ماهاراشترا گزارش 3 مورد جدید از Covid-19

بمبئی:
ماهاراشترا در چهارشنبه گزارش سه مورد جدید از Covid-19 گرفتن دولت در مجموع تعداد موارد تایید شده به 45.

این سه مورد عبارتند از: – – – 21-ماه-پیر مرد از پیمپری- – چینچواد با سفر به تاریخچه فیلیپین و سنگاپور و کلمبو; خانه-کمک Coronavirus مورد مثبت از بمبئی داشتن سفر تاریخ به ما و یک زن 50 ساله نر از رتنگیری با یک سفر سابقه به دبی.

دولت امروز منتشر شده یک لیست از 10 بیمارستان های خصوصی که در آن جداسازی تخت تسهیلات در دسترس است. این بیمارستان عبارتند از: Jaslok بیمارستان (5 تخت), H N تکیه بیمارستان (2), Laney بیمارستان (20), Kokilaben بیمارستان (17), Raheja بیمارستان (12), Jagjivan Ram غربی راه آهن بیمارستان (10), Gurunanak بیمارستان (2) سنت الیزابت بیمارستان (2), بمبئی بیمارستان (4), Lilavati بیمارستان (15).

دولت, وزیر بهداشت, راجش Tope در یک توییت در سایت میکرو وبلاگ نویسی توییتر گفت که labs خواهد شد تا در هشت مکان در دولت است. “آزمایشگاه خواهد بود آغاز خواهد شد در سه مکان از فردا. یک آزمایشگاه جدید در KEM و Kasturba بیمارستان در بمبئی یک آزمایشگاه تست ضربه فیلم های پورنو کار در کالج پزشکی در پونا است مجموعه ای برای شروع فردا” او هنوز توییتی.

در روز سه شنبه COVID-19 ادعا کرد اولین قربانی در بمبئی باعث شد دولت به سطح شیب دار تا تست و انزوا امکانات و کمک گرفتن از بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه و حتی آن را به عنوان متوقف کوتاه محدود کردن حمل و نقل عمومی.

63 ساله که تا به حال در سفر به دبی با همسر و مادر, درگذشت Kasturba بیمارستان در این شهرستان با توجه به عوارض ناشی از رمان coronavirus عفونت است. همسر مرحوم, که همچنین آزمایش مثبت است تحت درمان و وضعیت او گفته می شود با ثبات است.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray اطمینان شهروندان است که ادارات دولتی و خدمات ضروری را تابع. حمل و نقل عمومی به خصوص اتوبوس و قطار محلی در بمبئی نیز همچنان به کار در ظرفیت کامل. “ما در بررسی این تصمیم در 3-4 روز آینده,” او گفت: روز سه شنبه پس از جلسه هیئت دولت و کابینه است.

روز سه شنبه شرکت های دارویی, بانک ها و کارشناسان بهداشت و درمان مورد توافق برای پیوستن به دست با ماهاراشترا دولت برای مقابله با این بیماری همه گیر. شرکت های خصوصی ارائه خواهد شد برای داروهای, ماسک عفونی هواکش و دیگر اقلام ضروری از مسئولیت اجتماعی شرکت ها را بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>