ماهاراشترا گزارش شش جدید کروناویروس موارد در دوشنبه طول می کشد دولت شمارش به 39

Munbai: ماهاراشترا گزارش شش جدید Covid-19 عفونت از طریق پنج شنبه, بالا بردن دولت به شمارش 39. بیشتر دولت قرار می گیرد 108 مسافران در انزوا بوده و دستور داد خانه قرنطینه برای 1,063 دیگران که به تازگی از کشورهای با شیوع گسترده.

روز دوشنبه یک مورد جدید گزارش شده در یوتمل منطقه راجش Tope دولت وزیر بهداشت گفت: در آزادی مطبوعات. بیمار 51-سال-بانوی پیر بود که بخشی از 40 عضو گروه تور که به تازگی از دبی. پانزده نفر از اعضای این گروه را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تا کنون که سه نفر از آنها در یوتمل. زن و مادر و همچنین آزمایش مثبت است. باقی موارد تایید شده از این گروه ها تقسیم بین پونا و پیمپری-چینچواد. سه بیشتر از این گروه های قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه در بلگایوم هر چند آنها نشان داده شده است هر گونه علائم عفونت تا کنون را فشار دهید توجه داشته باشید گفت.

یک مورد جدید تایید شد در Navi Mumbai بخشی از یک گروه از اتباع فیلیپینی که فرود آمد در شهر های ماهواره ای در اوایل این ماه. سه در میان گروه آزمایش مثبت در حالی که باقی مانده هفت منفی هستند.

همانطور که از دوشنبه شب, Maharashtra گزارش 39 تایید Covid-19 عفونت در داخل مرزهای خود از این 33 نفر در شب یکشنبه. تا کنون پیمپری-چینچواد اعلام کرده است نه فعال موارد پونا در هفت شش در بمبئی چهار در Nagpur سه هر در یوتمل, Kalyan و ناوی بمبئی و در Raigad قهوهای مایل به زرد, Ahmednagar و اورنگبد. ماهاراشترا است, دولت رسید بیشتر با این بیماری همه گیر تا کنون 39 مورد تأیید.

این ماهاراشترا دولت اختصاص داده است 45 کرور به مناطق بوده که شیوع Covid-19 عفونت در دولت وزیر Uddhav Thackeray گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با ذینفعان مختلف در روز دوشنبه. رئیس جمهوری اختصاص داده است 15 کرور به مسکونی منطقه 10 کرور به پونا و 5 کرور هر یک به امراواتی, Nagpur, Aurangabad و Nashik.

دولت تا کنون به نمایش 1,89,888 آگهی در 1,663 پرواز که وارد شده اند از طریق بمبئی ناگپور و پونا فرودگاه پس از 18 ژانویه آزادی مطبوعات از وزارت بهداشت گفت. نزدیک به 800 نفر آزمایش شده اند در درون دولت تا کنون که 717 بازگشته اند نتایج منفی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>