Covid-19. همچنین به نهایی یک پروتکل برای بهتر بالینی مدیریت انتقادی-بیمار بیماران و توصیه یکنواخت مواد مخدر پروتکل و کار نسبت به پایین آوردن میزان مرگ و میر دولت را یک وظیفه نیروی پزشکان متخصص از بیمارستان های دولتی و خصوصی در محل.

“این (coronavirus) مشکلی است که بر کل جهان است. هر کس مجبور است برای مشاهده تمام جشن در خانه های خود. من می خواهم برای تشکر از Bhim Sainiks در Ambedkar Jayanti امروز که آنها اجتناب شود جمع آوری و مشاهده روز از خانه های خود ، ” ماهاراشترا CM گفت.

قبلا در این روز جمعیت زیادی جمع شده بودند در یک ایستگاه راه آهن بمبئی با وجود دستور اکید از تمدید مستند در سراسر کشور. با توجه به گزارش های کارگران مهاجر در داد به شایعات که مستند برداشته شده است و خدمات قطار بین کشورها را از سر گرفت. پلیس مجبور به توسل به lathi-ch rge برای متفرق کردن جمعیت از کارگران.

در حالی که چندین رهبران در دولت حاکم داد ماها Vikas Aghadi سرزنش مرکز برای عدم برنامه ریزی دولت بی جی پی رهبری گفت که دولت به سرزنش شود.

“من صحبت کردن در به دولت مرکزی در مهاجر موضوع است. درخواست مهاجران به خوبی در ماهاراشترا هیچ یک از خواسته خواهد شد که برای انجام هر کاری بدون رضایت خود را. کشورهای دیگر در حال مراقبت از مردم از ماهاراشترا. مردم به politicise مهاجر موضوع است. مهاجران با حضور در Bandra ایستگاه فکر خدمات قطار شروع می شود از امروز” Thackeray گفت.

او افزود که 5.5 لاخ مهاجران قرار دارد و تغذیه در ماهاراشترا. “چرا مهاجران نگران آنها می توانید با ما بماند. آیا نمی شود ترس ما خواهد شد مراقبت از شما در دولت ما ترس نیست. درخواست مردم از کشورهای مختلف به ماندن در ماهاراشترا دولت خواهد شد مراقبت از همه کارگران مهاجر” Thackeray گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>